Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 6. 7. 2015, 01:45:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Co to má to děvče na sobě :-p.
Co to maj ti trpaslíci na sobě! :-D |
|||
| Jméno: | flash | 6. 7. 2015, 01:06:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo, ta hra je v tomhle hrozne modularni.
Clovek si muze udelat hezkou postavu. http://i.imgur.com/0jIW6Vg.jpg A když chce tlusty trpaslíky/ce s copama.. http://i.imgur.com/QyhmABH.jpg ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 6. 7. 2015, 00:59:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To je přeci jasný, má podprsenku :-p.
Zajímavý. Pokrok nezastavíš . |
|||
| Jméno: | flash | 6. 7. 2015, 00:57:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jsou hry kde si muzes udelat zenskou jak chces, jedna z nich je Dragons Dogma, tam se fantazii meze nekladou.
Pro ilustraci dodavam obrazek
http://www.playdar.co.uk/media/demo/8wajp.jpg A jo je to zenska ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 5. 7. 2015, 23:38:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tak ok... řekni nějakou hru, kde je to tak aby se ti tam všechno líbilo, protože já takovou neznám... na každé, kterou jsem hrál se dá něco najít
|
|||
| Jméno: | Yuyana | 5. 7. 2015, 22:45:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Abych to shrnula:
Já: "chtěla bych ve hrách věci, který se mi líběj" Ty: "musíš se smířit s tim, jak to je, protože je to fantasy" Já: /mlátí hlavou o zeď |
|||
| Jméno: | Yuyana | 5. 7. 2015, 16:04:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo, no, mm7/8 je extrémní gumárna. Šestka má nejlepší obličeje. | |||
| Jméno: | Adam23 | 5. 7. 2015, 15:52:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
Za zensky hraju jen v MM A tam vidim jen ksichty, a ty jsou pekny jen v sestce. |
|||