Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 15. 7. 2015, 22:41:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
Aha. Já věděla, že ty to budeš umět srozumitelně vysvětlit . To se neni čemu divit, že ten náš monitůrek tuhle funkci nepotřebuje :-p. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 15. 7. 2015, 21:50:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Co má vlastně ten antialiasing přesně dělat? Já to tak nějak nikdy nepochopila :-D. To víte, to jsme my, malí monitoreři. | |||
| Jméno: | Yuyana | 14. 7. 2015, 20:30:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mód: Poslouchá Europe, expí worgena, venku prší, relax, nostalgie jako svině. | |||
| Jméno: | flash | 14. 7. 2015, 01:23:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
tak ja ani nemyslel ze bys to delal, ale třeba jednou..na stary kolena..v duchodu..co ty vis
|
|||
| Jméno: | Elemir | 12. 7. 2015, 22:33:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Přemýšlím, kdy jsem sem psal oznámení o připravovaném znovuvzkříšení http://www.baldursgate.cz ... asi už to bude hodně dlouho. Od té doby žádné známky pokroku, nejspíše je to nadšení zas opustilo. Přitom třeba Overhaul Games oznámili nový datadisk k Baldur´s Gate EE, který má osvětlit události proběhlé mezi jedničkou a dvojkou. Ale na druhou stranu se celkem nedivím.
Poslední dobou jsem hodněkrát přemýšlel o překopání webu, popř. o jeho rozšíření, ale už chybí ta chuť a vůle. A to se mám přitom o co opřít. Měl jsem třeba ideu kompletní wikipedie, ale když si představím tu mravenčí práci za tím ... To je běh na dlouhou trať. Nejhorší jsou dneska právě technologie. Není problém sáhnout po hotovém řešení, maximálně si někde něco lehce upravit a pak už to jen plnit daty. No, vlastně ruku v ruce se s tím bát, aby ta technologie za dva roky ještě taky bezproblémově fungovala
S notnou dávkou nostalgie koukám na weby napsané v HTML 3.x, které dneska navzdory všem negativním proroctvím tehdejší doby stále fungují, zatímco já ve výpisu chyb nacházím upozornění o blížící se nepodpoře určitých funkcí nebo konstrukcí. V dnešní době už bych se obával něco křísit a hlavně to převádět do nových technologií. Jsem zvědav, jestli z toho ještě něco bude. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 11. 7. 2015, 17:22:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mi povidej, ochrany sice nemam ale vypumpovanou bilou a magii ducha, takze bez nich se netrefuju a nezranuju ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 11. 7. 2015, 16:30:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
Peknej vyzkum
Ted jsem chtel lehce potrenovat v Agarove laboratori, a je to hnus, ty oci
A v truhle jsem mel Percival ![]() |
|||