Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 11. 8. 2015, 19:37:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No jo, to víš, pro mě nějaká ta pětistovka neni rozdíl :-D. | |||
| Jméno: | Elemir | 11. 8. 2015, 19:26:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
Lurcha si kupodivu pamatuju už od první rozehrávky. Dost jsem tenkrát s minotaury zápasil, takže Lurch byl pro mě celkem šok Naštěstí vede jen těmi hpčky. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 11. 8. 2015, 17:40:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Stejně se vsadim, že kdokoliv z nás by dokázal udělat mnohem, ale mnohem zákeřnější test :-D. | |||
| Jméno: | Adam23 | 10. 8. 2015, 22:09:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jedna spatne. Tam jsem byl na vazkach, zkus uhadnout. ktera. | |||
| Jméno: | Elemir | 10. 8. 2015, 22:01:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://www.testpark.cz/testy/pc-hry/might-and-magi ... | |||
| Jméno: | Elemir | 10. 8. 2015, 21:37:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zkusil jsem si schválně po několika měsících zase test na MM6 a je to zvláštní. Jeden by řekl, že už bych ho měl znát zpaměti, ale stejně 100% neudělám ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 8. 8. 2015, 19:52:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
http://zpravy.idnes.cz/extremni-teploty-nad-37-stu ...
Jak to máte vy, s vedrama? |
|||
| Jméno: | Yuyana | 7. 8. 2015, 15:48:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pokoušim se v práci hrát solitaire, ale ta myš tady je za trest, chci svýho Oskárka :-D. | |||
| Jméno: | Adam23 | 7. 8. 2015, 09:27:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo asi to bude tím, ze poměr typu zbrani se dynamicky mění. | |||
| Jméno: | Elemir | 7. 8. 2015, 08:46:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je možné, že se u některého obchodu obměňuje nejenom zboží, ale i jeho typ. Zrovna jsem prošel komplet kovárny a taky nikde nic. | |||
| Jméno: | Adam23 | 6. 8. 2015, 22:16:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak ten axeshop jsem jeste nenasel, ale urcite jsem nekde videl na pulte hafo dobrejch seker, tak nevim. |
|||