Aukce proběhla, přihazovali jsme celkem 3 a ještě večer to vypadalo nadějně Ten první byl nesjpíš britský spekulant (vysvětlím níže), takže za 40 USD by to byla supr cena. Jenomže večer dorazil někdo, kdo reálnou cenu toho balení zná ... no, vyhrál jsem, ale zvedl mi to na 71 USD. Problém aukcí z Ameriky je totiž v tom, že tohle je garantovaný prodej a má zahrnuté tzv. Import Charges (v podstatě CLO), což roste s cenou příhozu. Neplatí to akorát pro Brity, ty to pak u nás střílej s "přirážkou". Druhá věc je, že u tohohle typu prodeje je i externě stanovená cena za dopravu, takže z těch 40 USD doatečných nákladů jde skoro 35 té zprostředkovatelské firmě.
U opakovaného hraní mi zatím funguje model, že odehraju tak 2 novější hry a do toho si střihnu jednu starší, co už jsem jednou odehrál. Musí to být ale taková hra, která mě předtím bavila. Dneska už se mnohem méně rozpakuju hru skončit, pokud zjistím, že mě nebaví. Zajímavé hry vycházejí pořád a nedá se to stíhat Navíc to jsou kolikrát tituly na desítky hodin hraní, viz třeba Skyrim. Když jsem začal u deníků počítat herní čas, tak mě teprve došlo, že ta únosná hranice je 50-60 hodin. V reálu je to několik perných dní.
A čas je právě to s čím začínám zápasit nejvíce. Na zkoumání tu mám MM a LoX, takže další hry bych si rád užíval jen jako pouhý hráč  |