Hmpf ... tak PC neodchází, odchází monitor ... na jednu stranu jsem se smířil s upgradem a vlastně se skoro i těšil, že bych jako naoko byl nucen upgradovat , což by ospravedlnilo ty výdaje, ale s monitorem je to horší. V tom jsem úplně ztratil přehled a hlavně je tu ta nejhorší volba, co jde - rozlišení. Klasika, na stole mám dané místo, hardwarově jsem omezen a moc do toho nechci investovat, navíc preferuju poměr 16:10.
Průšvih je v tom, že 1920x1200 mi grafika už moc uspokojivě neutáhne, pokud vemu 1680x1050 a za rok upgradnu grafiku, budu zas litovat menšího rozlišení. Opravdu, monitor je ta nejblbější část PC, která může odejít Na druhou stranu to možná vyřešilo problém s upgrade grafiky, alespoň nemusím koukat po silnějších modelech  |