Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Uran 14. 8. 2015, 13:01:39 delete
e-mail:
 
No tak Elminstera to evidentne nezna
Jméno: Yuyana 14. 8. 2015, 12:37:58 delete
e-mail:
 
Taky jsem měla trošku problém se Solasem. "Je vaše postava buh?" No jo, sakra, v podstatě je :-D. Pak se zeptal, jestli umí vytvářet elektřinu... no co jsem mu měla říct, to umí v DA každej mág :-D.

No a už jsem tam měla Raidena.
Jméno: Adam23 14. 8. 2015, 12:36:46 delete
e-mail:
 
Data uhádnul, Flíčka už ne, i přesto, že jsem mu asi 4x potvrdil, že je to kočka
Jméno: Yuyana 14. 8. 2015, 12:24:56 delete
e-mail:
 
Taky jsem ho několikrát uvařila. Mortania to viditelně nezná.

Vidíš, a mě jí to hodilo a to jsem myslela na někoho jinýho :-D. Ale když tam tvoje osoba neni, můžeš mu jí napsat, třeba doplněj .

Každopádně ty otázky jsou občas humorný. Někdy následuje dokonale trefná otázka, která jasně vychází z tý předchozí (třeba: je vaše postava zvíře? Nejspíš. Je vaše postava pokémon? Jo! Chytrej.) Ale pak...

Padla jako první otázka: má vaše postava boty? Říkám si, znám já někoho, kdo má fakt jen boty... jo! Je vaše postava zvíře? Jo. Má žlutou barvu? Může být... Používá sharingan? Echm... cože? Žlutý zvíře se sharinganem? :-D Jako... uhodl to, ale dostal mě :-D.

Vaarsuvius z OotS :-D. Je vaše postava žena? Nevím. A už mě měl :-D.

Postava... má magický schopnosti, hodně svalů, černý vlasy a nenosí boty :-D. Kdo to je? :-D Má křídla? Jo.
Jméno: Elemir 14. 8. 2015, 11:45:31 delete
e-mail:
 
Skutečně jsem ho zavařil, Lorda Haarta neměl šanci uhádnout, tak se radši kousl, abych nemohl už klikat
Jméno: Elemir 14. 8. 2015, 11:38:31 delete
e-mail:
 
Teda, ale málem jsem ho zavařil Přitom jsem myslel zrovna na Triss
Jméno: Yuyana 14. 8. 2015, 09:36:50 delete
e-mail:
 
Bože. Dostala jsem odkaz na nějakou kravinu co hádá postavu na kterou myslíte :-D. Pokoušela jsem se ho nechat uhodnout Královnu Katarinu z Heroes. Dostala jsem několik postav z witchera a nějakou neznámou osobu z heroes 5, ale pak mu to došlo :-D.

Občas je humorný sledovat, jak přiostřuje otázky správnym směrem... a pak se najednou zeptá na nějakou koninu :-D. Samozřejmě čim slavnější postava, tim rychleji vás má. Zvlášť pokud myslíte na něco z witchera. Tam se ani neptá na sérii. Má ho fakt rád, Elemire, kolega! :-D

http://en.akinator.com/
Jméno: Elemir 13. 8. 2015, 20:07:32 delete
e-mail:
 
Máš si dát pivo ... jako já
Jméno: Elemir 13. 8. 2015, 20:07:04 delete
e-mail:
 
Po letech jsem si tak nějak vzpomněl na letitou registraci na LinuxCounteru. No, ono to už změnilo i majitele, občas nějaký ten update přišel. Před pár lety jsem to ovšem považoval za mrtvý projekt, takže jaké pak bylo překvapení, že moje základní údaje si to do nové verze převedlo ... no, údaje ... taky už letité Ale je hezké, že to ještě takhle funguje, registroval jsem se tam v prosinci 2003. Heslo už jsem si samozřejmě nepamatoval, ale dalo se to změnit. Tomu říkám pořádná nostalgie
Jméno: Adam23 13. 8. 2015, 20:02:46 delete
e-mail:
 
Teda uz me ty vedra serunavujou. Udelal jsem si paradni burtgulas, a po jedny misce ze me leje, ze je pode mnou skoro kaluz.
Jméno: Elemir 12. 8. 2015, 19:18:21 delete
e-mail:
 
Jméno: Yuyana 12. 8. 2015, 17:52:11 delete
e-mail:
 
Fajn, a teď reálně, je to samozřejmě Dorian.
.
.
..
:-D
Jméno: Elemir 12. 8. 2015, 17:01:16 delete
e-mail:
 
Dobrá, je to tedy Alice Hargreaves
Jméno: Yuyana 12. 8. 2015, 16:07:15 delete
e-mail:
 
Elemire, to byla seriózní otázka z mm7. Možná to zní blbě, ale je to myšleno vážně a ve hře je dána jasná odpověď.

A ne, neni nijak hezkej, s tim se ale nedá nic dělat. Má charisma :-D. Naštěstí.
Jméno: Elemir 12. 8. 2015, 15:08:00 delete
e-mail:
 
Heh, už to začíná

Já bych řekl ... Dorian?
Jméno: Yuyana 12. 8. 2015, 10:07:05 delete
e-mail:
 
Ně deprimuje, že tam jsou možnosti A B C D :-D Kdybych JÁ dělala test, tak tam nic takovýho nebude. Jakej soft? Jakej soft? Takový věci já neznám.

Krom toho jsem naposledy hrála osmičku a nějakou sedmičku. Nemluvě o tom, že naše hádankový téma vyčerpalo mnoho možností :-D.

Ale můžeme si dát jednu takovou cvičnou ze sedmičky.

Kdo je na světě nejkrásnější?
Jméno: Elemir 11. 8. 2015, 20:22:35 delete
e-mail:
 
Neboj, soft budou jen první dvě otázky
Jméno: Adam23 11. 8. 2015, 20:21:47 delete
e-mail:
 

na tu soft verzi si verim, ze bych i 40 % mohl dat
Jméno: Elemir 11. 8. 2015, 20:20:22 delete
e-mail:
 
S tím nemůžu než souhlasit
Jméno: Adam23 11. 8. 2015, 19:41:02 delete
e-mail:
 
Navrhuju at Yuyana udela MM6 test, softcore zatim