Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 22. 8. 2015, 00:08:04 delete
e-mail:
 
Asi ma na to dipoziceTo ti tak trochu zavidim, kdysi jsem taky hral třeba jednu hru několikrát dokola, a takzvane z ni tezil co slo.A asi to tak bylo lepsi, jenze ted uz mi to nejde, dohraju hru jednou, a v 95% pripadu se k ni uz nevratim, protože na me ceka deset dalších co me zajimaj. Elemir to ma podle me stejne
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 00:03:31 delete
e-mail:
 
3x. Pokaždé s miláčkem Dorim. On je prostě ťu ťu ňu ňu.
Jméno: flash 21. 8. 2015, 23:56:24 delete
e-mail:
 
No vidíš A kolikrat jsi uz dohrala tu Dragon Age: I?
Jméno: Yuyana 21. 8. 2015, 23:54:34 delete
e-mail:
 
Bavíme se samozřejmě o vzhledu. Je jasný, že když chci jen očumovat, tak je to to podstatný :-D. Jinak do života je samozřejmě důležitý něco jinýho.
Jméno: flash 21. 8. 2015, 23:48:18 delete
e-mail:
 
když se bavime o krase a nahatejch lidech? nebavime se o inteligenci a tak ne?

Ale budiz, nejlepší je clovek s kterym si rozumíš a chape te, pak muze bejt i nedisponovana drzka
Jméno: Yuyana 21. 8. 2015, 23:45:35 delete
e-mail:
 
Takže člověk musí bejt disponovanej krásou, jinak bude nedisponovaná držka? :-D Hmm? :-D
Jméno: flash 21. 8. 2015, 23:41:01 delete
e-mail:
 
,,muze libit něco jiného,,

zapomel jsem na jedno slovo
Jméno: flash 21. 8. 2015, 23:40:02 delete
e-mail:
 
ja to tak myslel, každému se muze libit jiného, takze když praktikujes to co jsme napsal jen na sebe, tak to tak je
Jméno: Yuyana 21. 8. 2015, 23:37:44 delete
e-mail:
 
To je otázka, co se komu líbí.
Jméno: flash 21. 8. 2015, 23:25:30 delete
e-mail:
 
hezkej clovek musí byt nejak nekde v necem disponovanej, jinak by byl nedisponovana drzka
Jméno: Yuyana 21. 8. 2015, 23:21:14 delete
e-mail:
 
Fyzický dispozice... no, zrovna tam bych neházela do jedný skupiny chlapy a ženský, zvlášť když si pod tim pojmem můžeš představit ledacos :-p. A zvlášť když hezkej člověk nemusí bejt nijak fyzicky disponovanej, myslim třeba silově nebo tak nějak.

Však já vim, jinak by mě celkem nenapadlo na to poukazovat :-D.
Jméno: flash 21. 8. 2015, 23:11:20 delete
e-mail:
 
ja napsal Alfa a Beta protože zacatecni písmena tech slov pripominaj vic fyzickou dispozici danych pohlavi, to je prece jasny Rovnopravnost ve smecce mi vůbec, ale vůbec neprisla na mysl

A jak to vyznelo, jako ze bych si na nem smlsnul? asi vyznelo, ale bohužel ja radsi to pismeno B
Jméno: Yuyana 21. 8. 2015, 22:19:10 delete
e-mail:
 
Jinak alfa samec a alfa samice, beta samec a beta samice, vždycky samec a samice od kažhýho postu . Tak to má každá správná smečka.
Jméno: Yuyana 21. 8. 2015, 22:17:41 delete
e-mail:
 
Ty vidíš hezký chlapy a myšlíš na to, že by to nebylo špatný... Huh? Víš jak to vyznělo? :-D

Ne, u žen je vzhled upně stejně důležitej/nedůležitej jako u chlapů, škoda že to hodně lidí neví :-p. Jo, občas vidim hezkou ženskou. Neni to častý, většinou je to samá zmalovaná prsatka, a to já řadim do kategorie "ošklivá". Ale tak... vidim hezkýho člověka, pokochám se pohledem, a je to, ne :-D. Co chceš na tom řešit :-D. Jasně že preferuju dívání na hezký lidi :-D. Ale chci aby byli oblečený podle aktuální situace a podle osobního stylu.

