Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 6. 8. 2015, 22:14:42 delete
e-mail:
 
No právě, červená ...
Jméno: Adam23 6. 8. 2015, 22:13:34 delete
e-mail:
 
Jak muzete resit barvu nejakejch mecu, kdyz mam 27 stupnu v loznici
Jméno: Elemir 6. 8. 2015, 21:24:39 delete
e-mail:
 
Není zač Ta červená se kupodivu vyladila skoro sama, ale zas jsem si u té tyrkysové připomněl, jak ty barvy převádět dle vzoru, což se prostě hodí vědět
Jméno: Yuyana 6. 8. 2015, 20:03:02 delete
e-mail:
 
Elemire díky za tu jinou barvu mečů. Ta červená byla opravdu výhružná .
Jméno: Elemir 5. 8. 2015, 21:20:48 delete
e-mail:
 
Tak to jsem taky zvědav, zrovna jsem nakoukl do Močálu prokletých a opravdu nic, ale ani to Rajské údolí.
Jméno: Adam23 5. 8. 2015, 20:55:14 delete
e-mail:
 
To spojeni se nabízí, ovsem podle me tomu tak neni, myslim, ze to je nekde v nejaky tramtarii, jako rajske udoli. Jdu to zjistit.
Jméno: Elemir 5. 8. 2015, 20:45:11 delete
e-mail:
 
Taky jsem si to spojil s tím úkolem a i s mistrem sekyry v hospodě Ale takhle z hlavy bych si určitě na specializace obchodů nevzpomněl. Pamatuju si tak akorát guildy magie
Jméno: ivo 5. 8. 2015, 16:19:54 delete
e-mail:
 
Myslím že to byly blata prokletých. Protože to mám "spojené" s úkolem získat snergelovu sekeru .
Jméno: Adam23 5. 8. 2015, 12:36:17 delete
e-mail:
 
Nějak to nemůžu najít, ale v kterým krámu se specializujou na sekery v šestce?
Jméno: JCMurphy 4. 8. 2015, 13:03:04 delete
e-mail:
 
jakožto člověk co bydlí v Drnovicích u Vyškova u Drnovic a taky člověk, kterýmu se pravděpodobně chystají sebrat invalidní důchod a nemluvě o tom, že se mě na 80% chystají vyrazit ze školy tam na 95% nepojedu *s16*

i když Heroesy mám mega rád
Jméno: Elemir 4. 8. 2015, 08:30:27 delete
e-mail:
 
Bude to i s 2 hodinami hraní ostré verze ...

Tak třeba se ještě někdo z členů ozve. Opravdu by to chtělo někoho, kdo má s Heroes zkušenosti a umí udělat zápisky, případně natočit video. Angličtina vítána, protože je tu i možnost interview.
Jméno: Adam23 4. 8. 2015, 06:11:40 delete
e-mail:
 
Tak já se nehlasim, Heroes jdou mimo me.
Jméno: Elemir 3. 8. 2015, 11:26:00 delete
e-mail:
 
Čistě jedna administrativní věc ...

4. září začíná v Krakově Heroes Day, ale já se nejspíše nebudu moci zůčastnit, hledám proto někoho spolehlivého, kdo by to vzal za mě. Nejedná se samozřejmě o výlet, byť součástí je prohlídka solného dolu, tvrdě budu požadovat report Organizačně to u nás zajišťuje Playman, odjezd by byl z Prahy. Odpovědět musím do 7.8.
Jméno: JCMurphy 2. 8. 2015, 12:46:22 delete
e-mail:
 
Tak jsem v Titan Questu chtěl pokračovat s tím kombem lovec/vrah... na začátku 3. obtížnosti jsem umřel jenom 2x!!! byl jsem nadšenej... jenže... ten kostlivec bojovník, z toho questu jak mám zabít 3, měl zasraný odrážení dmge a když máte jenom 3k životů a dmg jak sviň, tak jsem umřel 2x -_-
Jméno: Půlskřet Cooldžej 2. 8. 2015, 12:03:14 delete
e-mail:
 
to Yuyana: quest na upíra jsem dělal, ale nevybavuju si, že by tyhle předměty s ním byly nějak spojený. Pokud vím, tak v něm šlo jen o kostru a sarkofág...
Jméno: Elemir 1. 8. 2015, 21:15:51 delete
e-mail:
 
Doplnil jsem pár novinek o Might & Magic Heroes VII. Začíná se to celkem rýsovat, hlavně ohledně předobjednávek a bonusů. Na Shadow Councilu už byly i ukázky editoru, je vidět, že se vývojářský tým docela poučil (byť velký díl na tom má asi zvolený engine a jeho zázemí). Hlavně začínají být vidět výsledky jejich práce, až mě to přesvědčilo k odkliknutí předobjednávky sběratelky ... nutno přiznat, že já nakoupil už před pár dny u Xzone, ale Playman nabízí přeci jen stylovější věci.

Pesimismus ještě nevymizel zcela, ale ať už to dopadne jakkoliv, podpořil jsem obě hry z nové tvorby a víc pro to opravdu udělat nemůžu.
Jméno: Yuyana 31. 7. 2015, 10:36:25 delete
e-mail:
 
Ahaaa! Já jem si říkala, že jsem toho červenýho "hada" viděla vyznačenýho i na podlaze... A ono jo :-D. Jsem si pořád říkala, takovou bystrost mám a nic! A ono se musí několikrát spadnout :-p. Teď jsem úmyslně skákala dolu a potřetí se to zjevilo. Ts ts ts.
Jméno: Yuyana 31. 7. 2015, 10:33:23 delete
e-mail:
 
No, hádám, že je lehčí to prostě vytáhnout ze hry :-D. Češtiny jsou občas na pěst, chybějící písmena jsou ještě maličkost :-p.

Spousta artefaktů nedělá co má. Jsou to zrádci artefakty.
Jméno: Elemir 31. 7. 2015, 09:52:33 delete
e-mail:
 
Youtube mi pravidelně nabízí mezi doporučenými podivnosti. Kolikrát to sdruží k tématu úplně něco jiného, ale na Zaklínače je to docela citlivé

Žezlo králů jsem tuším jednou měl (jako náhodně generovaný artefakt), u toho tesáku si nejsem jistý. Popisky by měly být přímo z datového souboru, takže nejspíše je ta chyba už v češtině. Co jsem začal postupně některé články přepracovávat, tak většinou pak tyhle chyby odstraňuju. Šestka toho má třeba povícero, tu museli překládat snad oddělené týmy.
Jméno: Yuyana 31. 7. 2015, 07:39:57 delete
e-mail:
 
(Může to padat někde v průběhu questu na upíra? To je jedinej quest kterej z principu nedělám. Pokud to nejsou náhodně padající věci, tak by to ledacos vysvětlovalo.)