Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 5. 9. 2015, 20:07:38 delete
e-mail:
 
sólování je bohužel/naštěstí většinou jednodušší...
Jméno: Elemir 5. 9. 2015, 19:15:08 delete
e-mail:
 
Zkusil jsem to u osmičky, došel jsem se svým minotaurem celkem daleko, ale vůbec nemám potřebu se k tomu vracet. Nemám na to prostě tu správnou trpělivost Jediné, co jsem kdy odsóloval, byla Baldur´s Gate II.
Jméno: Adam23 5. 9. 2015, 19:00:47 delete
e-mail:
 
Ale no tak jiste, solovani me naplnuje smesici udivu a paranoie Vim, ze se o to osobne nikdy nepokusim. A to znam MM6 jak svy boty, jako vsichni tady ostatne.
Jméno: Elemir 5. 9. 2015, 18:14:14 delete
e-mail:
 
Já nemám ve zvyku sledovat let´s playe, takže si z videí jen vybírám, co mě zaujme, což jsou někdy jen určité pasáže. Jestli ze začátku použil NWC dungeon? V případě sólo rytíře bych nad tím možná přimhouřil oči

Což mě tak napadá, chtěl jsem udělat extra článek se zajímavostmi k jednotlivým dílům ...

Edit: Založil jsem u sedmého dílu sekci Zajímavosti, kterou bych chtěl postupně založit i k dalším dílům. Pokud máte nějaké nápady, které by se takto daly zvlášť vyzdvihnout, tak bychom mohli založit na fóru topic a zkusit to tam sesumírovat. Hodně je to na fóru už probráno, takže případně by stačilo tam pak sypat odkazy.
Jméno: Adam23 5. 9. 2015, 16:15:20 delete
e-mail:
 
Ja sem ty videa moc nesledoval, mi ´stacilo´ ten cheat s tajnym dungem ...
Jméno: StriderCZ 4. 9. 2015, 21:00:32 delete
e-mail:
 
Zápisky jsou super, škoda, že gameplay nijak nekomentuje...
Jméno: Adam23 4. 9. 2015, 19:32:07 delete
e-mail:
 
Na foru v sekci hospoda tema solo rytir.
A teda ja smekam, je to dost dobra hlina to cist ty zapisky.
Jméno: StriderCZ 4. 9. 2015, 18:59:55 delete
e-mail:
 
Mohli by jste hodit odkaz na milhausova videa?, nějak je nemůžu najít...
Jméno: Elemir 2. 9. 2015, 21:33:20 delete
e-mail:
 
Díky
Jméno: StriderCZ 2. 9. 2015, 21:30:31 delete
e-mail:
 
Gratuluji
Jméno: Elemir 2. 9. 2015, 13:15:23 delete
e-mail:
 
Uf, je to za mnou. Statistika save pozice hlásí skoro 76 hodin, Steam dokonce 95 hodin. Realita bude asi někde mezi. Vyšplhal jsem se s polovinou družiny na level 65, zbytek zůstal na 64 a hlavní boss mi přišel najednou nějaký snadný. Mno, ... a za další půlrok prubnu Hardcore obtížnost Teď mě čeká ještě zpracovat videa.

Edit: Dorazil i balík z USA s 1st Edition MMI. Takový krásný blok v kroužkové vazbě :)
Jméno: Elemir 1. 9. 2015, 13:49:50 delete
e-mail:
 
Zajímavá je opravdu změna role kouzelníků s rostoucí obtížností hry. Přesně jak psal Tyraforce. Narozdíl od MaM, v LoX sílu kouzel nic neovlivňuje, takže rozsah poškození je konstantní. Jak jsem obtížnost zvýšil, tak třeba v poslední třetině hry používám mága jen jako podporu (oblíbil jsem si třeba kouzlo Bristle Armor - snižuje AC). Proto mi ani nevadí, že má tak málo many (Energy jsem zvyšoval jen sporadicky pitím cauldronů).

