Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 5. 7. 2015, 14:51:20 delete
e-mail:
 
Tady bych se celkem ráda rozepsala o ženskejch a mužskejch postavách (nejen) ve hrách. Ono je to totiž obecně rozšířený.

Všimněte si, že ženy maj jakousi obecnou povinnost bejt sexy (nebo alespoň roztomilý). Lidi jako kolega Murphy si dokonce myslej, že by nemělo jít ženu vytvořit, pokud nebude vypadat "dobře".

Přitom to neni tak, že by mužský postavy vypadaly dobře nebo sexy. Orkové ve WoWku jsou slintající zrůdy kterejm trčej z tlamy tesáky. Ženy všech ras ve WoWku jsou citelně humanoidnější než jejich mužský protějšky. Pročpak asi? Chlapi maj dost často takovejch svalů, že to ani neni fyzicky možný (WoWko je tímhle vinno na 100%), ale svalnatou ženu nevidíte, jak je rok dlouhej. Přitom já je v práci normálně vídám, chodí mi sem tělocvikářka, kulturistka, ženy svaly reálně mají :-p.

Nebo třeba DA:I. Qunari chlapi jsou obrovský hromady svalů... jejich ženy vypadaj celkem lidsky a svaly nikde. Zkoušela jsem si dát na ženskou postavu jizvy v obličeji. Na co jsem přišla? Na to, že ženy maj k dispozici jen pár jemnejch čárek přes obličej a možnost masivního zjizvení NEEXISTUJE.

Kolik her má monstrózní rasu, která je celá složená jen ze samců? Jistě, jistě, je tu fakt, že tvorba modelů stojí peníze. Ale hej, MM6 má spoustu ženskejch nepřátel. A má skupiny nepřátel, kde samci vůbec nejsou.

Jo, jasný, hry dělaj ženský nepřátele, ale obvykle jsou to buď lidi (který maj logicky modely už udělaný kvůli NPCčkům a hráčskejm postavám) a nebo sukuby, nějaký bludičky, možná ještě upírky. Obryně, ogryně a jiný monstryně se moc nenosej. Zašlo to tak daleko, že je každá monstrózní postava automaticky považovaná za samce, i když to výjimečně neni pravda.
.......................................
Jinak, všimněte si, že v DA:I maj ženy a gayové jako jednu z možností romancí IBčko. Všimněte si, že si na to nestěžujou a dokonce to spoustě lidem vyhovuje. Já si nedokážu představit, že by chlapi dostali takhle nasvalenou, brutálně zjizvenou jednookou ženskou a byli spokojený :-D. Ne, oni dostali Cassandru, a je nutný si okamžitě stěžovat, protože její vlasy nejsou dostatečně dlouhý a její čelist je moc široká. Dostali Josephine, a je nutný si stěžovat, protože má holka na obličeji pihu.

Tak asi tolik k ženám a mužům v médiích.
Jméno: Yuyana 5. 7. 2015, 14:19:46 delete
e-mail:
 
Já mám trollky dvě, nemám s nima jedinej problém. orkyně.. furt lepší než orkové. Trpaslíky nesnášim plošně, a nejsem jediná. Potkávám jich jen velmi málo. Nevim, proč by nemělo jít vytvořit ženskou postavu jen proto, že ti nepřijde dost přitažlivá.
Jméno: JCMurphy 5. 7. 2015, 14:06:31 delete
e-mail:
 
jenže když se podíváš na modely ženskejch charakterů trollů a nedej bože orkyně dá se tomu tak říkat? a co takový trpaslice taky to není mega populární... v tomhle se mi líbí systém v Arcanum... tam když si řekli, že ženský by vypadaly blbě, tak radši ani nedali možnost si ten charakter vytvořit (trpaslíci, půlobři, atd. )
Jméno: Yuyana 5. 7. 2015, 13:54:41 delete
e-mail:
 
