Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 23. 8. 2015, 13:22:21 delete
e-mail:
 
ja nejsem dobrej plavec a nemam rad když je pode mnou hloubka, a na detsky brouzdaliste jsem uz starej Takze zustavam u osvedcene sprchy kde si akorát davam pozor abych neuklouznul

Ono se to vztahuje k prihode když jsem byl ještě malej debil v kocarku a moje sestrenice me nechtene vyklopila do bazenu, sice si to nepamatuju ale zrejme to ve me zanechalo nejaky následky
Jméno: Adam23 23. 8. 2015, 12:14:54 delete
e-mail:
 
Ja zas koupani miluju akorat ti zabozrouti furt zdrazujou.
Jméno: Yuyana 23. 8. 2015, 12:03:58 delete
e-mail:
 
Zatim si můžeme říkat "bylo nás pět", protože viditelně je nás šest :-D.

...

Jo, koupání je otrava :-D. A plejtvání vodou.
Jméno: JCMurphy 23. 8. 2015, 11:59:53 delete
e-mail:
 
což o to.. já tam pořád ještě chodím, akorát na tréninky kde není náš vedoucí, kterej další den byl u mé matky a říkal, že za tři dny budu doma, že mě tam mají jenom na pozorování přestože všem ostatním bylo jasný, že to nic lehkýho určitě nebude takže jenom v pátek... navíc jsem se vzdal všech těžkejch věcí a koupil si luk...

vlastně tam chodím jenom protože tam mám kámoše a protože jsem tam strávil několik let života (a taky protože jsem strašnej manekýn, co rád chodí v historickejch hadrech a taky se nerad koupe, když nemusí, což doma nejde, jinak by mě matka skalpovala /teda... doktoři mě museli taky skalpovat, ale to je jiná pohádka/, takže středověk je pro mě období jak dělaný)
Jméno: Adam23 23. 8. 2015, 11:21:21 delete
e-mail:
 
Ted by to chtelo nejakou holku abysme ji nazvali Sedma z Deviti, protoze vic nas tu bejt nemuze
Jméno: Yuyana 23. 8. 2015, 11:00:36 delete
e-mail:
 
počet tady ty !
Jméno: Ivo 23. 8. 2015, 10:58:58 delete
e-mail:
 
co kde kdo ?
Jméno: Yuyana 23. 8. 2015, 10:23:59 delete
e-mail:
 
Šestej!
Jméno: Ivo 23. 8. 2015, 09:59:11 delete
e-mail:
 
Momentálně mám čas akorát trochu času na přečtení knihy. Na forum není čas už vůbec.
Odpoledne chodím pomáhat kámošovi s prací.
Jméno: Yuyana 23. 8. 2015, 08:44:10 delete
e-mail:
 
Nah, my tady nováčky milujeme a budeme na ně něžný. Ale musíme o nich vědět, že jo :-p. Když budou všechno jen z pozvdálí sledovat, tak dospějeme k závěru, že tu nejsou a začně rodeo :-D.
Jméno: Elemir 23. 8. 2015, 07:17:40 delete
e-mail:
 
Tak jsem si udělal kafe, že si přečtu ty 2-3 příspěvky a poprvé po dlouhé době jsem musel listovat i o stránku zpět Chytnu se té části o počtu přispívajících

Na stránky jako celek chodí více lidí, takže určitě chodí i sem, ale počty přispívajícíh klesají, což není jen tady. Je to vidět i u jiných webů. Např. TES fórum je třeba skoro mrtvé, na Gothicz mají taky své stálé členy ... Určitě to nebude tím, že by se nás někdo bál, nebo se bál, že se nevčlení Tady se to třeba rozmnělnilo i zavedením fóra, čímž odpadly dotazy na zákysy a technické potíže. Jenomže už i to fórum za ta léta pokrylo všechno možné.

U MMX došlo k něčemu, s čím jsem vůbec nepočítal. Dneska už bych takhle asi nevystartoval, ale ten střet komunit byl dost nečekaný. Dost mě překvapilo, kolik lidí do toho preventivně vstoupilo anonymně. Přitom bych u některých příspěvků řekl, že některé z přispívajících znám odjinud.

Mě se něco podobného povedlo před rokem na Databazeher.cz. Už delší dobu jsem tam četl stesky na málo členů (mimo jiné přispívajících), tak jsem se jim rozhodl názorně ukázat, že ten problém bude nejspíše v tom elitářském chování vůči nováčkům. No, samozřejmě jsem si naběhl, už jen kvůli tomu, že to bylo nedlouho po tom incidentu s MMX tady (někteří mě kupodivu poznali ). Nakonec ten můj vstup doslova přebil veškeré jejich dosavadní a dlouhodobé problémy s troly. Když se pak jeden z VIP po delší době vyjadřoval, co negativního mu za poslední rok (?) utkvělo v hlavě, tak to byl právě ten můj výstup. V tu chvíli mi museli i ti trolové závidět Nakonec jsem raději odešel, s tímhle cejchem už moc konstruktivního dělat nešlo.

Ale mělo to právě pozitivní dopad na to, abych pochopil, jak moc se může přístup komunit lišit. Dostal jsem tam dokonce radu, že nováček by měl komunitu nejprve sledovat, pak se pomalu začlenit a pozornost si nejprve zasloužit ... má to smysl komentovat? Jenom doufám, že nikdo takto nepohlíží i na nás
Jméno: Yuyana 23. 8. 2015, 00:08:40 delete
e-mail:
 
Tak herní deníček... když pominu fakt, že to stejně lidi nečtou, že! :-D neberu jako deníček, to klidně napíšu a nechám lidi přečíst.
Jméno: flash 23. 8. 2015, 00:05:46 delete
e-mail:
 
rozumny to není, ale spis zalezi jakej kdo je, nektery denicky muzou bejt jen osobní, a nektery odhalujici, ty druhy moc rozumny nejsou.
myslim ze zapisovat si ruzny věci je u lidi prirozeny, vzdyt jsi vem kolik jsi toho popsala tady diky hernim denickum. A holt když někdo nehraje hry, nemá třeba zadnou velkou zálibu nebo konicka, tak si zapisuje co zazil..no a denicek je na svete
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 23:51:18 delete
e-mail:
 
Zajímavý. No já zas tolik lidí neznám. Každopádně deníčky nepovažuju za rozumný.
Jméno: flash 22. 8. 2015, 23:50:42 delete
e-mail:
 
A ty si ho pises taky, formou povidek..a tecka
Jméno: flash 22. 8. 2015, 23:49:34 delete
e-mail:
 
vsimni si ze pouzivam slovo NEKDO, tim nemyslim vsichny lidi jak se mi ted snazis vlozit do ust.
Jo, myslim ze někdo jo, jak sem rikal, párkrát v zivote se mi stalo ze se to prokázalo u lidi u kterých by me to v zivote nenapadlo
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 23:44:47 delete
e-mail:
 
Takže ty předpokládáš, že si lidi píšou tajnej deníček, dokud neni prokázanej opak? :-D
Jméno: flash 22. 8. 2015, 23:41:25 delete
e-mail:
 
tak neznala..kdyz si někdo pise tajnej denicek, tak o tom pravdepodobne nevis, je tajnej, ne?
Jméno: flash 22. 8. 2015, 23:39:47 delete
e-mail:
 
No, to ja teda jo A dneska ho ma kazdej v chytrym mobilu, když je blbej a nemaze si sms
Jméno: Yuyana 22. 8. 2015, 23:38:28 delete
e-mail:
 
Nikdy jsem neznala nikoho, kdo by si psal deníček.