Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 24. 8. 2015, 18:06:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tomu se říká "betatest" :-D. Nacpeš to důvěřivejm lidem a oni pak hrozně trpěj, než se to pomalinku během třeba půl roku srovná. Pak ohlásíš nový windows. | |||
| Jméno: | Adam23 | 24. 8. 2015, 17:20:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
Pokud to M$ takhle tlaci do lidi, cuju za tim vosklivy veci. ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 24. 8. 2015, 17:04:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Den co den se mi ty desítky nabízej zdarma. Den co den je posílám do řiti. | |||
| Jméno: | Adam23 | 23. 8. 2015, 20:50:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ja sem jako malej spadnul asi do metr a pul hluboky sachty na sidlisti, ale nic se mi nestalo, a ani si to nepamatuju. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 23. 8. 2015, 20:11:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| lidi jsou hovada a je jim všechno u prdele, dokud se jich to netýká... to jsem zjistil před dvouma rokama :( :/ | |||
| Jméno: | flash | 23. 8. 2015, 19:01:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jo, smajliky resite, ale ze sem malem utopil jako nemluvne vam je jedno
|
|||
| Jméno: | Yuyana | 23. 8. 2015, 14:55:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ve skutečnosti maj nakřivo nos, ale lepší křivej než žádnej a vypadat jak Voldemort. Žlutej Voldemort. | |||
| Jméno: | Yuyana | 23. 8. 2015, 14:18:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jop, mám ráda taktní smajlíky :-D. Vypadá to líp a mají i nos. navíc originál je originál, ne tyhle moderní žlutý kolečka. | |||
| Jméno: | Adam23 | 23. 8. 2015, 14:14:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
Takze ma -50025? Von si chudak nevsimnul, ze ty je maskujes jako :-D, coz se tam narozdil od ztraci. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 23. 8. 2015, 14:08:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak a teď jsem se urazila. Flash -25 approval. A bez smajlíku. | |||
| Jméno: | Adam23 | 23. 8. 2015, 13:50:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mnozstvi smajliku nevadi , tady jich delame vsichni dost vcetne Elronda
Dulezity je ale vyuzit ruzny druhy, aby to nebylo monotermiticky ![]() |
|||
| Jméno: | flash | 23. 8. 2015, 13:24:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jezis, ja blbnu, takovejch smajliku sem tam nadelal, horsi nez zenska .. | |||