Až pochopim úchyláky co jedou po WoW elfkách, dám vědět. Ale asi k tomu nedojde. V životě jsem neviděla nic tak hnusnýho. Draeneiky, jo. S tim můžu souhlasit. Obecně ve WoWku jsou na tom ženy líp než ty přesvalený hnusný chlapi, tedy až na elfky. (Night elfky jsou ještě tak na hranici snesitelnosti, ty druhý... nope nope nope.
Jméno: JCMurphy 5. 7. 2015, 12:20:11 delete
e-mail:
 
Draeneiky byly (no... ještě jsou) nejvíc sexy charaktery pro zvrhlíky jako já (pro ostatní to jsou asi elfky, ale! ty nemají ocas a růžky )

a tak jsem v Titan Questu zdolal hlavního záporáka aniž by mě zabil (leč to trvalo 15 minut... vlci proti němu moc nepomáhají, ale když jsem běhal dokola, tak aspoň něco dělali) a teď se jdu podívat do toho tajnýho dungu na legendární obtížnost a třeba už konečně porazím toho trapáka, kterej mýho lučištníka pořád zabíjel
Jméno: Yuyana 5. 7. 2015, 00:24:42 delete
e-mail:
 
Ts ts, to jsou lidi. No, alespoň nejsi alík, to bych tě musela (samozřejmě v sebeobraně :-D) picnout.
Jméno: flash 4. 7. 2015, 23:30:46 delete
e-mail:
 
No jo..WoWko..ja ho nikdy nehral. A to me ho Blizzard dal zadarmo az po Pandarii, ze prej sem hral hodne Diablo 3 a ze jako vernej zakaznik si to zaslouzim. Proste s WoWkem mi ujel vlak, do kterého uz naskakovat nebudu. Ted trapim Elder Scrolls Online, zajímalo by me jestli se najde ještě nekdy nejaky MMO v kterym utopim pet let jako to bylo v pripade Age of Conan.
Jméno: Yuyana 4. 7. 2015, 23:23:14 delete
e-mail:
 
Tak Might and Magic je poměrně rychlá hra, párkrát za rok k tomu sednu. Už mám zase nutkání.

Každopádně teď WoWkuju, pro změnu.
Jméno: Elemir 4. 7. 2015, 23:01:18 delete
e-mail:
 
Já mám tohle docela naopak, her mám k dispozici plno, ale držím se pořád toho svého okruhu Nových her rozehrávám čím dál méně. Ono i u těch dohraných si po čase ne vždy vybavuju o čem to bylo, takže i z tohoto důvodu. Musí mě to opravdu zaujmout, pak je jasné, že to odehraju vícekrát a jsem v kruhu

Dneska už bych si asi nedokázal sednout k úplně nové hře a rozehrát jí naplno. Vyjímkou jsou akorát série. Časem to zrovna není, ale těch zájmů a poviností podstatně přibylo
Jméno: flash 4. 7. 2015, 22:40:55 delete
e-mail:
 
Ja zas tak velkej odbornik na MaM nejsem.Dohral jsem 6,7,8,9,10 a jen sestku jsem hral 2x.Takze většina věci co tady Juju radi je pro me spanelska vesnice, at uz z duvodu ze si třeba nepamatuju ze bych takového něco delal nebo proto ze sem na to neprisel. Her je moc a hrat porad to samy dokola nejde.Mozna to je skoda.
Jméno: Yuyana 4. 7. 2015, 17:00:23 delete
e-mail:
 
Já osobně tyhle věci trochu využívám, ale nijak to nedramatizuju. Umim hrát na mnoho způsobů :-D.

Každopádně když visíte nad truhlou a díváte se na ní dolu, tak, že vidíte nějakej ten cípek (prostě se snažte bejt od ní dál už když na ní klikáte :-D), kliknete na ní a vzuuuum, letíte nahoru, tak jí zdrhnete. Moje úspěšnost touhle metodou je celkem značná.

Ale telekineze funguje taky :-D.

