Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: rengo 6. 7. 2015, 07:56:44 delete
e-mail:
 
Yuyana:
tak to v te 7 bych nedelal
a vsechno co popisujes v 6 me prijde jako cheat, kdyz si to chci zahrat normalne, jako kdyz to hraju poprve
MM6 se dá dohrát zhruba za hodinu, ale taková hra by me ani nebavila
Jméno: Yuyana 6. 7. 2015, 05:00:43 delete
e-mail:
 
Jo, no, to je fakt. Volové jsou populární. Ne že by je mm8 neměl.

Tak já alternativu k WoWku celkem nepotřebuju, já už ani to WoWko tak nehraju :-D. Navíc zrovna ve WoWku je oblečení řešený celkem hezky. Všechno jsou elasťáky, můžeš postavě v plátovce sledovat každej výdech :-D.
Jméno: flash 6. 7. 2015, 03:57:33 delete
e-mail:
 
Jo muzes, ono tam je obleceni vrstveny, takze mues mit třeba nejakou kosili, nebo podprdu, přes ni třeba kozenou kazajku, z který kouka jen limec a rukavy ty kosile.
Nekdy v prubehu roku by mělo vyjit Dragons Dogma Online, a to i na PC, taklze pak na to muzes kouknout jako alternativu k WoW. Predpokladam ze tam všechny tyhle bezva věci zachovaj
PS: taureni sou problém, od ty doby jak je daly do wow tak mame nejakou kravu nebo vola v kazdym rpg
Jméno: Yuyana 6. 7. 2015, 02:35:07 delete
e-mail:
 
Chytrý. Můžeš nosit něco jinýho než podprdy? To je celkem klíčová otázka. Já mám ráda svoje postavy kompletně zahalený.

Jinak, hodně kámošů z WoWka hrajou právě za orky/taureny a podobný mohutný hovada, osobně mám postavy samýho blood elfa (maj velmi rozumnou postavu, solidní animace, slušnej dabing a ouška totálně k zulíbání) a taky ty dvě trollky, který vypadaj velmi lidsky, byť jsou modrý a maj špičatý uši.
Jméno: flash 6. 7. 2015, 02:18:28 delete
e-mail:
 
ještě dodam ze ten vzhled tam není samoucelnej, ale ma primej vliv na hratelnost. Když mas svalovce co ma dva metry unese plno věci a muze třeba nepritele popadnout a hodit ze skaly, když mas prcka co ma metr padesat, houby unese ale zase se umi protáhnout dirou ve skale kam se ten dvoumetrovej kulturista proste nedostane a třeba vylootovat něco peknyho.A taky umi podbehnout pod nohama Kyklopa
Jméno: flash 6. 7. 2015, 02:10:23 delete
e-mail:
 
Devce ma kolem ramen kuzi z bileho vlka a trpajzlici zenskej armor vevodovi straze
Ty obrazky sou humus, pac playstation to neumi poradne.
Jo muzes si tam udelat stoletou babu s krivici nebo modelku, hezouna kulturistu, nebo liliputa co ma 70cm a je tlustej.
A jo je fakt ze tohle ve hrach moc nebejva, jsou uricite standarty kterých se většina vyvojaru drzi.
Pritom to co je v Dragons dogma mělo mezi lidma mega uspech, holt kravatci premysleji jinak..co nadelame.
PS: me se svalnaty chlapi taky nelibej, tak radsi hraju za ty zensky
Jméno: Yuyana 6. 7. 2015, 01:45:05 delete
e-mail:
 
Co to má to děvče na sobě :-p.

Co to maj ti trpaslíci na sobě! :-D
Jméno: flash 6. 7. 2015, 01:06:59 delete
e-mail:
 
Jo, ta hra je v tomhle hrozne modularni.
Clovek si muze udelat hezkou postavu.
http://i.imgur.com/0jIW6Vg.jpg
A když chce tlusty trpaslíky/ce s copama..
http://i.imgur.com/QyhmABH.jpg
Jméno: Yuyana 6. 7. 2015, 00:59:48 delete
e-mail:
 
To je přeci jasný, má podprsenku :-p.

Zajímavý. Pokrok nezastavíš .
Jméno: flash 6. 7. 2015, 00:57:23 delete
e-mail:
 
Jsou hry kde si muzes udelat zenskou jak chces, jedna z nich je Dragons Dogma, tam se fantazii meze nekladou.
Pro ilustraci dodavam obrazek
http://www.playdar.co.uk/media/demo/8wajp.jpg
A jo je to zenska
Jméno: Yuyana 5. 7. 2015, 23:58:37 delete
e-mail:
 
Já přeci nechci hru, kde by se mi líbilo všechno. Nic takovýho neříkám. To by ostatně byla blbost. Mě nevadí, když jsou ve hře možnosti, kerý se líběj ostatnim.

