Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 26. 7. 2015, 08:02:06 delete
e-mail:
 
Jak pozdě? Oběd v jednu hodinu neni pozdě, to je akorát! Normálně večer v sedm vstanu, o půlnoci obídek, a za chvíli spát, co se ti nelíbí :-D.
Jméno: Adam23 26. 7. 2015, 06:32:37 delete
e-mail:
 
Tlaskat se takhle pozdě v noci?
Jméno: Yuyana 26. 7. 2015, 01:14:38 delete
e-mail:
 
Ok, změna situace: Strašný, jak jsem přežraná.
Jméno: Yuyana 26. 7. 2015, 00:55:08 delete
e-mail:
 
Strašný jakej mám hlad.
Jméno: Yuyana 26. 7. 2015, 00:37:52 delete
e-mail:
 
:-D Tedy tedy. No dobře. Když se ti ta hra líbí :-p.
Jméno: Elemir 26. 7. 2015, 00:26:17 delete
e-mail:
 
A to právě nemá ... dvojka je lepší ...
Jméno: Yuyana 26. 7. 2015, 00:22:56 delete
e-mail:
 
Já do tý sekce nekoukala, jsem tam byla kvůli DAI . Asi má správně srovnaný priority :-D.
Jméno: Elemir 26. 7. 2015, 00:11:11 delete
e-mail:
 
Jo teď koukám, ona jich má sice 54, ale má to jako kombinaci dvojky a trojky.
Jméno: Elemir 25. 7. 2015, 23:59:40 delete
e-mail:
 
No, ono záleží na tom, jak se na to díváš. Já to beru jako svůj osobní archiv, abych si připomněl určité části hry ... kupodivu nemám potřebu hýbat myší a ťukat do kláves, když se na sebe dívám, protože tak bych to prostě hrál vždy , ale pro jiného to může být opravdu jiné.

Let´s play určitě ne, to sám nesnáším. Já si pro sebe archivuju jen takové ty klíčové věci a zbytek si prostě zprostředkuju skrze save pozice - kdykoliv můžu většinu klíčových věcí odehrát znovu. Archivuju si právě třeba ty dialogy a volby rozhodnutí. V podstatě to není nic nového, třeba pro práci na Might and Magic jsem to dělal už dříve, akorát to není dostupné online.

Sledování cizích her jsem pochopil jen v tom případě, pokud koukám na určitou verzi pro určitou platformu, kterou si určitě nikdy nevyzkouším, viz CMM na PlayStation. Nepoužívám to moc ani jako návod, protože to už ukazuje příliš. Ve videu se málokdy podaří to, co umí postupné odkrývání řešení v textu.
Jméno: Yuyana 25. 7. 2015, 23:37:56 delete
e-mail:
 
Noo, vidíš, DanaDuchy jich má jen 54 :-D. Mno a pak má ještě nějaký to DA :-p.

Já na youtube kvůli hrám zrovna moc nelezu, akorát párkrát kvůli nějakejm DA dialogům. A sledovat jak nějakej cizí maník hraje hru už mi přijde naprosto ujetý, proč o lidi dělaj :-D.
Jméno: Elemir 25. 7. 2015, 23:07:38 delete
e-mail:
 
Jeden by to nikdy neřekl, ale dostal jsem se na celkový počet 90 videí na YT. Za odměnu si můžu uzpůsobit adresu, aby lépe odpovídala mému zaměření apod. Už mi to dokonce nabízí nějaký partnerský program ... akorát že většinu zhlédnutí má na svědomí tak zhruba 5 lidí

Ale teď vážně. Nikdy jsem nečekal, kolik to dá práce. Začal jsem s málem a přestože většina videí jsou jen pár minutové flashe, tak je to dost práce kolem. Docela mám teď respekt před YouTubery. Je jedno, jak pitomý obsah uploadují, ale už jen ten strávený čas je pálka, která si úctu zaslouží. Rozhodně nejsem žádný nováček v práci s videem, ale je znát, že to mám jen jako hobby. V podstatě se dá říci, že hodinu hraju a dvě další upravuju video Taková hra ve hře ...
Jméno: Elemir 25. 7. 2015, 21:53:13 delete
e-mail:
 
Angličani ne, to římani

O kvalitu příběhu ani tak nejde, čím víc je ten příběh větvený a čím menší prostor je na jeho vstřebání, tím snadněji se to v hlavě pomíchá. V tomhle se druhý Zaklínač docela rozjel. Většinou je to spíše tak, že příběh dle rozhodnutí plyne postupně do nějakého bodu a ze zajeté linky už nemůžeš moc vybočit.

