Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Laco 19. 8. 2015, 13:34:37 delete
e-mail:
 
Zatiaľ som sa len trocha popozeral po Novom Sorpigale a odovzdal dopis. Zobral som pár questov a vymlátil goblinov za potokom.
Jméno: Yuyana 19. 8. 2015, 13:11:23 delete
e-mail:
 
Fakt je, že bojovníci dělaj prd, ve srovnání s mágama. Však to už jsem, konec konců, psala. Taková trošku namaxovaná střepina dá z blízka i 1300. To mečem nedáš ani kdyby ses potento.
Jméno: Yuyana 19. 8. 2015, 12:13:44 delete
e-mail:
 
To všechno přijde, až se rozkoukáš . Jak pokračuješ?
Jméno: Laco 19. 8. 2015, 12:05:14 delete
e-mail:
 
Mne to príde, že bez kúziel nikoho nezabijem. Hrdinovia nemajú poriadnu ranu.
Jméno: Elemir 18. 8. 2015, 05:38:28 delete
e-mail:
 
U lektvarů je akorát problém s lahvičkama, obchodník toho mívá málo. Mě se spíš oplatil posilovací (žlutý) lektvar.

Legrace je, že si taky moc nevybavuju, kdy jsem naposledy používal kouzla v počátku hry To je právě tím, že tohle si člověk vyzkouší jen u první hry a příště už si dá pozor. Ale zase to je na té hře krásné a hlavně se tím nic nezkazí.
Jméno: Yuyana 17. 8. 2015, 23:23:22 delete
e-mail:
 
Později neni problém vypadnout z dungu a kdykoliv se zase vrátit (magie vody to umí, mestská brána a Lloydův maják) a používat chrám na doplnění. V dungeonech jde na klidnějších místech i přespat, i když hrozí přepadení, takže samozřejmě save. Používám hodně útok zbraněma, s magií začínám až na vyššim levelu.

Neni od věci nosit nějaký modrý lektvary. Nedávaj moc many, ale ze začátku pomůžou a později se hoděj na nouzový situace.

V podstatě jsem hovado, začátek komlet obcházim, vim jaký questy můžu udělat bez boje, vim jak se rychle povýšit...
Jméno: Elemir 17. 8. 2015, 23:08:04 delete
e-mail:
 
Z počátku spánkem v kombinaci s placeným léčením v chrámu, později už v podstatě jen ten chrám.
Jméno: Laco 17. 8. 2015, 22:41:42 delete
e-mail:
 
Tak pomaly sa zoznamujem s hrou. Problém asi bude častý nedostatok many. Akým spôsobom ju doplnate? Fontánu v meste som po chvíli vyčerpal.
Jméno: Yuyana 16. 8. 2015, 15:10:56 delete
e-mail:
 
:-D No já uznávám, že je to trošku pravda... Ale v tomhle případě mě vážne ber, do šestky rytíře ne. Ještě tak paladina, kterej má všechny schopnosti jako rytíř a ještě kouzlí :-D.

Jo do sedmičky, tam si naper do party dva rytíře a k tomu klerika a budeš mít drtičku na suť, v osmičce jsem to za rytíře odsólovala, silnej jako hovado, ale v šestce neni schopnost "armsmaster" a všechny povolání můžou mít mistra se všim co se naučej.

Navíc díky bílý magii bojujou všichni skvěle, i mágové s dýkama na sedmi bodech dokážou vyřezat 90% dungů ve hře.
Jméno: Adam23 16. 8. 2015, 15:03:41 delete
e-mail:
 
No nas stamgasty nemusis brat vazne, my uz si vymejslime leccos Pravda je, ze vychozi parta rytire obsahuje, takze si ho klidne dej. Yuyanu neber tak uplnr vazne, ona ma fixaci na modrej sloupecek, takze rytir uz je predem diskvalifikovanej
Jméno: Yuyana 16. 8. 2015, 15:00:28 delete
e-mail:
 
Ne ne, neni to třeba. Ve hře nelze "tankovat", nepřátelé jdou po kom chtěj, tedy s klidem třeba zabijou mágy a "tělo" budou ignorovat . Běhat pak s rytířem po dungu se třema hrobečkama, zatim co tě pronásledujou zuřiví nepřátelé neni recept na úspěch :-D.

Nejjistější je prostě zabít nepřátele dřív, než oni tebe, což právě mágové dovedou krásně.


Je dobrý používat nějakou tu cestovní magii (voda), která umožňuje zdrhat, když se něco potento .
Jméno: Laco 16. 8. 2015, 14:52:20 delete
e-mail:
 
Vďaka za radu. Áno, budem hrať šestku. Netreba do party aj nejaké "telo" na boj z blízka?
Jméno: Yuyana 16. 8. 2015, 14:18:47 delete
e-mail:
 
VAROVÁNÍ! Druid má hloupě vymyšlenej povyšovák.
Jméno: Yuyana 16. 8. 2015, 14:15:45 delete
e-mail:
 
Obecně je to tak, že mágové to maj ze začátku horší, když člověk neví jak začít, a bojovníci se zdaj děsně silný. To ale přejde a později mágové táhnou zbytečný rytíře na provázku jako koťátka. ok, to byla jen metafora. Ale v podstatě to tak je.
Jméno: Yuyana 16. 8. 2015, 14:13:50 delete
e-mail:
 
Jestli je opravdu chceš... :-D my ti je dáme.

Pokud tedy hraješ šestku. Štamgastama doporučený classy jsou: Mág, Klerik, Druid. Klerika jednoho, ostatního můžeš co hrdlo ráčí.

Doporučený útočný kouzla potom jiskry (vzduch), ohnivý proud (oheň) a střepina (černá). Pozor na magii ohně, v v poslednim dungu je to samá imunita. Nejjistější (a taky nejdražší) je střepina, ta je fyzická.
Jméno: Laco 16. 8. 2015, 14:09:07 delete
e-mail:
 
Nejaké rýchle rady z akých povolaní zostaviť partu?
Jméno: Yuyana 16. 8. 2015, 10:48:25 delete
e-mail:
 
Na jednu stranu je to věda, ale na druhou stranu MM je přátelská hra která ledacos promine (krom rytířů, ti v šestym dílu opravdu brzděj). Neni to tak, že by člověk mohl udělat při tvorbě postav takovou chybu, že by to třeba nedohrál. V sedmičce už to jde vesele za cokoliv, tam je to jen a jen otázka osobních preferencí. Možná proto je tak těžký si vybrat :-D.
Jméno: Adam23 16. 8. 2015, 09:21:25 delete
e-mail:
 
To je pravda, taky tomu vždy věnuju dost času. Ovšem zas to neni kombinatorika jako v VII.
Jméno: Laco 16. 8. 2015, 08:46:35 delete
e-mail:
 
Ok. Tak pozerám, že hodne času mi zaberie asi zostavenie členov partie. Ono to je hotová veda.
Jméno: Elemir 15. 8. 2015, 21:59:06 delete
e-mail:
 
Toho upozornění už si nevšímej, GOG verze hry to má opravené. Bylo to aktuální dříve, dokud neexistovaly např. GrayFace patche.