V sedmičce mám pasti na háku, nikdo z mejch postav neumí odpasťování, ale můj heal team je praktiky nesmrtelnej :-p.
Jméno: Adam23 4. 7. 2015, 11:50:49 delete
e-mail:
 
Ted me napada, co to jr za zvlastni pasti u Q? Zadnej efekt, proste to jen zranuje?
BTW, se 4 vysokejma knezkama, ktery vsechny umi mocnou lecbu, sdileny zivot a oziv mrtveho to bylo celkem prijemne
Jméno: Elemir 4. 7. 2015, 10:57:14 delete
e-mail:
 
Jo, po několikerém hraní člověk začne zkoušet kdeco, ale pro první hraní, nebo pro maximální zážitek je potřeba na tohle všechno zapomenout

U pastí funguje ještě jedna zajímavá věc, protože šestka, respektive engine šestky, rozeznává pořadí členů v partě. Stačí první postavu naučit bystrost a pasti otevírat tak, že tahle postava bude natočená k truhle. Je velká šance, že i při spuštěné pasti se tahle vyhne a ostatní budou zraněni méně.

To uletění od pasti vlastně funguje podobně akorát to nelze použít v dungeonu
Jméno: Adam23 4. 7. 2015, 07:26:17 delete
e-mail:
 
To co popisuje Yuyana ja prevazne beru jako cheaty
Ale to s tim litanim a vyhnutim se pasti neznam, to musim zkusit!
Jméno: Yuyana 4. 7. 2015, 01:15:30 delete
e-mail:
 
On říkal, že je těžký získat prachy. Je mou povinností ho zasvětit do řad nás, odborníků.
Jméno: flash 4. 7. 2015, 00:53:23 delete
e-mail:
 
To mne spis zni...jak si zkazit hru
Ale po xtem dohrani to uz asi je jedno..
Jméno: Yuyana 4. 7. 2015, 00:12:05 delete
e-mail:
 
Déšť meteoritů.
Titáni.
Lítej v tahovym módu nahoru a dolu.
Peníze, vybavení.

Lítání.
Vybírání krabiček ve vyšších lokacích.
Nepotřebuješ odpasťování, stačí ve správnej moment vyletět nahoru.

Obelisky.
Oblítat hned na začátku.
Vybrat odměnu. S patchem jednou, bez patche kolikrát chceš.

Co se týče draka. Ustřílíš/uřežeš, save, loot. Pokud zmizí, load. okud nezmizí, save a znova loot. Zabere to nějakej čas, ale nahrabeš si.
Jméno: rengo 3. 7. 2015, 23:02:51 delete
e-mail:
 
Yuyana:
Tak 6 pokud nechces litat po dracich piskach kdyz te drak zabije na jeden uder, anebo nechce pouzit tajnej, tak je na penize ze zacatku docela tezka, ale zas na druhou stranu, ty penize tolik nepotrebujes, vybaveni vetsinou staci co najdes a na experty a mistry usetris.
U ty 7 nějak nechapu jak to myslis, to cekas nez se tam ten drak objevi znova a pak kolem něj běháš než ho ustrilis?
Jméno: Yuyana 3. 7. 2015, 22:33:20 delete
e-mail:
 
Tak nevim jak v ostatních dílech, ale 6-8 jsou celkem v pohodě, co se peněz týče. Když člověk trošku ví co dělá, má vystaráno.

Co hru opravdu zlehčuje je vylootovat z prvního draka na strtovnim ostrově osm inventářů itemů, komplet se vybavit a dostat balík peněz a PAK teprve vyrazit do hry :-D.
Jméno: rengo 3. 7. 2015, 22:29:52 delete
e-mail:
 
Yuyana: tak šance určitě je přišlo mi divný že se všude válej peníze a třeba dvoje boty na sobě
Adam:ok tak ted aspon vim ze chyba není na mem prijmaci
Ne vážně, přijde mi že to hru hodně zlehčuje