Teprve teď, když jsem to skládal po dílcích, tak jsem zjistil, co má skutečně podstatný vliv a kde se to projeví. Ono to má papírově 16 možných konců, ale část těch dílčích cest je stejná a dokonce nerozlišená. Tahle podobnost je pravděpodobně zodpovědná za to, že se mi to pomíchalo. Největší změna je v závěrečných videích, tedy ve skutečnosti 12 konců

Je to takový ten typicky megalomanský koncept, který není dotažený do konce a hlavně proto není ve hře prostor. Nehledě na to, že to nemá reálné využití (Zaklínač 3 většinu z toho schodí ze stolu rovnou ...).
Jméno: Yuyana 25. 7. 2015, 21:40:36 delete
e-mail:
 
Lidi, lidi, chybějící písmena... s mojí klávesnicí? V přáci píšu normálně, ale tady... Noťas má jen takovou jako placku, strašně blbě se na tom píše. Zvláště A nemá ráda. On do ní taky zapadává nějakej bordel, takže některý tlačítka trochu zloběj :-D. Prostě tu mám stížený psací podmínky. To samozřejmě neomlouvá blbý íčko, ale když já nikdy neměla potřebu to slovo použít, tím míň v psaný podobě :-D. A vůbec, co si to angličani dovolujou, použít tvrdý I, nejsem na takový věci u nich zvyklá.


Pokud si z příběhu pamauješ jen málo, tak zas tak dobrej nebude :-p.
Jméno: Elemir 25. 7. 2015, 12:36:17 delete
e-mail:
 
Zprácovávám už několikátý den videa ze Zaklínače a došel jsem do poslední části s různými volbami rozhodnutí. Je docela úžasné sledovat, jak je ten pyramidální systém výstavby příběhu ala Gothic nejenom dobrý, ale i praktický.

Dodnes jsem si myslel, že jsem si toho zapamatoval celkem dost, ale není tomu tak. I když v poslední kapitole už není moc co dělat, pořád je toho dost na zapamatování. Kdyby ta kapitola byla rozsahem identická s první kapitolou, tak z toho asi už nemám vůbec nic Přesně to kopíruje takovou tu herní "únavu", kdy s dalšími kapitolami pozornost postupně upadá. Všechno je to takové postupné. Ve Skyrimu ten zlom přišel z ničeho nic a najednou.
Jméno: Elemir 25. 7. 2015, 09:33:17 delete
e-mail:
 
Jj, přesně ten
Jméno: Adam23 25. 7. 2015, 08:55:57 delete
e-mail:
 
Zeman s flintou v první linii?
Jméno: Elemir 25. 7. 2015, 08:48:51 delete
e-mail:
 
Chvilku mě to zmátlo, myslel jsem si, že jsem naopak udělal chybu já Občas jsou situace, kdy u některých i/y v cizích slovech už zaváhám. Nedávno jsem koukal na Hydepark, kde byla diskuze s lingvistkama a padl tam dotaz na určování i/y u přejatých slov (spíše u překladu) a odpověď mě docela překvapila. Volně interpretováno, dokud to není kodifikované, tak se to řídí citem, tedy záleží na překladateli. V tomhle ohledu si pamatuju na peripetie skloňování slova video. Ve všech možnostech to vypadá blbě, ale ve všech je to dobře.

4flash: Nečetl si náhodou ten včerejší novinkový titulek z úst prezidenta?
Jméno: Adam23 25. 7. 2015, 05:41:21 delete
e-mail:
 
Toho i jsme si samozřejmě všimli a vadilo nám to, ale já v tom hledal hlubší význam umělce, jako ted změna rodu a chybějící k
...
To by byl rasýzmus, to nemůžeme.
Jméno: flash 24. 7. 2015, 23:05:36 delete
e-mail:
 
Recyklace je matka moudrosti na internetu a v realnem svete setri prirodu

Takze bych se vratil k te mensinove narodnostni otázce u nas...ehm..ok..tak nic
Jméno: Yuyana 24. 7. 2015, 22:26:55 delete
e-mail:
 
Zajímavý, jak jsem to napsal s měkym I. Ale nikomu to nevadí, že ne :-D.