Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 6. 8. 2015, 22:13:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jak muzete resit barvu nejakejch mecu, kdyz mam 27 stupnu v loznici ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 8. 2015, 21:24:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
Není zač Ta červená se kupodivu vyladila skoro sama, ale zas jsem si u té tyrkysové připomněl, jak ty barvy převádět dle vzoru, což se prostě hodí vědět ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 6. 8. 2015, 20:03:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemire díky za tu jinou barvu mečů. Ta červená byla opravdu výhružná . |
|||
| Jméno: | Elemir | 5. 8. 2015, 21:20:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak to jsem taky zvědav, zrovna jsem nakoukl do Močálu prokletých a opravdu nic, ale ani to Rajské údolí. | |||
| Jméno: | Adam23 | 5. 8. 2015, 20:55:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To spojeni se nabízí, ovsem podle me tomu tak neni, myslim, ze to je nekde v nejaky tramtarii, jako rajske udoli. Jdu to zjistit. | |||
| Jméno: | ivo | 5. 8. 2015, 16:19:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Myslím že to byly blata prokletých. Protože to mám "spojené" s úkolem získat snergelovu sekeru .
|
|||
| Jméno: | Adam23 | 5. 8. 2015, 12:36:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nějak to nemůžu najít, ale v kterým krámu se specializujou na sekery v šestce? | |||