Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 31. 8. 2015, 14:13:57 delete
e-mail:
 
tak jelikož jsem už strááášně ostřílenej TQ:IT veterán, tak jsem se rozhodl, že se podívám, jestli neexistujou nějaký módy a našel jsem TQ vault, kterej umí snadným způsobem upravovat bonusy na věcičkách, přehazovat mezi postavama a hlavně kopírovat takže teď moje conquerorka běhá v setovce pro její classy a jako bonus má kudlu, štít a rukavice z jiné setovky (vypadá sličně, holka moje válečnická)

jo, což mi připomnělo, že se s tím dají dotvářet setovky, pokud už mám minimálně jednu věc teda... já nevím co všechno se s tím dá dělat, ale tohle mi stačí... ono když si člověk nakopíruje ty nejlepší koulefakty a dá tam řádnej bonus do attack speedu místo nějaké blbé many
Jméno: Elemir 30. 8. 2015, 21:43:17 delete
e-mail:
 
Nevybavuju si, koukal jsem zatím jen na to z White Cap a tam mi to přišlo v pohodě.
Jméno: Adam23 30. 8. 2015, 21:29:23 delete
e-mail:
 
Taky se vam u toho Milhausova videa drsne predbiha zvuk?
Jméno: Elemir 30. 8. 2015, 21:24:52 delete
e-mail:
 
Velioronte padl podezřele snadno Vlastně ani ne, ono je to stejné, jako u předchozí rozehrávky, krizový je třetí titán. Tedy dohnat jeho úroveň a jakmile padne, je vše po něm snažší. Je to zrovna takový zlom v high level dovednostech a samozřejmě i jistá praxe. Perfektně je na tom vidět, jak se použitá taktika postupně piluje ... LoX asi není úplně ideální pro začátečníky, jako je tomu u Might and Magic (tedy od dílu 6 výše), nutí to věnovat se tomu pozadí mechanik mnohem dříve
Jméno: Elemir 30. 8. 2015, 19:19:55 delete
e-mail:
 
4flash: V LoX už stojím před posledním titánem. Měl jsem trochu obavy, jak to začalo ke konci tuhnout, ale asi je tam opravdu rezerva a rezerva tam nakonec bude i na hardcore obtížnosti ... určitě doporučuju

4StriderCZ: S muchomůrkama budeš zápasit ještě nějakou chvilku, používej to požehnání od Febret, celkem to pomůže. Až narazíš na vosy, budeš ještě rád na muchomůrky vzpomínat

Kdyžtak Milhaus má na fóru teď záznam hraní za sólo rytíře v šestce, doporučuju kouknout. Sice u toho nemluví, ale právě, ono na tom moc co k mluvení není
Jméno: StriderCZ 30. 8. 2015, 17:46:44 delete
e-mail:
 
Konečně jsem zabil ogra, střežícího cestu z Velegaru... Ještě mi zbývají ty protivné muchomůrky. Prince jsem zabil docela v pohodě, ale muchomůrky mně rozčilují s tím, že otráví všechny členy skupiny...
Jméno: StriderCZ 30. 8. 2015, 13:19:40 delete
e-mail:
 
MM6 gameplay to má vážně těžké: co si budeme povídat- jak chceš zábavně komentoval likvidaci tisíců nepřátel... V sedmičce přeci jen je spektrum úkolů zajímavější, a s tím, že můžeš používat neviditelnost, tak se celková herní doba výrazně zkrátí.




, mně se líbila až sedmička a osmička.
Ale celkově gameplay MM je dost obtížný úkol, když většinu herní doby kosíš nepřátele...
Jméno: flash 30. 8. 2015, 12:32:28 delete
e-mail:
 
Hmm, asi si ten Lox taky budu muset poridit. Koukal sem na nejaky tvoje videa, a vazne to vypada schopne. Trosku me teda vadi ten izometrickej pohled, proste je skoda ze to není z pohledu jako MaM. Akorat nevim kdy bych to hral, je toho moc
Jméno: Elemir 30. 8. 2015, 12:10:52 delete
e-mail:
 
