Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 24. 7. 2015, 07:12:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Výbušný luky tohle dělaj. Bratr to využívá furt. Na behemoty v sedmičce uplně nejradši. | |||
| Jméno: | Yuyana | 23. 7. 2015, 22:11:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A možná maj 5 jen v sedmičce, aby je lidi nebugovali.
Moje neschopnost napsat to naráz do jednoho příspěvku je fascinující. Charakterová vada. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 23. 7. 2015, 19:45:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jinak pro zbraně 30.
Blastery maj z grayface patche tušim 5, jinak 0. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 23. 7. 2015, 11:27:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já bych mluvil, ale titan quest znám možná tak podle jména. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 23. 7. 2015, 11:13:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
když se mnou nikdo nemluví, tak to prostě ignoruju... spamovat mě nebaví ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 23. 7. 2015, 06:59:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
Je to tak
BTW, jaká je nejmenší doba zotavení v sestce, pro ruční a luky? |
|||
| Jméno: | Yuyana | 23. 7. 2015, 00:12:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Koukám, že když nespamuju já, tak nespamuje nikdo. To ale neni fér, když se tu snažim sama :-D. | |||
| Jméno: | Adam23 | 16. 7. 2015, 09:08:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ohledne rozliseni, v dobe FHD mobilu na 4,5´´ jsou ty notebookovy a monitorovy rozliseni usmevny ![]() |
|||