Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 22. 8. 2015, 23:37:33 delete
e-mail:
 
Pokud si dobře pamatuju tak Murphy mel vazny uraz při historickem sermu, kteremu se venoval.
Jméno: flash 22. 8. 2015, 23:35:45 delete
e-mail:
 
Vetsina panu ma prd, a ne denicky, proto si pak nepamatujou ze maj doma pridelat třeba novej lustr, nebo ze manželce před pul rokem rekli ze pojedou s tchyni na chatu

Ale obecne to je podle me tak ze panove se spis panskou obdobou toho co si zeny pisi do denicku chlubi verejne. zato ale radi taji svoji temnou minulost a jsou radi ze o tom nikde není ani slovo
Jméno: JCMurphy 22. 8. 2015, 23:32:34 delete
e-mail:
 
vysvětlete mu to někdo... já už na to nemám sílu :/
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 23:28:35 delete
e-mail:
 
Takže pánové maj deníčky který ukazujou veřejně?
Jméno: flash 22. 8. 2015, 23:24:01 delete
e-mail:
 
ja sem jen prirovnaval tvoje osobní/tajne povidky k zenskemu denicku, tak snad to nebylo tak daleko od pravdy, chovani majitelek obojího je nachlup stejne..nedam/neukazu/moje
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 23:21:01 delete
e-mail:
 
No ty jsi začal nějakym deníčkem! Já nikdy deníček nepsala, deníčky jsou hovadina, tak.. nevim co jsi tim myslel :-D.
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 23:20:06 delete
e-mail:
 
Adme, obávám se, že s tou hlavou děravou jsi byl celkem blízko.
Jméno: flash 22. 8. 2015, 23:16:57 delete
e-mail:
 
Co mam vysvětlovat, ja taky nevim, jsi me ted kompletne zmatla
Jméno: Adam23 22. 8. 2015, 23:14:19 delete
e-mail:
 
Sorry Murphy, na tebe jsem zapomnel, musis se vic zapojovat Takze 5. A co ze se ti to vlastne stalo, ses pri necem zrasoval, ja jsem hlava derava.
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 23:14:05 delete
e-mail:
 
No já nic, nevim, jsi mě komplet zmátl :-D. Takže vysvětluj ty :-D.

Možná, ale nepovídaj si s náma.
Jméno: flash 22. 8. 2015, 23:10:52 delete
e-mail:
 
Vlastne moc nevim co povazuju za zenskej denicek, nikdy sem zadnej necetl, protože si ho kazda chrani jako ty svoje povidky

myslim ze na forum chodi vic lidi nez ctyri
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 23:05:34 delete
e-mail:
 
No vidíte to? :-D Zas. Já to říkám, že blbne.
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 23:05:06 delete
e-mail:
 
A moje klávesnice se omlouvá Adamovi, blbne mi Ačko a občs nepíše.
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 23:04:20 delete
e-mail:
 
Ok, máme tu...
Mě.
Elemira.
Flashe.
Murphyho.
Adma.

Ještě někdo tu je a chce bejt členem naší ultimátní superspamer party?
Jméno: JCMurphy 22. 8. 2015, 22:57:56 delete
e-mail:
 
nevím jestli do těch čtyř lidí počítáte aji mě :P já pouze čtu, protože nemám jak bych do vaší debaty jakkoliv zasáhl... (i když toho že mě někdo chytne, svlíkne, namočí do lepidla a pak do peří by mohlo být zábavný )

no každopádně... chystají se mě odrbat o invalidní důchod a nevím jestli vůbec zůstávám na škole a i kdybych tam zůstal, tak kvůli změněnejm sylabům bych musel dodělávat předměty, který jsem neměl takže mějte radost z každého dne...
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 22:42:49 delete
e-mail:
 
Co považuješ za ženskej deníček. Jinak, jsem uražená :-D.
Jméno: flash 22. 8. 2015, 22:36:54 delete
e-mail:
 
tak ty tvoje povidky bude takova jista forma zenskeho denicku, to by jsi skutecne nemala davat nikomu cist

Jo tady to je fajn, a hlavne diky tomu ze sem chodi malo lidi. Však ono stacilo když vysla MMX a hned se tu naslo par lidi co v tom domacim prostředí zaclo tahat zhavy uhliky z toho pohodoveho krbu a svizne ja zaclo rozhazovat po celem obydli
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 22:24:16 delete
e-mail:
 
Hehe. Já myslim že by spíš měl bejt vedle. Mějte soucit s mym nízkym a absurdně širokym monitorem :-D.

Domácká. Jop, to je to správný slovo.
Jméno: Adam23 22. 8. 2015, 22:04:36 delete
e-mail:
 
Ja tomu rikam domacka atmosfera Neco jako v Roklince, moudry El/rond/emir a spol.
Chybi tomu k dokonalosti uz jen animovanej gifik s plapolajicimi plameny, nebo aspon s reravymi uhliky v rohu mistnosti, ten by mohl bejt nad formularem
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 21:46:21 delete
e-mail:
 
Třeba. Možná se nás lidi jen bojej. Ale je to škoda.

Mám nápad. Vyhledáme zrádce co odešli. Chytíme je, svlíknem, namočíme do lepidla a pak peří. To musí zabrat.

Na druhou (třetí?) stranu tu alespoň máme pěknou atmosféru, je to tu takový... osobní :-D.

...

Vždycky mě potěší, když lidi baví číst co píšu, ale.. ale na mojí sbírku povídek nesmí nikdo ani šmátnout, ani na to pomyslet! :-D