4StriderCZ: Pokud jde o LoX, ona hra občas tak trochu kecá. Hlavním je pro výpočet obtížnosti totiž rozdíl levelů družina-protivník, takže skutečnost závisí na opravdovém výcviku družiny a samozřejmě štěstí. Jakmile ti to třeba u pavouků zahlásí easy, tak se tím vůbec nenech zmást, ono to může dopadnout úplně jinak

Veteran obtížnost je trochu náročnější na výběr družiny, hlavně se člověk nesmí u dovedností nechat strhnout "zbytečnostmi". Ono se to na první pohled nezdá, ale třeba restrikce navyšování úrovní dovednosti společně s levelup je citelné omezení. Když začneš dávat body jinam a po pár level se rozhodneš pro změnu, už se to blbě dohání. Classic obtížnost je v tomhle hodně benevolentní, tam má smysl i celá ta plejáda povolání, ve Veteran se už začíná ta užitečnost měnit.
Jméno: Adam23 30. 8. 2015, 11:48:59 delete
e-mail:
 
Tak sem kouknul na ten Serceluv novej MM6 gameplay, a nic moc teda. At uz pro nooby (malo komentovani podstatnejch veci) nebo pro nas HC (malo speku, pro nas common knowledge).
Jméno: StriderCZ 30. 8. 2015, 10:45:00 delete
e-mail:
 
Co se týče YT, tak mně zaujal Daniel Sercel s gameplayem M&M VII a VIII, které tvořily fajnou kulisu při nudné papírové práci.
Rozjel jsem Lords of Xulima, na střední obtížnost a docela mně to chytlo. Je to mazec, člověk musí využívat každou herní skulinku, každou fintu, vydat ze sebe 150%...ale ten pocit satisfakce vážně stojí za to.
Partu jsem rozjel na podruhé (díky Elemire za příslušnou sekci o tvorbě postav). Nějakou dobu jsem se těžce trápil, nyní jsem na 8. levelu, probil jsem se do prvního hradu, kde jsem po dlooouhé době narazil na balanced enemy.
Jméno: Yuyana 29. 8. 2015, 19:40:47 delete
e-mail:
 
Korra, jo, myslim že jo. Já viděla hodně fanartů a dost lidí z mýho internetovýho okolí tomu fandí, tak na to koukám, a zatim se mi to líbí, je to roztomile humorný. Takovej oddech. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Mám to samozřejmě anglicky.
Jméno: JCMurphy 29. 8. 2015, 18:53:39 delete
e-mail:
 
Avatar: Legenda o Aangovi je supr seriál na ČT jsem se na to občas díval... je to asi jedinej americkej, kterej hodně dobře imituje japonský anime... a i když se tohle považuje za lepší část, tak já stejně fandím mnohem víc legendě Korry, či jak se jmenuje ta holka
Jméno: Yuyana 29. 8. 2015, 18:37:38 delete
e-mail:
 
Uff. Člověk kterej vymyslel horko by měl viset za uši hned vedle lidí, co tomuhle počasí říkaj "krásný". Pauza v DAI, můj noťas je stejně vařenej jako já. Takže se dnes nedozvíte žádný nový dobrodružství pana elfa a jeho společníků. Koukám na Avatara. Ne toho modrýho, toho druhýho, kreslenýho, co ohejbá vzduch. Už jsem ve třetině prvního dílu.
Jméno: Elemir 27. 8. 2015, 23:03:51 delete
e-mail:
 
Koukal jsem na to. Před nějakou dobou jsem uvažoval o Redguard, ale Battlespire taky vypadá dobře. Jenomže tu mám pořád ještě rozehranou Arenu Každopádně je dobře, že na GOG šel další velký vývojář. Potěšil i id Soft.
Jméno: flash 27. 8. 2015, 22:47:13 delete
e-mail:
 
copak Dobrovsky, ten ještě ty hry jakz takz hraje, ale jsou lepsi experti, poslední dobou u me vede pan Smutny, ten občas predvadi a pise věci ze rozum zustava stat

Jinak na GoGu krom jiného vysla TES: Battlespire, ta hra byla k nesehnani. Kazdoapadne doporučuju aspoň vyzkoušet, podle me to celkem stoji za to.
Jméno: Elemir 27. 8. 2015, 22:26:33 delete
e-mail:
 
YT jsem začal aktivně využívat až tenhle rok. Před lety jsem přemýšlel právě nad komentovanými videi, ale nemám pro to doma ani zázemí , takže zůstalo jen u toho testu se Skyrimem. Navíc můj hlas není zrovna sexy I když občas je asi jednoduší to říci, než se s tím pak patlat v popisku u videa.

