Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Laco | 15. 8. 2015, 21:55:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak nahadzujem češtinu na MM6 a čítam tam, že verzia MM6 1.2 obsahuje nejaké chyby. Vraj nejdú otvoriť dvere na dvoch miestach. Ako to je? | |||
| Jméno: | Yuyana | 15. 8. 2015, 16:12:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Juju se ti pod to podepíše. WW je naprosto super. Velmi atmosferický. | |||
| Jméno: | Yuyana | 15. 8. 2015, 12:57:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Neni to vážný, já jedu na win 7 i 8 všechny tři díly. Rozhodně se neboj. | |||
| Jméno: | Adam23 | 15. 8. 2015, 12:30:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
No vida Za sebe doporucuju VI, akorát pro někoho by mohla byt AZ MOC dlouhá ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 8. 2015, 12:04:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Čeština na GOG verzích funguje v pohodě. Šestka je navíc tak nějak bezproblémová právě i ohledně té kompatibility s různými verzemi Windows. | |||
| Jméno: | Laco | 15. 8. 2015, 11:30:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nemám moc času na hranie popri deťoch.
Tak ja skúsim tú 6ku. Dostanem do toho češtinu v pohode? Angličtinu ovládam slabo. A neviem ako mi to pobeží pod w7. |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 8. 2015, 10:48:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Laco: Ahoj, zůstal bych u klasiky a doporučil šestý díl. | |||
| Jméno: | Elemir | 14. 8. 2015, 23:52:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
Bylo by zajímavé, pokud je to zároveň samoučící. S výslechem to má opravdu hodně podobného ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 14. 8. 2015, 16:58:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ovšem nejzajimavejsi je otazka "Is your character a Youtouber"? D |
|||
| Jméno: | Yuyana | 14. 8. 2015, 13:49:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
Teď jsem toho Elminstera dostala. Uplně v pohodě. Jasně že ho zná, ale otázky jsou volený náhodně, takže občas se sám zmate, trouba . |
|||