A jeden z nejdůležtějších prvků hry :-D je stylový a ZAHALUJÍCÍ oblečení pro charaktery. Já nesnášim, když musím ve hře běhat polonahá, ať už hraju za jakýkoliv pohlaví. Zvlášť když ta hra viditelně neni dost graficky vyspělá a kůže je jednobarevnej flek bez textury. (DAI má některý docela cool hadry, hezky propracovaný... a kůži jako z plastu :-D. Romantický scény vypadaj díky tomu dost komicky.)
Jo kdyby to byla hra o barovejch tanečnicích, tak prosim. Tam je v pořádku bejt oblečenej jako barová tanečnice. Žádný námitky, nic proti nahotě, taky jí občas používám.
Zajímavý že jsou hry, kde mi určitá svlečenost nevadí, jako třeba Torment, Legacy of Kain, Darksiders 2... Možná že je to postavou, která nemá lidskou barvu a tudíž jí můj mozek neregistruje jako nahou. Nebo tim, že postavy maj normálně texturu kůže a nedělá to ten zmiňovanej jednobarevnej flek. Navíc co si budeme nalhávat, postavy ze zmiňovanejch her jsou více méně (spíše více) nesmrtelný. Varianta B postavičky jsou menší a já na ně pořádně nevidim :-D. Těžko říct, prostě mi to nevadí. |