Videa s výřezem na komentujícího mě docela derou. Koukal jsem někdy před pár měsíci na speedrun Bloodbornu a ten týpek se během 15 minut zhulil, takže jsem to rovnou přetočil na konec. Prostě chci koukat na video a ne na zhulený ksicht

Dobré videorecenze u nás chybí. Mě teď v hlavě utkvěl jeden odstrašující příklad a to když vyšel Legend of Grimrock II a Dobrovský se rozhodl za každou cenu recenzi natočit ... "hrál jsem to včera a předevčírem, v podstatě nonstop, znám tu každý kout, proto si můžu dovolit to, co zrovna dělám" ... a pak se s klíčem hrnul k mříži, která byla už od pohledu neodemykatelná

Psané recenze už nebudu raději komentovat vůbec. Čas od času se najde někdo, kdo umí alespoň poutavě psát, ale celé je to cílené už na jiné publikum. Nesmysly v recenzích mě nepřekvapují vůbec, většinou se to píše na základě pár hodin a ještě z různých beta verzí.
Jméno: flash 27. 8. 2015, 21:35:22 delete
e-mail:
 
mne nejak uniklo Elemire ze mas takovou pomerne rozsáhlou sbirku videii na youtube
Precetl jsme si jak to s tim myslis v informacích, mel jsem trochu strach ze si pustim video a na zacatku se ozve..tak vas zdravim kluci a holky nebo hello guys a v rohu te uvidim se sluchatkama na usich

Ja mam nekdy chut natáčet komentovany herni zpravodajstvi cilene na uvadeni recenzi na pravou miru, protože to co posledních par let recenzenti predvadej je na vytrhani si vlasu z hlavy. Ale asi na to nikdy nedojde, jsem proste linej
Jméno: JCMurphy 27. 8. 2015, 18:41:24 delete
e-mail:
 
prostě ne... na veterině nejde opakovat ročník což taky nechápu, ale prostě to nejde... asi jsem se na to měl vysrat a třeťák vůbec nezačínat :/ každopádně jsem nečekal, že pravidla jsou tak přísný, tak nahovno a že pro mě neexistuje jakákoliv vyjímka -_-

tak dneska jsem si dal přihlášku na jazykovou školu, zaplatil těch 26k a pak zkusím bakaláře na FVHE VFU, tam jsou jenom přijímačky z biologie.. budu prostě studovat do 27 let, ale zase v klidu a bez zbytečnýho stresu
Jméno: Elemir 27. 8. 2015, 17:25:26 delete
e-mail:
 
Myslíš, jako že bych v těch pauzách nuceného čekání na AI hrál ještě něco jiného? Docela mě to otrávilo. Nevzdal jsem to tak úplně a pak rozehrál tu samou mapu, ale nechal tam jen jednoho oponenta. I moje tahy byly stále rychlejší, než to co plodí AI. Přitom ta hra jako taková nevypadá špatně. Jenomže jsem se za ty dvě nebo tři hodiny prakticky nikam nehnul. Na nějaké čekání už nemám nervy, to musí odsýpat. Takhle abych si na odehrátí jedné mapy bral snad dovolenou.

Narazil jsem akorát 2x na jeden a ten samý bug (hrdina vstoupil do boje s menším nebo žádným počtem jednotek), jenomže to je to, co u bety alespoň čekám, ne že bude mít beta pochroumané herní mechaniky! O předobjednávce se ještě rozhodnu, nějaké PR tu ještě provedu, ale tohle půjde k ledu. Na stejný týden je plánováno Sword Coast Legends, takže pro mě asi jasné