Mě jen sakra mrzí, když si nemůžu naplácat na obličej jizvy, protože zrovna hraju za ženskou. Zatraceně ráda bych měla válečnici s rozumně svalnatou postavou, aby nevypadala, jako že se zlomí, když mávne mečem. Nic extra výraznýho. Jen prosím, prosím, ne další Miss Anorexie 2000. Ať je to klidně ve hře, ale ať to neni jediná možnost.
Jméno: JCMurphy 5. 7. 2015, 23:38:25 delete
e-mail:
 
tak ok... řekni nějakou hru, kde je to tak aby se ti tam všechno líbilo, protože já takovou neznám... na každé, kterou jsem hrál se dá něco najít

Jméno: Yuyana 5. 7. 2015, 22:45:18 delete
e-mail:
 
Abych to shrnula:

Já: "chtěla bych ve hrách věci, který se mi líběj"
Ty: "musíš se smířit s tim, jak to je, protože je to fantasy"

Já: /mlátí hlavou o zeď
Jméno: Yuyana 5. 7. 2015, 22:29:15 delete
e-mail:
 
Četl jsi co jsem psala? Mysim, že asi ne pořádně. Nebo jsi to minimálně pochopil naprosto opačně. Ve WoWku žádný půlobryně nejsou a ženy všech ras vypadaj citelně víc lidsky než chlapi, právě proto, že by chudinky hoši neunesli, kdyby to tak nebylo. Trpaslíky nesnášim, na pohlaví nezáleží.

A prohlášení "musíš se smířit s ***" je prostě vadný. Smířit s čim? Že ve hře neni jedinej pěknej chlap, protože všechny mužský postavy jsou dělaná tak, aby se líbili chlapům, který maj potřebu si dohnat mindrák a hrát za svalouše? Hmm, bezva. Staí že se smiřuju s faktem, že většinou nemůžu hrát za ženskou, protože vypadaj jako kurvy.
Jméno: JCMurphy 5. 7. 2015, 22:17:33 delete
e-mail:
 
a teď jsem v Titan Questu konečně sesbíral celej santa set a hádejte na koho jsem ho dal? na ženskou... protože na chlapovi to vypadá divně... nemám nic proti muslimům, feministkám ani gayům, jenom preferuju jiný věci a když mi v tom nikdo nebrání a ani nemůže, tak co...
Jméno: JCMurphy 5. 7. 2015, 22:04:29 delete
e-mail:
 
já mám rád hry, protože se nemusím srát s realitou... to stačí vyjít na ulici :P proto taky fandím dreaneikám

a jestli chceš hrát za půlobryně, trpaslice atd. tak hraj wowko... nic proti nim nemám, jenom se mi nelíbí a ano, preferuju právě ten roztomilej/sexy styl leč ty přesvalený chlapáky taky moc nemusím, ale ve fantasy světě se musíš smířit s přemrštěním biologickejch rozdílů... četlas třeba ten článek mistrině v kulturistice? že prej když ji lidi vidijou mimo soutěže, tak jí řeknou že je pohublá a ať se jde najíst
Jméno: Adam23 5. 7. 2015, 19:15:44 delete
e-mail:
 
Jinak ohledne svalu, kdyz si muzu vybrat, snazim se hrat za relativne normalne vypadajici postavy, tzn presvaleny chlapy a zensky zmalovany umely slapky nebrat.
Jméno: Yuyana 5. 7. 2015, 16:04:01 delete
e-mail:
 
Jo, no, mm7/8 je extrémní gumárna. Šestka má nejlepší obličeje.
Jméno: Adam23 5. 7. 2015, 15:52:11 delete
e-mail:
 
Za zensky hraju jen v MM A tam vidim jen ksichty, a ty jsou pekny jen v sestce.
Jméno: Yuyana 5. 7. 2015, 15:10:44 delete
e-mail:
 
(Jinak, kdyby mi chtěl někdo vysvětlit, co viděj chlapi na svalnatejch chlapech, tak jsem jedno ucho. Protože mě jde čistě o nevyrovnanost mezi příslušníkama jedný rasy a classy, kde je chlap 4x takovej jako ženská a nikomu to nepřijde divný. Hromada mejch kámošů nadšeně hraje za orky/draeneie/další nasvalený monstra a ještě se divěj, že mi to nepřijde přitažlivý. A ono nepřijde :-D.)