Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 31. 7. 2015, 07:38:39 delete
e-mail:
 
Koukám na artefakty v mm8 tady na stránce a jsou tam: Žezlo králů a Zakřivený tesák. Hrála jsem tu hru snad milionkrát a nějak si nevzpomínám, že bych něco z toho viděla padnout. Co vy na to?

(Mimochodem, (Osobnost +40, regeerace zdraví) chybí tam písmeno. Pokud chybí i v český verzi hry, tak je to samozřejmě v pořádku .)
Jméno: Yuyana 31. 7. 2015, 04:12:34 delete
e-mail:
 
Dobře že jsi se toho chopil . Ale příště mě varuj, jsem si klikla na to video. Nebudeme mluvit o tom, co mi teď nabízí youtube jako doporučený.
Jméno: Elemir 30. 7. 2015, 21:20:24 delete
e-mail:
 
Dobře, dneska budu spamovat sám Tak tohle, ano tohle https://www.youtube.com/watch?v=wzw6j1mAnsQ u nás uměl už Katapult ...
Jméno: Elemir 30. 7. 2015, 20:06:47 delete
e-mail:
 
Nemůžu se nepodělit, sice jsem to zkopčil odjinud, ale ... https://youtu.be/0aOp1p7e0d4 ... na pozadí mi shodou okolností hrál Enter Sandman
Jméno: Elemir 30. 7. 2015, 17:54:19 delete
e-mail:
 
No, ale teď jsem se v Knize návštěv nachytal sám Testoval jsem pár článků u sebe na serveru, klikl na Knihu a začetl se ... až datum mi prozradilo, že to není deja-vu.
Jméno: Elemir 29. 7. 2015, 08:07:51 delete
e-mail:
 
Záleží na podání grafiky ve hře a ovládání. 4´´ displaye nejsou zas tak malé. V principu asi ani tak nejde o to, jestli je to jako herní zařízení použitelné, dost lidí to k hraní používá a nevýhody neřeší.

Mě v téhle souvislosti vytanula na mysli jiná vzpomínka. Když jsem před řadou let pracoval jako správce sítě, tak jsem měl nad sebou šéfa, který "musel" jít jako každý šéf IT s dobou a muselo to v jeho okolí být vidět. Bylo jedno, jestli to má nějaké smysluplné využití, ale hlavně že to bylo vidět. Jako jediný ve firmě používal rozšířenou plochu na dvou monitorech a když jsem ho viděl prvně telefonovat, tak jsem si myslel, že má u ucha přiloženou knížku Dneska už by tohle těžko někoho překvapilo, minimmálně u té velikosti mobilů.
Jméno: Yuyana 28. 7. 2015, 22:44:36 delete
e-mail:
 
Jediný co se dá hrát na mobilu je mžoury mžoury je to moc malinký :-p.
Jméno: Adam23 28. 7. 2015, 10:42:05 delete
e-mail:
 
Na mobilu max had nebo sudoku, ne?
Jméno: Elemir 28. 7. 2015, 07:45:21 delete
e-mail:
 
Hraní na mobilních zařízeních se zatím úspěšně vyhýbám, moje pracovní Nokie nebyla už před těmi 5 lety, co jsem jí dostal, žádný moderní kousek a pochybuju, že jen tak dostanu něco nového.

Pokud jde o to ovládání více postav, tak to mě nikdy moc nevadilo (byť mám koncept pevné družiny s 1st pohledu nejraději), měla to i řada starších her. Dřív byla spíše u toho konceptu hlavní ovladatelné postavy vs doprovodné postavy nevýhoda právě v té AI. V Baldurech se třeba dala AI perfektně doprogramovat, ale mělo to hrozný dopad na výkon.

