Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 24. 8. 2015, 18:06:36 delete
e-mail:
 
Tomu se říká "betatest" :-D. Nacpeš to důvěřivejm lidem a oni pak hrozně trpěj, než se to pomalinku během třeba půl roku srovná. Pak ohlásíš nový windows.
Jméno: Adam23 24. 8. 2015, 17:20:44 delete
e-mail:
 
Pokud to M$ takhle tlaci do lidi, cuju za tim vosklivy veci.
Jméno: Yuyana 24. 8. 2015, 17:04:24 delete
e-mail:
 
Den co den se mi ty desítky nabízej zdarma. Den co den je posílám do řiti.
Jméno: Adam23 24. 8. 2015, 16:04:20 delete
e-mail:
 
Jses odvaznej, ja se zatim sedmicek nevzdam.
Jméno: Elemir 24. 8. 2015, 10:12:06 delete
e-mail:
 
Po zábavě přišla zas práce ... zhruba před hodinou a půl jsem odklikl upgrade na Windows 10. Trvalo to okolo 1 hodiny a zatím to vypadá, že nebudu muset nijak zasahovat.

Je to trošku nezvyk, protože defaultní vzhled je takový divný. Být to komplet černobílé, tak si snad myslím, že jsem v 90. letech a sedím u Maca. Alespoň obrázek na pozadí zůstal. Zpět je dokonce Internet Explorer, tedy nově vlastně Microsoft Edge

Eh, ale zase je překopaný Start. Už jsem si zvykl na to ovládání v osmičkách. Metro je asi komplet v tahu (?), jsem klasicky rovnou na ploše a žádné vyskakující nabídky z rohů tu nejsou. Namísto toho je to nacpané právě do startu (jsou tam ty velké ikonky ). Ale zase tak nepřehledné to není, bude to jen o zvyk.

Firefox mi zareagoval hned, jak zjistil, že je spuštěný na desítkách.

Horší to bude asi z pohledu her, desítky nemají umožňovat spouštění CD s ochranami typu StarForce. Něco tu určitě mám, tuším že Drakensang, ale to mi na osmičkách šlapalo i tak blbě. Lokální server běží, takže můžu rovnou pracovat
Jméno: Yuyana 24. 8. 2015, 04:03:44 delete
e-mail:
 
Už ne. Ale tak trochu .
Jméno: Elemir 23. 8. 2015, 22:20:40 delete
e-mail:
 
Počkej Yuyano, tvůj otec je Rocky ... ???
Jméno: Yuyana 23. 8. 2015, 21:38:50 delete
e-mail:
 
Sakra vy všichni někam padáte... Já takový zážitky nemám :-D. Akorát mě na pískovišti šikanovali nějaký starší kluci, ale nějaký děcko z okolí doběhlo domů pro mýho otce. Od tý doby jsem je tam neviděla. ... :-p Byl to z jejich strany moc špatnej nápad.
Jméno: Adam23 23. 8. 2015, 20:50:56 delete
e-mail:
 
Ja sem jako malej spadnul asi do metr a pul hluboky sachty na sidlisti, ale nic se mi nestalo, a ani si to nepamatuju.
Jméno: Elemir 23. 8. 2015, 20:23:50 delete
e-mail:
 
Tak tohle byla přesně ta krásná ukázka toho, že v nouzi poznáš přítele.

Ale mělo to i jedno velké pozitivum. Druhý den jsme si z toho se "staršíma" klukama už dělali legraci a kde jsou starší kluci, jsou i "puberťačky" Nj a jedna se hodlala na sebe strhnout pozornost, takže se do té díry napasovala. Jenomže ono to pro ní bylo dost na těsno, takže když jí spolužák bráchy vytáhl, tak jí vlastně svlíkl Všechno špatné je zkrátka pro něco dobré I když dneska to už asi žádná krasavice nebude
Jméno: JCMurphy 23. 8. 2015, 20:11:36 delete
e-mail:
 
lidi jsou hovada a je jim všechno u prdele, dokud se jich to netýká... to jsem zjistil před dvouma rokama :( :/
Jméno: Elemir 23. 8. 2015, 19:37:53 delete
e-mail:
 
No vidíš flashi, a utopil ses? Neutopil, takže se vlastně nic nestalo

Já měl obdobnou příhodu, zahučel jsem jako malý do díry po sondážním vrtu a můj tehdy nejlepší kámoš se na mě vybodl a utekl. Zajímavé je, že klaustrofobií netrpím, přitom jsem tam byl namáčklý jak sardinka. Tenkrát mě vytáhly dva kluci, co šli náhodou kolem, to už mi koukali jenom prsty. Topení by mi vadilo určitě, to jsou vždycky moje nejhorší noční můry Plus pád z výšky.

Smajlíci tady jsou ještě originál BlueBoard, to je asi jediný neoriginál, který tu zůstal
Jméno: flash 23. 8. 2015, 19:01:06 delete
e-mail:
 
Jo, smajliky resite, ale ze sem malem utopil jako nemluvne vam je jedno

Jméno: Yuyana 23. 8. 2015, 14:55:16 delete
e-mail:
 
Ve skutečnosti maj nakřivo nos, ale lepší křivej než žádnej a vypadat jak Voldemort. Žlutej Voldemort.
Jméno: Adam23 23. 8. 2015, 14:48:57 delete
e-mail:
 
Tak nos sice maj, ale hubu na krivo jak Klaus jr.
Jméno: Yuyana 23. 8. 2015, 14:18:14 delete
e-mail:
 
Jop, mám ráda taktní smajlíky :-D. Vypadá to líp a mají i nos. navíc originál je originál, ne tyhle moderní žlutý kolečka.
Jméno: Adam23 23. 8. 2015, 14:14:10 delete
e-mail:
 

Takze ma -50025? Von si chudak nevsimnul, ze ty je maskujes jako :-D, coz se tam narozdil od ztraci.
Jméno: Yuyana 23. 8. 2015, 14:08:23 delete
e-mail:
 
Tak a teď jsem se urazila. Flash -25 approval. A bez smajlíku.
Jméno: Adam23 23. 8. 2015, 13:50:52 delete
e-mail:
 
Mnozstvi smajliku nevadi , tady jich delame vsichni dost vcetne Elronda

Dulezity je ale vyuzit ruzny druhy, aby to nebylo monotermiticky
Jméno: flash 23. 8. 2015, 13:24:29 delete
e-mail:
 
jezis, ja blbnu, takovejch smajliku sem tam nadelal, horsi nez zenska ..