Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 11. 8. 2015, 19:37:15 delete
e-mail:
 
No jo, to víš, pro mě nějaká ta pětistovka neni rozdíl :-D.
Jméno: Elemir 11. 8. 2015, 19:26:59 delete
e-mail:
 
Lurcha si kupodivu pamatuju už od první rozehrávky. Dost jsem tenkrát s minotaury zápasil, takže Lurch byl pro mě celkem šok Naštěstí vede jen těmi hpčky.
Jméno: Yuyana 11. 8. 2015, 17:40:18 delete
e-mail:
 
Stejně se vsadim, že kdokoliv z nás by dokázal udělat mnohem, ale mnohem zákeřnější test :-D.
Jméno: Yuyana 11. 8. 2015, 14:32:34 delete
e-mail:
 
Ts ts, to je ale nefér, nadepsat test Soul Reaver a pak mi dávat otázky z Blood Omena, kterýho jsem neměla šanci si zahrát :-D.

Viditelně nevim, jaký je hlavní město Nosgothu. Taková ostuda.


Oh, jo, a taky jsem si nebyla jistá, kolik HPček má Lurch :-D.
Jméno: Elemir 11. 8. 2015, 11:11:37 delete
e-mail:
 
Tu jsem taky zkazil Právě, taky si napamatuju, že by z nich někdy něco padalo. Já se nechal nachytat ještě s těmi meči, což je právě věc, kterou už bych si pamatovat mohl
Jméno: Adam23 10. 8. 2015, 22:38:15 delete
e-mail:
 
Nevzpominam si, ze by mi padla relikvie z efreeta
Jméno: Adam23 10. 8. 2015, 22:09:41 delete
e-mail:
 
Jedna spatne. Tam jsem byl na vazkach, zkus uhadnout. ktera.
Jméno: Adam23 10. 8. 2015, 22:05:27 delete
e-mail:
 
Dik, zkusim.
Jméno: Elemir 10. 8. 2015, 22:01:49 delete
e-mail:
 
http://www.testpark.cz/testy/pc-hry/might-and-magi ...
Jméno: Adam23 10. 8. 2015, 21:59:28 delete
e-mail:
 
Jakej test?
Jméno: Elemir 10. 8. 2015, 21:37:49 delete
e-mail:
 
Zkusil jsem si schválně po několika měsících zase test na MM6 a je to zvláštní. Jeden by řekl, že už bych ho měl znát zpaměti, ale stejně 100% neudělám
Jméno: Elemir 10. 8. 2015, 06:54:14 delete
e-mail:
 
3 pracovní dny za mnou a nějak mi to po té dovolené neudělalo dobře

Každopádně jak jsem stihl zjistit, RPGhry.cz už jsou zase funkční, takže pokud někdo něco nestihl zazálohovat, má znovu možnost. Vypadá to, že doménu se Dejvovi prodat nepovedlo, tak to zas vrátil zpět.

Což mě připomíná, že jsem předevčírem zkusil rozehrát Cardhalii a docela mě pobavila interakce mezi členy družiny. Akorát to budu muset zas odložit, mám toho poslední dobou rozehraného nějak moc. Do toho mě zas přepadla spisovatelská nálada, takže jsem odmázl kus restů v sekci Lords of Xulima.
Jméno: Elemir 8. 8. 2015, 20:37:58 delete
e-mail:
 
Mám odolnost 65
Jméno: Adam23 8. 8. 2015, 19:52:14 delete
e-mail:
 
http://zpravy.idnes.cz/extremni-teploty-nad-37-stu ...



Jak to máte vy, s vedrama?
Jméno: Adam23 8. 8. 2015, 10:08:07 delete
e-mail:
 
Dneska cejtim v kostech, ze padne ctyricitka
Jméno: Yuyana 7. 8. 2015, 15:48:39 delete
e-mail:
 
Pokoušim se v práci hrát solitaire, ale ta myš tady je za trest, chci svýho Oskárka :-D.
Jméno: Adam23 7. 8. 2015, 10:42:22 delete
e-mail:
 
Jednou za uherském rok jedu vlakem do Třeboně, a CD to hnedka vod začátku vylepsujou, trakční vedeni dole, objížďky a další zdržení
Na to se mužů vytento, takže z Benešova zpátky do Praglu
A ted ještě ten androidi autocorrect...
Jméno: Adam23 7. 8. 2015, 09:27:58 delete
e-mail:
 
Jo asi to bude tím, ze poměr typu zbrani se dynamicky mění.
Jméno: Elemir 7. 8. 2015, 08:46:23 delete
e-mail:
 
Je možné, že se u některého obchodu obměňuje nejenom zboží, ale i jeho typ. Zrovna jsem prošel komplet kovárny a taky nikde nic.
Jméno: Adam23 6. 8. 2015, 22:16:36 delete
e-mail:
 

Tak ten axeshop jsem jeste nenasel, ale urcite jsem nekde videl na pulte hafo dobrejch seker, tak nevim.