Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Laco 15. 8. 2015, 21:55:52 delete
e-mail:
 
Tak nahadzujem češtinu na MM6 a čítam tam, že verzia MM6 1.2 obsahuje nejaké chyby. Vraj nejdú otvoriť dvere na dvoch miestach. Ako to je?
Jméno: Yuyana 15. 8. 2015, 16:12:20 delete
e-mail:
 
Juju se ti pod to podepíše. WW je naprosto super. Velmi atmosferický.
Jméno: flash 15. 8. 2015, 15:58:22 delete
e-mail:
 
Juju (ja taky) by ti taky doporučila Wizards and Warriors, ale ty na GoGu nejsou.
GoG verze 6,7,8 jsou v pohode na win 7, a co vim bezi pomerne bez problemu i MaM 9, která je sice horsi ale s prihlednutim na to jaka je dnes nabídka tohohle typu her, se jedna vlastne o super zabavu
Jméno: Yuyana 15. 8. 2015, 12:57:30 delete
e-mail:
 
Neni to vážný, já jedu na win 7 i 8 všechny tři díly. Rozhodně se neboj.
Jméno: Laco 15. 8. 2015, 12:53:00 delete
e-mail:
 
Ďakujem všetkým za rady a ospravedlňujem sa za duplicitný príspevok. Písal som z mobilu.
Asi zoberiem 6,7, aj 8ku. Cena je výborná.
Elemir: ostatné verzie majú nejaký vážny problém s kompatibilitou s windowsom?
Jméno: Adam23 15. 8. 2015, 12:30:47 delete
e-mail:
 
No vida Za sebe doporucuju VI, akorát pro někoho by mohla byt AZ MOC dlouhá
Jméno: Elemir 15. 8. 2015, 12:04:57 delete
e-mail:
 
Čeština na GOG verzích funguje v pohodě. Šestka je navíc tak nějak bezproblémová právě i ohledně té kompatibility s různými verzemi Windows.
Jméno: Laco 15. 8. 2015, 11:30:11 delete
e-mail:
 
Nemám moc času na hranie popri deťoch.
Tak ja skúsim tú 6ku. Dostanem do toho češtinu v pohode? Angličtinu ovládam slabo. A neviem ako mi to pobeží pod w7.
Jméno: Yuyana 15. 8. 2015, 10:51:37 delete
e-mail:
 
Já osobně samozřejmě doporučuju 6/7/8, protože nic jinýho jsem nehrála :-D. Osmičku mám z nějakýho úchylnýho důvodu nejraději, ale šestka je taky prďácká (a taky je solidně dlouhá).

On tam neni velkej rozdíl, co se herních mechanik týče, akorát šestka je poněkud nevybalancovaná ve prospěch magickejch povolání, v sedmičce volíš cestu temnoty/světla (nemůžeš mít černou i bílou magii naráz) a v osmičce začínáš jen s jednou postavou a ostatní dobíráš (nebo nedobíráš, když jedeš sólo).

Rozhodně doporučim nesahat na devítku, to za to nestojí.

A když zůstaneš v našem klubu, tak získáš spoustu cennejch rad a další výhody... :-D (i když nevim, jestli mezi nás zapadne člověk, co chce odehrát jen jeden díl... to je skoro hřích :-D.)
Jméno: Elemir 15. 8. 2015, 10:48:29 delete
e-mail:
 
4Laco: Ahoj, zůstal bych u klasiky a doporučil šestý díl.
Jméno: Yuyana 15. 8. 2015, 10:37:56 delete
e-mail:
 
Vidíš, Adame, znamení z nebes :-D. Čtou to i jiní.
Jméno: Laco 15. 8. 2015, 10:07:09 delete
e-mail:
 
Čaute. Aký diel Might and Magic by ste mi doporučili ako začiatočníkovi? Na gog.com je to v zľave, tak by som si niečo kúpil. Počítam s tým, že zostanem len pri jednom diely, tak by hra mala byť aj dobrá aj po mnohých zahraniach. Vďaka.
Jméno: Adam23 15. 8. 2015, 09:32:26 delete
e-mail:
 
Pokud nekdo shani nase oblibene hry tak na www.gog.com je Ubisoft sale, slevy na M&M mimojine.

(Porad doufám, ze to tu čte i někdo jinej než obvyklá parta.)
Jméno: Elemir 14. 8. 2015, 23:52:25 delete
e-mail:
 
Bylo by zajímavé, pokud je to zároveň samoučící. S výslechem to má opravdu hodně podobného
Jméno: flash 14. 8. 2015, 23:42:14 delete
e-mail:
 
Me to myslenou postavu uhodlo, ale potrebovalo to velkou napovedu, vlastne jsem mu to z 95% řekl ja co myslim
Trosku jsme si pripadal jak u vyslechu na policii
Jméno: Elemir 14. 8. 2015, 22:42:25 delete
e-mail:
 
Pro mě je to docela hezká ukázka umělé inteligence. Když si vezmete, jak rozsáhlá data to musí ohledně her probírat, tak bych čekal mnohem častější selhání. Na druhou stranu některé otázky ukazují, jaký rozdíl může být mezi PC hrami a Nintendem
Jméno: Yuyana 14. 8. 2015, 17:42:28 delete
e-mail:
 
Na jednu stranu mě štve, že to nemá jednu z mejch oblíbenejch postav z DnD světa. Na druhou stranu mě těší, že mi to stále cpe Drizzta, přes to, že zaškrtávám, že daná postava je zlá :-D. Má to u mě takový malý a škodolibý +
Jméno: Adam23 14. 8. 2015, 16:58:26 delete
e-mail:
 
Ovšem nejzajimavejsi je otazka "Is your character a Youtouber"? D
Jméno: Yuyana 14. 8. 2015, 13:49:09 delete
e-mail:
 
Teď jsem toho Elminstera dostala. Uplně v pohodě. Jasně že ho zná, ale otázky jsou volený náhodně, takže občas se sám zmate, trouba .
Jméno: Yuyana 14. 8. 2015, 13:46:15 delete
e-mail:
 
Elminster neni důležitej, hlavně že to zná Jarlaxla.