Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 24. 7. 2015, 18:42:42 delete
e-mail:
 
Reciklovat je správný :-D.
Jméno: Elemir 24. 7. 2015, 07:48:02 delete
e-mail:
 
Ono to několika-postové psaní má něco do sebe, už se mi kolikrát stalo, že než jsem všechno sesmolil do jednoho příspěvku, tak tu byl další, který buďto zodpověděl to, co už píšu, nebo mi to stihl vyvrátit, ještě než jsem to odeslal

Občas taky jen přijdu, pročtu příspěvky a nemám se čeho chytit. Téma, které nějak osloví více lidí, se nepovede každý den. Nehledě na to, že už jsme toho dost probrali a museli bychom pomalu začít recyklovat
Jméno: Yuyana 24. 7. 2015, 07:12:38 delete
e-mail:
 
Výbušný luky tohle dělaj. Bratr to využívá furt. Na behemoty v sedmičce uplně nejradši.
Jméno: Adam23 24. 7. 2015, 06:06:25 delete
e-mail:
 
Fascinující.
Každopádně Percival v tahovym režimu buguje dost, drží nebozaky zasekly v animaci, než umřou.
Ale tys mi otevřela oči, ze titáni cheatujou, tak jim to vracim!
Jméno: Yuyana 23. 7. 2015, 22:11:46 delete
e-mail:
 
A možná maj 5 jen v sedmičce, aby je lidi nebugovali.

Moje neschopnost napsat to naráz do jednoho příspěvku je fascinující. Charakterová vada.
Jméno: Yuyana 23. 7. 2015, 19:45:48 delete
e-mail:
 
Jinak pro zbraně 30.

Blastery maj z grayface patche tušim 5, jinak 0.
Jméno: Yuyana 23. 7. 2015, 19:45:09 delete
e-mail:
 
Zotavovací doba na luky je tradičně 0
Jméno: Adam23 23. 7. 2015, 11:27:19 delete
e-mail:
 
Já bych mluvil, ale titan quest znám možná tak podle jména.
Jméno: JCMurphy 23. 7. 2015, 11:13:22 delete
e-mail:
 
když se mnou nikdo nemluví, tak to prostě ignoruju... spamovat mě nebaví
Jméno: Adam23 23. 7. 2015, 06:59:29 delete
e-mail:
 
Je to tak
BTW, jaká je nejmenší doba zotavení v sestce, pro ruční a luky?
Jméno: Yuyana 23. 7. 2015, 00:12:25 delete
e-mail:
 
Koukám, že když nespamuju já, tak nespamuje nikdo. To ale neni fér, když se tu snažim sama :-D.
Jméno: JCMurphy 20. 7. 2015, 14:27:16 delete
e-mail:
 
tak jsem dohrál Titan questa na všechny 3 obtížnosti po 2. umřel jsem "jenom" 10x, z čehož 2 smrti byly na tom mega kostlivcovi na 3. obtížnosti v tom tajným dungu a 2x na ohnivým býkovi 3. obtížnost, 3. kapitola když začal kopat okolo sebe no a jednou jsem si nedával pozor na životy u toho pavouka co hlídal to zrcadlo na quest 3. obtížnost to jsem byl mega nasranej... a 1x mě zabil při finálním fightu Hades a 1x jsem zařval standartně 1. obtížnost 3. kapitola když ti dino mágové zacastili ty jejich bleskový kuličky, zbytek si nepamatuju...
Jméno: JCMurphy 18. 7. 2015, 23:34:24 delete
e-mail:
 
tak jsem po pár týdnech zase zapl Titan questa a snažím se dohrát i ten 5. akt 3. obtížnost za postavu dle mé maličkosti a hned jsem za hodinu našel 4, nebo 5 fialovejch blbinek a z toho jsem měl zrovna dva meče který jsem si hned dal na sebe, protože resistů si už musím cenit víc než skill pointů
Jméno: Yuyana 17. 7. 2015, 14:29:35 delete
e-mail:
 
Teda. Hraju si takhle v klidu WoWko, dělám questy v Northrendu... Nejdřív po mě chtěli, ať vyškubu nějakej vlčí mor co roste v okolí. Fajn, šla jsem a vyškubala nějaký kytky. Pak mi tam nějaká slečna začala tvrdit, že vesničani už nejsou jako dřív, a že z ní chtěj udělat jednoho z nich. Poslala mě k důkazu svýho tvrzení. Tam stál chlap a hystericky na mě ječel, jestli jsem byla pokousaná.