Hlavně nesmíme Striderovi říkat, po že Baldur´s Gate a Icewind Dale zapomněl ještě na Neverwinter Nights

Pořídil jsem si Menzoberranzan, jako jednoho ze zástupců dřívější tvorby ze světa FR, tak jsem na to zvědav. Je to kompletně věnováno Drizztovi.
Jméno: Yuyana 28. 7. 2015, 03:21:24 delete
e-mail:
 
Já měla Icewind Dale docela ráda, i to BG jsem dohrála, ale pak jsem začala s Dragon Age a zlenivěla jsem. Hee, proč ovládat 4 postavy, když můžu ovládat jednu a ostatní hodit na umělou inteligenci :-D. V origins a ve dvojce si člověk ty malý hajzlíky naprogramuje jak chce, a oni jsou pak moc hodný a šikovný. V inkvizici to nejde, ale tam na tom nezáleží, ta hra je taková příjemně snadná.

(Faktem zůstává, že já osobně nesnášim ovládání více postav, pokud to neni zrovna mm. Protože tam je to jedno, stejně držim A nebo S a všechno řežu :-D.)

Momentálně mě opět chytla touha hrát mm, takže dojedu sedmičku a začnu osmičkou.
Jméno: StriderCZ 27. 7. 2015, 20:26:44 delete
e-mail:
 
Na NTB hraju Baldurs Gate- pěkně od začátku a plánuji dohrát celou sérii, včetně IceWind Dale.

Kdybych chtěl hrát na tabletu, tak bych doporučil některý ze starších dílů Might&Magic, ideálně 4. díl (s dokonalým Magic DosBox emulátorem).

Ale vzhledem k tomu, že na narozeniny jsem si přál velký pracovní telefon, se šestipalcovým displejem, cenou do 5 tisíc, s kvalitním zpracováním, a dlouhou výdrží baterky, tak budu asi hrát adventury- začnu s Indiana J (vyšla mi totiž Nokie 1320)
Jméno: Elemir 27. 7. 2015, 20:03:15 delete
e-mail:
 
Poslední dobou nějak novinky v RPG nesleduju, ale Milhaus si pochvaloval Divinity: Original Sin, na Pillars of Eternity už se dělá čeština a včera mě třeba zaujal Victor Vran, taková diablovka, ale vypadalo to docela svižně. Na září jsou v plánu Legends of Sword Coast a z Kickstarteru tu mám Legends od Dawn (zatím jsem se k tomu nedostal, ale narozdíl od předchozího dílu to má celkem kladné ohlasy).
Jméno: Uran 27. 7. 2015, 19:16:21 delete
e-mail:
 
Nejsem cizi. Sleduji vas uz x-let . Co jineho z zanru RPG by jste mi poradili?
Jméno: Elemir 27. 7. 2015, 16:11:17 delete
e-mail:
 
Zhruba co dva roky se to vždycky obměnilo.
Jméno: Yuyana 27. 7. 2015, 15:06:34 delete
e-mail:
 
To je strašný, na těch starejch stránkách mluvěj uplně cizí lidi :-D.
Jméno: Elemir 27. 7. 2015, 13:48:40 delete
e-mail:
 
Ano, kliknutí na další načte další desítku stránek do lišty.
Jméno: Uran 27. 7. 2015, 12:50:08 delete
e-mail:
 
Technicka otazka. To ze kliknuti na dalsi "odroluje" o 10 stranek dal je ficura nebo to je na zmateni nepritele?
Jméno: Yuyana 26. 7. 2015, 23:01:52 delete
e-mail:
 
Hmmm, koukám na druhej díl návratu do budoucnosti :-D. Jejich ztvárnění roku 2015 je opravdu zajímavý :-D.
Jméno: Yuyana 26. 7. 2015, 08:21:23 delete
e-mail:
 
Teď zrovna ranim. To je jako večeřet, akorát neni večer.
Jméno: Adam23 26. 7. 2015, 08:11:03 delete
e-mail:
 
Sorry, beru zpátky, jsem trochu zapomněl, s kým mám tu cest
A taky jsem si to představil s mejma typickejma obedama.