Taky jsem ho několikrát uvařila. Mortania to viditelně nezná.
Vidíš, a mě jí to hodilo a to jsem myslela na někoho jinýho :-D. Ale když tam tvoje osoba neni, můžeš mu jí napsat, třeba doplněj .
Každopádně ty otázky jsou občas humorný. Někdy následuje dokonale trefná otázka, která jasně vychází z tý předchozí (třeba: je vaše postava zvíře? Nejspíš. Je vaše postava pokémon? Jo! Chytrej.) Ale pak...
Padla jako první otázka: má vaše postava boty? Říkám si, znám já někoho, kdo má fakt jen boty... jo! Je vaše postava zvíře? Jo. Má žlutou barvu? Může být... Používá sharingan? Echm... cože? Žlutý zvíře se sharinganem? :-D Jako... uhodl to, ale dostal mě :-D.
Vaarsuvius z OotS :-D. Je vaše postava žena? Nevím. A už mě měl :-D.
Postava... má magický schopnosti, hodně svalů, černý vlasy a nenosí boty :-D. Kdo to je? :-D Má křídla? Jo. |