Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 22. 8. 2015, 21:34:25 delete
e-mail:
 
To beze sporu.

Ale tak mi pripada, ze tu jsme uz jen 4. Ale treba to vod zari bude lepsi
Jméno: flash 22. 8. 2015, 21:03:51 delete
e-mail:
 
Třeba to ze si docela rad ctu co pises, a to myslim naprosto bez sarkasmu. A urcite by se ještě něco naslo, zas takovej nezdvorak nejsem.

A taky si myslim ze oba davame Elimirovi zcela jiste nejdelsi off topic spamy, jako darek
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 20:56:44 delete
e-mail:
 
Pokoušim se vzpomenout, co jsem dostala já od tebe.
Jméno: flash 22. 8. 2015, 20:53:44 delete
e-mail:
 
tak clovek co ma u tebe aprovement asi - 50 000 nemůže uz nic vic pokazit
navíc mam zejtra pry narozeniny, tak to ze jsi mi to nevratila beru jako darek, dekuji pekne
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 20:22:56 delete
e-mail:
 
Lidi si tu ze mě střílej. Chtěla jsem ti to vrátit, ale nejsem taková. Škoda. Ale nevadí.
Jméno: flash 22. 8. 2015, 20:16:26 delete
e-mail:
 
ja to pochopil hned, ale je to tak vytrzeny z kontextu ze to cloveku neda aby si trochu nezaprovokoval
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 19:57:42 delete
e-mail:
 
U seš druhej, kdo mi položil tuhle otázku. Je to vážně tak matoucí? :-D Králíci jsou vedle v pokoji :-D.
Jméno: flash 22. 8. 2015, 19:40:58 delete
e-mail:
 
v DA 2 jsou kralici?
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 19:28:33 delete
e-mail:
 
máš pravdu. Proto jsem tam doteď nic neměla. Zatim jsem našla jeden celkem pěknej recolor a vyměnila králíkům hobliny.
Jméno: flash 22. 8. 2015, 16:28:46 delete
e-mail:
 
95% modifikaci do jakkoliv hry stoji za starou backoru. Svého casu jsem se tehle zbytecnosti dost venoval a nakonec zjistil ze vlastne nechci abych mel ve hre vyblitky nejakeho uhrovatého Johna z Ohia, ze mi vlastne daleko vic vyhovuje když tam mam to co vytvorily sami autori hry. Samo najde se par modifikaci které stoji za to, ale je jich jak safranu.
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 14:49:50 delete
e-mail:
 
Napadlo mě kouknout na nějaký módy k DA2. To je jako hrabat se kýblem *****. A některejm lidem by stálo za to urazit pracky. Já chtěla jen malou kosmetickou změnu na mýho Hawka. Uff, no dobře. Tak copak to tu máme...
Jméno: flash 22. 8. 2015, 13:13:34 delete
e-mail:
 
Skyrim byl u me na 500 hodinek, a v lesiku jsem se citil jako domaNavic mam porad tendence to hrat zase, ale uz by to byla asi ztrata casu. Co se tyce rpg tak takova co maji 20-30 hodin vetsinou ignoroju, to se clovek akorat nauci co a jak funguje a je konec. idealni delka rpg pro me je 80-120 hodin.
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 11:41:38 delete
e-mail:
 
Beze sporu.
Jméno: Adam23 22. 8. 2015, 11:37:10 delete
e-mail:
 
Yuyano, ty ses vazne ukaz
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 11:29:27 delete
e-mail:
 
Skyrim je tak na hodinku :-D, pak se člověk octne ztracenej bez smyslu života v lesíku a co pak. Navíc ta hra je taková nepřehledná. jako Morrowind, no. Jsou to příbuzný. Kdyby měli lepší styl boje, tak bych neměla problém to hrát. Ale oni nemají lepší styl boje a tak jsme se se skyrimem i s jeho předchůdcem rychle rozloučili.
Jméno: Elemir 22. 8. 2015, 06:45:13 delete
e-mail:
 
Aukce proběhla, přihazovali jsme celkem 3 a ještě večer to vypadalo nadějně Ten první byl nesjpíš britský spekulant (vysvětlím níže), takže za 40 USD by to byla supr cena. Jenomže večer dorazil někdo, kdo reálnou cenu toho balení zná ... no, vyhrál jsem, ale zvedl mi to na 71 USD. Problém aukcí z Ameriky je totiž v tom, že tohle je garantovaný prodej a má zahrnuté tzv. Import Charges (v podstatě CLO), což roste s cenou příhozu. Neplatí to akorát pro Brity, ty to pak u nás střílej s "přirážkou". Druhá věc je, že u tohohle typu prodeje je i externě stanovená cena za dopravu, takže z těch 40 USD doatečných nákladů jde skoro 35 té zprostředkovatelské firmě.

U opakovaného hraní mi zatím funguje model, že odehraju tak 2 novější hry a do toho si střihnu jednu starší, co už jsem jednou odehrál. Musí to být ale taková hra, která mě předtím bavila. Dneska už se mnohem méně rozpakuju hru skončit, pokud zjistím, že mě nebaví. Zajímavé hry vycházejí pořád a nedá se to stíhat Navíc to jsou kolikrát tituly na desítky hodin hraní, viz třeba Skyrim. Když jsem začal u deníků počítat herní čas, tak mě teprve došlo, že ta únosná hranice je 50-60 hodin. V reálu je to několik perných dní.

A čas je právě to s čím začínám zápasit nejvíce. Na zkoumání tu mám MM a LoX, takže další hry bych si rád užíval jen jako pouhý hráč
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 00:26:28 delete
e-mail:
 
Hrála jsem Diablo 2. Nuda. Špatná hra. Nevybalancovaná, náhodná, mizerný ovládání. Dohráno. Mockrát. Různý classy. Amazonka, něco kolem 80lv. Druid.. dva druidi, čarodějka, druhá čarodějka, assassinka, hardcore nekrouš. Nevim kde jsem přišla o jeho save, vim že nezemřel.

DA:I/2 je mnohem lepší.
Jméno: flash 22. 8. 2015, 00:21:32 delete
e-mail:
 
tak to by sis mela zahrat asi Diablo
No nic musim jit spat, jdu do práce rano:(
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 00:19:36 delete
e-mail:
 
To samý předchozí díl. Dohranej jednou, rozehranej snad čtrnáckrát, jediný co jsem hrála víc je mm :-D
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 00:10:48 delete
e-mail:
 
Mě moc her nezajímá. A DAI má dobrej styl boje, je to takový snadný masakrování, velmi uspokojivý. Nedohrála jsem to do konce, příběh mě nezajímá... Bosse jsem zabila jednou. Masakr masakr.