Osobní styl v oblečení je extrémně důležitej (to je jedna z věcí který se mi fakt líběj na DAI, postavy maj vlastní styl kterej mění to co maj na sobě) a je to (alespoň pro mě) součást charakteru a přitažlivosti daný osoby. Nahý lidi jsou více méně stejný (ve hrách spíš více, když vezmu že mívaj všichni stejnej model :-D).
Jméno: flash 21. 8. 2015, 22:06:22 delete
e-mail:
 
Tak myslel jsme to tak ze clovek rad vypada dobře. A u zenskych to aby vypadaly dobře je ještě vic znat nez u chlapu. Ja si taky kolikrat rikam když vidim nejakyho chlapa co vypada dobře, ze by to nebylo spatny. Zastirat ze to tak není, a ze to cloveku občas neprobleskne hlavou by bylo lhani si do vlastní kapsy. Plno lidi ma z toho mindráky,nekdo to moc neresi ale kazdyho to sem tam napadne, když vidi alfa samce nebo beta samici A proste mam za to ze u zen je tohle vic markantnejsi, takze jsem si dovolil ono prirovnani k miss world.
Jméno: Yuyana 21. 8. 2015, 21:47:11 delete
e-mail:
 
Jinak, nechápu tu poznámku o miss world. Jako že mi má vadit pohled na dobře vypadající svlečenou ženskou? Že bych se jako cejtila líp kdyby byla ošklivá? :-D Nope. Fakt ne. Ošklivý lidi musej bejt minimálně stejně oblečený jako ty hezký :-D.
Jméno: Yuyana 21. 8. 2015, 21:39:20 delete
e-mail:
 
Mě to přirozeně taky nepohoršuje, jen otravuje :-D. Chlap nebo ženská, to je jedno. Je fakt, že většinu času jsou chlapi jaksi... víc oblečený než jejich ženský protějšky. Je to zhovadilost, teď jsem expila druida ve wowku a byla jsem ráda, že je holka feral, protože jsem díky tomu nemusela celou dobu koukat na její holou řiť. Naštěstí od 70lv nahoru už Blizzu došlo, že se chová jako hovado a nastolil absolutní spravedlnost v oblasti oblečení, takže už i dámy dosahujou až 100% pokrytí :-D.

Jop, sexuální scény jsou vyloženě lol. To nejde zachránit nijak. Nicméně jsou ještě VÍC lol, když účastníci vypadaj jak panenky bárbí :-D. Ve více než jednom významu. DAI to má skvěle řešený. Dori přijde, a já mu řeknu NE. No a on zase odejde, oba zůstaneme oblečený a moje estetický cítění zůstane ušetřený.
Jméno: flash 21. 8. 2015, 20:48:53 delete
e-mail:
 
Me prijde normalni ze te iritujou polonahy zensky ve hrach, preci jen z zenskeho pohledu není moc o co stat. obvzlast když tvurci her vždycky delaj zensky jako kdyby vyhrali miss world Polonahy chlapi tam moc nebejvaj. Me to prirozene nijak nepohorsuje Ale sexualni sceny ve hrach mi prijdou smesne a komicke, a nezachrani to ani couhajici bradavka
Jméno: Elemir 21. 8. 2015, 14:14:47 delete
e-mail:
 
Málem bych zapomněl, včera jsem na GOGu zakoupil Beholdery. Zrovna nedávno jsem si tak říkal, co brání tomu, aby to GOG nabízel

Oblečenost postav jsem nikdy moc neřešil, hlavní je, když to do toho světa alespoň zapadá. Víc mi vadilo, když začal v RPG přechod do plného 3D, protože to byla z pohledu modelů postav zoufalost a celé se to ještě zvýraznilo nevhodnými texturami. Polonahou barbarku pak člověk nemohl tuplem brát vážně
Jméno: Yuyana 21. 8. 2015, 12:22:25 delete
e-mail:
 
A jeden z nejdůležtějších prvků hry :-D je stylový a ZAHALUJÍCÍ oblečení pro charaktery. Já nesnášim, když musím ve hře běhat polonahá, ať už hraju za jakýkoliv pohlaví. Zvlášť když ta hra viditelně neni dost graficky vyspělá a kůže je jednobarevnej flek bez textury. (DAI má některý docela cool hadry, hezky propracovaný... a kůži jako z plastu :-D. Romantický scény vypadaj díky tomu dost komicky.)

Jo kdyby to byla hra o barovejch tanečnicích, tak prosim. Tam je v pořádku bejt oblečenej jako barová tanečnice. Žádný námitky, nic proti nahotě, taky jí občas používám.

Zajímavý že jsou hry, kde mi určitá svlečenost nevadí, jako třeba Torment, Legacy of Kain, Darksiders 2... Možná že je to postavou, která nemá lidskou barvu a tudíž jí můj mozek neregistruje jako nahou. Nebo tim, že postavy maj normálně texturu kůže a nedělá to ten zmiňovanej jednobarevnej flek. Navíc co si budeme nalhávat, postavy ze zmiňovanejch her jsou více méně (spíše více) nesmrtelný. Varianta B postavičky jsou menší a já na ně pořádně nevidim :-D. Těžko říct, prostě mi to nevadí.