No, ono záleží na tom, jak se na to díváš. Já to beru jako svůj osobní archiv, abych si připomněl určité části hry ... kupodivu nemám potřebu hýbat myší a ťukat do kláves, když se na sebe dívám, protože tak bych to prostě hrál vždy , ale pro jiného to může být opravdu jiné.
Let´s play určitě ne, to sám nesnáším. Já si pro sebe archivuju jen takové ty klíčové věci a zbytek si prostě zprostředkuju skrze save pozice - kdykoliv můžu většinu klíčových věcí odehrát znovu. Archivuju si právě třeba ty dialogy a volby rozhodnutí. V podstatě to není nic nového, třeba pro práci na Might and Magic jsem to dělal už dříve, akorát to není dostupné online.
Sledování cizích her jsem pochopil jen v tom případě, pokud koukám na určitou verzi pro určitou platformu, kterou si určitě nikdy nevyzkouším, viz CMM na PlayStation. Nepoužívám to moc ani jako návod, protože to už ukazuje příliš. Ve videu se málokdy podaří to, co umí postupné odkrývání řešení v textu. |