Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Laco | 19. 8. 2015, 13:34:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zatiaľ som sa len trocha popozeral po Novom Sorpigale a odovzdal dopis. Zobral som pár questov a vymlátil goblinov za potokom. ![]() |
|||
| Jméno: | Laco | 19. 8. 2015, 12:05:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mne to príde, že bez kúziel nikoho nezabijem. Hrdinovia nemajú poriadnu ranu. ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 8. 2015, 23:08:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Z počátku spánkem v kombinaci s placeným léčením v chrámu, později už v podstatě jen ten chrám. | |||
| Jméno: | Laco | 17. 8. 2015, 22:41:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak pomaly sa zoznamujem s hrou. Problém asi bude častý nedostatok many. Akým spôsobom ju doplnate? Fontánu v meste som po chvíli vyčerpal. ![]() |
|||
| Jméno: | Laco | 16. 8. 2015, 14:52:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
Vďaka za radu. Áno, budem hrať šestku. Netreba do party aj nejaké "telo" na boj z blízka? ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 16. 8. 2015, 09:21:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To je pravda, taky tomu vždy věnuju dost času. Ovšem zas to neni kombinatorika jako v VII. | |||
| Jméno: | Laco | 16. 8. 2015, 08:46:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ok. Tak pozerám, že hodne času mi zaberie asi zostavenie členov partie. Ono to je hotová veda. ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 8. 2015, 21:59:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Toho upozornění už si nevšímej, GOG verze hry to má opravené. Bylo to aktuální dříve, dokud neexistovaly např. GrayFace patche. | |||