YT jsem začal aktivně využívat až tenhle rok. Před lety jsem přemýšlel právě nad komentovanými videi, ale nemám pro to doma ani zázemí , takže zůstalo jen u toho testu se Skyrimem. Navíc můj hlas není zrovna sexy I když občas je asi jednoduší to říci, než se s tím pak patlat v popisku u videa.
Videa s výřezem na komentujícího mě docela derou. Koukal jsem někdy před pár měsíci na speedrun Bloodbornu a ten týpek se během 15 minut zhulil, takže jsem to rovnou přetočil na konec. Prostě chci koukat na video a ne na zhulený ksicht
Dobré videorecenze u nás chybí. Mě teď v hlavě utkvěl jeden odstrašující příklad a to když vyšel Legend of Grimrock II a Dobrovský se rozhodl za každou cenu recenzi natočit ... "hrál jsem to včera a předevčírem, v podstatě nonstop, znám tu každý kout, proto si můžu dovolit to, co zrovna dělám" ... a pak se s klíčem hrnul k mříži, která byla už od pohledu neodemykatelná
Psané recenze už nebudu raději komentovat vůbec. Čas od času se najde někdo, kdo umí alespoň poutavě psát, ale celé je to cílené už na jiné publikum. Nesmysly v recenzích mě nepřekvapují vůbec, většinou se to píše na základě pár hodin a ještě z různých beta verzí. |