Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 27. 8. 2015, 14:36:18 delete
e-mail:
 
Alespoň máš čas hrát něco jinýho.
Jméno: Elemir 27. 8. 2015, 09:10:28 delete
e-mail:
 
Myslím, že o osudu Might & Magic Heroes VII zde na webu je rozhodnuto:

http://www.youtube.com/watch?v=FtzyGYKCnX0

Zmršenou optimalizací to předčilo i Might & Magic X Legacy. Pro mě bohužel nehratelné a pochybuju, že do final release se něco změní.
Jméno: Elemir 27. 8. 2015, 06:55:09 delete
e-mail:
 
Je to absurdní, ale asi se s tím nic moce dělat nedá. Začínat teď někde od prváku je blbé, protože studentské slevy platí jen do 26 let věku, takže to pak začne být znát i finančně. Já bych to viděl na pajďák
Jméno: Yuyana 26. 8. 2015, 23:20:30 delete
e-mail:
 
To je naprosto absurdní. Těm lidem chybí základní soucit. Neřeknu kdybys byl nějakej problémovej člověk, ale to nejsi, ne?
Jméno: Adam23 26. 8. 2015, 22:59:51 delete
e-mail:
 
To nemuzes opakovat rocnik, z vaznych zdravotnich duvodu? Nebo tak neco?
Jméno: JCMurphy 26. 8. 2015, 20:32:54 delete
e-mail:
 
tak jsem se byl dneska ujistit jestli mě na škole po odvolání nechají a... proděkan řekl, že moje šance jsou minimální a že mám radši hledat něco jinýho... aneb jak projebat 4 roky života kvůli dvěma pi+u+ům z našeho hlavního města, kteří se ani neobtěžovali se mi omluvit přestože jsem kvůli nim byl skoro 3 měsíce v nemocnici (vhodná emotikona pro směsici mých pocitů asi neexistuje)
Jméno: Elemir 26. 8. 2015, 06:37:51 delete
e-mail:
 
Zjistil jsem, že problém se zobrazením nemá ve Win 10 jen Lords of Xulima, ale ta podivná linka je ve všech aplikacích. Vzal jsem to od lesa a přeinstaloval ovladač, čímž jsem rovnou absolvoval dotazník od AMD a hned mi to do PC natáhlo další "sociální" aplikaci Nechápu, jak může mít někdo pocit, že potřebuju dalšího klienta, ve kterém se chci družit s další komunitou hráčů ... grrr. Od nahrávání tu mám Bandicam a YouTube. S tím si úplně vystačím.

Ale zase to mělo jedno pozitivum, protože jsem zjistil, že v desítkách je nějaký správce (pod nabídkou pravého tlačítka myši), který přehledně ukazuje řadu takovýchto těch věcí, které jsem vždycky pracněji vylistovával. Mimo jiné přehledy aplikací, které tak lze poměrně rychle povypínat ze startu apod. V osmičkách jsem si ho nevšiml, jestli tam vůbec byl.

Mno, psal jsem vlastně o něčem jiném Nový ovladač grafiky samozřejmě nepomohl Nezbylo, než-li hledat dál. Nakonec se ukázalo, že on to není ani problém Windows, tohle je poměrně stará záležitost, jejíž důvod jsem nikdy nepochopil. Mám do grafiky přes HDMI zapojenou i televizi (kde používám klonování obrazu), jenomže ta se mi díky tomu hlásí jako primární displej.

Problém pak je v tom, že ona nemá FullHD rozlišení. Desítky to tedy v podstatě udělali správně, snažili se mi to napasovat obráceně Ta podivná čára je totiž zdánlivý přechod zobrazení. Stačilo vypnout klonování a převést obraz na druhý displej, tedy monitor a je po problému. Až budu mít čas, zkusím se podívat, jestli to jde vůbec nějak rozumně vyřešit, aby to šlo i s klonováním.
Jméno: Adam23 25. 8. 2015, 22:22:17 delete
e-mail:
 
Tak jsme byli zaklety ne?
Jméno: Yuyana 25. 8. 2015, 21:54:21 delete
e-mail:
 
Ts. Ts ts. Tak tedy dobrou.
Jméno: Elemir 25. 8. 2015, 21:52:03 delete
e-mail:
 
No, pro dnešek už mám hotovo, tak dobrou
Jméno: Yuyana 25. 8. 2015, 21:44:33 delete
e-mail:
 
Sakra já vás tady zaklínám a vy tu ani nejste. To je tedy spolupráce.
Jméno: Yuyana 25. 8. 2015, 13:33:19 delete
e-mail:
 
No vida, a je to. Teď musim dohrát to druhý.
Jméno: Yuyana 25. 8. 2015, 10:59:07 delete
e-mail:
 
Ano! Jsem tu abych vám poreferovala o DLCčkách k DAI! Bude mi chvilku trvat než to napíšu, a pak vás zakleju, abyste si to museli přečíst.
Jméno: Elemir 25. 8. 2015, 09:34:54 delete
e-mail:
 
Možná by se oplatilo to nainstalovat spíše na čistou instalaci Win 8, protože nějaké to sekání tam je, ale jinak po stránce funkčnosti je to zas krok kupředu. Jen ten vzhled mi moc nesedí, ale jsem líný to upravovavot

Might and Magic na tom běží dobře, u Lords of Xulima je nějaký problém s vykreslováním při vertikálním pohybu (je tam taková vodorovná čára, vypadá to jako wattermark). MS asi upgradoval i některé svoje komponenty a trošku se obávám jisté nekompatibility. Ale pořád to není totéž, co provedl DirectX 8 u Windows postavených na NT-jádrech. Každopádně se stále nic neděje, kdykoliv to můžu hodit zpět
Jméno: Yuyana 24. 8. 2015, 22:21:35 delete
e-mail:
 
Jsem velmi ospalej dyslektik - ignorant bez možnosti opravit co pošlu .
Jméno: Adam23 24. 8. 2015, 22:11:31 delete
e-mail:
 
No fuj Yuyano, to je jak napsat záhrobý
Jinak nas je malo (bylo nas pet) takze nam se nesmi nic takovyho stat
Jméno: Yuyana 24. 8. 2015, 21:55:03 delete
e-mail:
 
Elemire ty seš totiž takovej smýřlivej a málo kritickej člověk, já už bych měla napsanej sloh :-p.
Jméno: Elemir 24. 8. 2015, 21:37:37 delete
e-mail:
 
Zatím si nemůžu stěžovat, akorát jsem si tu musel udělat pořádek v účtech a heslech, protože jak jsem zjistil, on pod MS patří už i Skype.

Snad to se mnou nesekne, aby nedošlo i na ten hlas ze záhrobí
Jméno: Yuyana 24. 8. 2015, 19:10:56 delete
e-mail:
 
Hlas ze záhrobí?
Jméno: JCMurphy 24. 8. 2015, 18:44:41 delete
e-mail:
 
taky se W7 nehodlám vzdát, přestože k noťasu mám 8 zadara a 10 se mi taky každej den nabízí

a když jsme tu už nahlodli to téma smrti... jak bysme vlastně poznali, že někdo umřel, když to znamená, že pak by to nemohl napsat?