Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 3. 7. 2015, 15:22:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jaká je šance, že se hra bugne tak, že rozhází všude peníze :-p. | |||
| Jméno: | Adam23 | 3. 7. 2015, 12:20:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jako v divocine na zemi? Matne si vzpominam, ze to je v sedmicce normalni. | |||
| Jméno: | rengo | 3. 7. 2015, 12:03:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hele je v MM7 normalni ze vsude nachazim povalovat se prachy, nebo to mam bugly?![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 1. 7. 2015, 22:42:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Každopádně já to dnes vidim na filmovej večer, mám tu nějaký filmy se Švarcikem a pár novějších počinů s někym jinym, a asi budu celou noc koukat na video. | |||
| Jméno: | Yuyana | 1. 7. 2015, 21:47:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire, nechci tě strašit, ale křemíkový nebe neexistuje :-p. | |||
| Jméno: | Yuyana | 30. 6. 2015, 21:23:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Sakra emzáci jsou zpět! A... očumujou mi popelnice. Neptejte se mě proč. Hlavně že mě neunesli. | |||
| Jméno: | Yuyana | 30. 6. 2015, 20:21:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A ono to nezní jako takovej problém, když neznáte simsy, ale já asi loadnu hru. | |||
| Jméno: | Yuyana | 30. 6. 2015, 19:07:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak dnešek byl zatim opravdu humornej. Hned jsem připsala zážitky do deníčku. | |||
| Jméno: | Yuyana | 30. 6. 2015, 01:40:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A už je to tady, kůň vlezl do boxu, aby žral seno, a teď je uvnitř a strádá nedostatkem pohybu. Prostě boxy ne :-D. | |||
| Jméno: | rengo | 29. 6. 2015, 21:34:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak jsem to nakonec rozchodil. Jsem si nevsiml dalsiho patche:d | |||
| Jméno: | Yuyana | 29. 6. 2015, 19:28:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Fajn, dopíšu to a bude to bez obrázků. Za trest neuvidíš zombíka. | |||
| Jméno: | Yuyana | 29. 6. 2015, 16:51:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire? Jak to teď máš s těma obrázkama? Jsem jelen? Z toho? Já že bych zase začala spamovat jako profesionální spamer, pauza už byla dost dlouhá. | |||