Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 3. 7. 2015, 15:50:24 delete
e-mail:
 
tak jsem v Titan Questu s postavou založenou dle mě už na 3. obtížnosti v 2. aktu... magie přírody je ke konci nějak slabší, ale mít 3 vlky je dobrý na štítování a s dvěma zbraněma to pak rychle posekám, za celou hru s touhle postavou jsem umřel 3x, jenom si nevzpomenu na co 1x na první obtížnost, 1x na druhou obtížnost a včera mě zabil ten minotaur před prvním telkinem, protože se naboostil a mě zpomalil

na každopádně teď hraju v plným pirátským oblečku ... ta setovka je tak všemocná, že mám první tři resisty na 80% a offensive ability na 1200 na 3. obtížnosti a kritičáky teď dávám skoro pořád
Jméno: Yuyana 3. 7. 2015, 15:22:37 delete
e-mail:
 
Jaká je šance, že se hra bugne tak, že rozhází všude peníze :-p.
Jméno: Adam23 3. 7. 2015, 12:20:27 delete
e-mail:
 
Jako v divocine na zemi? Matne si vzpominam, ze to je v sedmicce normalni.
Jméno: rengo 3. 7. 2015, 12:03:54 delete
e-mail:
 
Hele je v MM7 normalni ze vsude nachazim povalovat se prachy, nebo to mam bugly?
Jméno: Adam23 1. 7. 2015, 23:38:35 delete
e-mail:
 
Já mam filmovej vecer za sebou.

Vinnetou.
Jméno: Yuyana 1. 7. 2015, 22:42:28 delete
e-mail:
 
Každopádně já to dnes vidim na filmovej večer, mám tu nějaký filmy se Švarcikem a pár novějších počinů s někym jinym, a asi budu celou noc koukat na video.
Jméno: Yuyana 1. 7. 2015, 21:47:33 delete
e-mail:
 
Elemire, nechci tě strašit, ale křemíkový nebe neexistuje :-p.
Jméno: Elemir 1. 7. 2015, 20:58:42 delete
e-mail:
 
Nechci se příliš strašit, ale vypadá to, že se můj herní počítač chystá do křemíkového nebe Začíná mít čím dál větší problémy se startem, ale divné je, že pak funguje i v plnné zátěži. Snad dohraju alespoň tu jedničku Zaklínače, záložní bude mít co dělat i s Morrowindem
Jméno: Yuyana 30. 6. 2015, 21:23:06 delete
e-mail:
 
Sakra emzáci jsou zpět! A... očumujou mi popelnice. Neptejte se mě proč. Hlavně že mě neunesli.
Jméno: Yuyana 30. 6. 2015, 20:21:35 delete
e-mail:
 
A ono to nezní jako takovej problém, když neznáte simsy, ale já asi loadnu hru.
Jméno: Yuyana 30. 6. 2015, 20:19:27 delete
e-mail:
 
Ehmmm, právě mi unesli simáka ufoni.
Jméno: Yuyana 30. 6. 2015, 19:07:48 delete
e-mail:
 
Tak dnešek byl zatim opravdu humornej. Hned jsem připsala zážitky do deníčku.
Jméno: Yuyana 30. 6. 2015, 16:59:20 delete
e-mail:
 
No jo. A kdybys viděl moje hořící koně!
Jméno: Adam23 30. 6. 2015, 13:46:06 delete
e-mail:
 
To zni jako slusna hra na hrdiny, ty Sims
Jméno: Yuyana 30. 6. 2015, 01:40:42 delete
e-mail:
 
A už je to tady, kůň vlezl do boxu, aby žral seno, a teď je uvnitř a strádá nedostatkem pohybu. Prostě boxy ne :-D.
Jméno: Yuyana 30. 6. 2015, 00:52:48 delete
e-mail:
 
Hmm. Můj simák si chtěl postavit iglů. Pak mu naskočilo "zahřát se" a "milovat se v iglů" :-D. Chlapec na to jde pěkně cíleně, postupně, pomalu, krok za krokem :-D. Akorát mu nedošlo, že je bez partnera, takže leda s koněm, a ten se nevejde do iglů. Navíc pokud vim tak simáci nedělaj sex s cizejma osobama (alespoň dřív to nešlo). Možná to ve trojce jde, každopádně mu nikoho shánět nebudu.
Jméno: rengo 29. 6. 2015, 21:34:10 delete
e-mail:
 
Tak jsem to nakonec rozchodil. Jsem si nevsiml dalsiho patche:d
Jméno: Yuyana 29. 6. 2015, 19:28:07 delete
e-mail:
 
Fajn, dopíšu to a bude to bez obrázků. Za trest neuvidíš zombíka.
Jméno: Elemir 29. 6. 2015, 19:15:39 delete
e-mail:
 
Zkusím sesmolit nějaký návod, jak obrázky vkládat a jak s nima pracovat, ale dostanu se k tomu až zítra. Zatím to tedy nech, jak to je. Podařilo se mi totiž ten mod upravit a dopsal jsem mu možnost používat titulek, takže půjde k obrázkům napsat i text.
Jméno: Yuyana 29. 6. 2015, 16:51:40 delete
e-mail:
 
Elemire? Jak to teď máš s těma obrázkama? Jsem jelen? Z toho? Já že bych zase začala spamovat jako profesionální spamer, pauza už byla dost dlouhá.