No a moje worgenka tam tak stála, porostlá srstí, sledovala ho přes svůj vlčí nos, a měla silnej pocit, že v týhle vesnici asi někomu hrabe.

To je tak, když člověk hraje za rasy, který v danym datadisku ještě nebyly hratelný :-p.
Jméno: Elemir 16. 7. 2015, 16:20:12 delete
e-mail:
 
Záleží, jak to chceš používat. Pro běžnou práci by asi velký monitor s vysokým rozlišením byl hezký, rozhodně lepší, než-li řetězení monitorů, ale z pohledu hraní to zbytečně předběhlo dobu
Jméno: Adam23 16. 7. 2015, 09:08:10 delete
e-mail:
 
Ohledne rozliseni, v dobe FHD mobilu na 4,5´´ jsou ty notebookovy a monitorovy rozliseni usmevny
Jméno: Elemir 16. 7. 2015, 08:41:19 delete
e-mail:
 
U monitorů je naštěstí doladěná velikost vs rozlišení, takže je to pořád ještě dobré oproti třeba LCD televizím, ale u nich platí, že na ně koukáš z jiné vzdálenosti.

V této souvislosti si pamatuju, jak jsme jednou šli kupovat LCD televizi a týpek nám nabízel nějakou velkou uhlopříčku, a že se na to kouká max. z 2,5 metru. A když chceme koukat z ještě větší dálky, tak prý musíme mít ještě větší uhlopříčku. Ono to svou logiku má, ale stejně jako je maximum, tak zapomněl zmínit minimum. Bylo to v době, kdy Full HD ještě nebylo standardem.
Jméno: Yuyana 16. 7. 2015, 01:28:00 delete
e-mail:
 
Jasný, trojúhelníkům já rozumim. Jako ostatně každej, kdo někdy viděl ve WoWku kola :-D.

Každopádně na čtverečky si člověk zvykne a po chvíli už je ani nevnímá. Ok, uznávám, že lidi s velkym monitorem jsou na tom asi hůř :-p.
Jméno: flash 16. 7. 2015, 01:20:08 delete
e-mail:
 
ještě k tem trojuhelnikum, jsou proto ze trojuhelnik je asi jediny tvar z nehoz lze poskládat jakykoliv jiny tvar. třeba ze spousty malinkých trojuhleniku jde udelat pomerne presna koule, ale třeba ze ctvercu ji neudelate, proste v ni vždycky nekde budou mezeryno a ty trojuhleniky se pak potahnou texturou a vypada to dobře kdysi byli i jiné metody, voxely a pixely, ale neslo s nima dosáhnout modernějších vysledku..viz kostickovani nepratele v MaM
Jméno: flash 16. 7. 2015, 01:14:14 delete
e-mail:
 
technicky zakladni antialiasing dela to ze onu zubatou hranu pocita víckrát a doplnuje ji dalsima malyma trojuhelnikama (všechno ve hrach by mělo byt z trojuhelniku). Proto se zubate hrany ruzne meni když se třeba nataci obraz, v jedne chvili jsou trojúhelníky vychylene a delaji velke zuby a v urcite poloze do sebe zapadaji a pusobi to skoro rovne. Proto je antialising pomerne narocny na vykon, protože grafika musí ruzne věci pocitat několikrát. Dneska jsou spousty druhu AA a funguji uz i na jinych principech. Třeba metoda FFXA rozmaze cely obraz, takze ty zubatosti nejsou tolik videt..atd.