Na Divine Summonera (DS) jsem si během hry taky několikrát vzpomněl. Chybí mi tu nějaké pořádné kouzlo s kumulativním efektem, které by bylo adekvátní útoku Batana (Herald of Raznet). Inferno je třeba hezké, ale když zas kouknu na odolnosti potvor, tak jsem to ani necvičil. Kdybych měl teď DS v partě, tak mám jasnou bojovou převahu.
Jméno: StriderCZ 1. 9. 2015, 12:29:58 delete
e-mail:
 
Co se týče party- načetl jsem si
http://www.svetmightandmagic.cz/lox/lox_povolani_p ...
Barbar Conan- síla + rychlost (agility jen jako podmínka pro nošení zbraní), Gaulen- květinky, vnímavost, znalost terénu + meč. Zlodějka Xena- síla, rychlost, shurikeny + meč, Kněžka Gabriela, kouzelnice galadriel + Divine summoner- Luluthiel.

Té střední obtížnosti není třeba se tolik bát. Pravda, chvilku jsem měl pocit, že už to vážně víc nedám, ale pak jsem porazil první skupinku vojáků, a situace se začala obracet. prostě vyšší obtížnost tě nutí taktizovat, tak trochu si hrábneš na dno, ale ta satisfakce pak stojí za to.
(jakoby chyba byla, že jsem do hradu se snažil probít předem, a až pak jsem zjistil, že stráž bránící vchod do hradu ze zadu je vpodstatě jen na okrasu...). Na druhou stranu získal jsem cenné expy a peníze...
Jméno: Uran 1. 9. 2015, 10:48:52 delete
e-mail:
 
OK. Dík. O víkendu rozehraju.
Jméno: Elemir 1. 9. 2015, 10:39:12 delete
e-mail:
 
Ahoj, to záleží na několika věcech. První je formace, druhá je specializace Gaulena (ten je v družině napevno) a třetí je, jestli chceš mít různá povolání, nebo nějaké duplikovat. Pro Classic bych asi moc neuvažoval a vzal standard, dozadu klerika s mágem a Gaulena, dopředu barbara, zloděje a bojovníka. Popř. platí to, co jsem napsal výše, např. jednoho z typů bojovníků zdvojit. V Classic budeš mít dost peněz a bodů, takže Gaulen se dá cvičit celkem univerzálně, ale základem jsou ty jeho schopnosti pro přežití.
Jméno: Uran 1. 9. 2015, 07:34:17 delete
e-mail:
 
Hoj jakou by jste mi poradili partu do Lords of Xulima? Nejsem masochista a budu hrat na nizkou obtiznost. Preferuji spise styl sekame.
Jméno: Elemir 1. 9. 2015, 07:09:45 delete
e-mail:
 
Ztracené save pozice by mě asi štvaly nejvíc, ty si tu archivuju už hezkou řádku let. Využil jsem to sice jen párkrát, ale jeden nikdy neví Možná ještě i nějaký starý software, který se dneska nedá jen tak sehnat. Fotky a web mám zálohované a všechno ostatní bych asi taky ožel.

Mě u těhle věcí nejvíc děsí to, že mám třeba hesla v různých správcích aplikací, takže pokud bych je smázl, měl bych kolikrát problém si na přihlašovací údaje vzpomenout Teď jsem dal kvůli Windows 10 akorát dohromady právě vše kolem Microsoftu a celkem to stačilo.
Jméno: Yuyana 31. 8. 2015, 22:38:25 delete
e-mail:
 
Tak tu zkoušim koukat na tu Korru, ale teda zatim je to nic moc. Přesně ten typ zápletky co nemám ráda. Postavy který mi byly zatim představený jsou celkem nudný.
Jméno: Yuyana 31. 8. 2015, 21:40:54 delete
e-mail:
 
Drsný.
Jméno: flash 31. 8. 2015, 21:39:32 delete
e-mail:
 
Stala se mi bezva věc. Chytil jsme vir. Ale ne ledajaky. jednalo se o encryptovaci vir, který zakoduje většinu souboru v pocitaci, a jedina sance jak se do nich dostat je ze clovek musí zplatit tvurcum viru. Skutecne neexistuje jina moznost, bud clovek o data prijde nebo zaplati. Ja jsem nastesti v pocitaci nemel nic extra dulezityho, ale i tak to znamenalo totalni wipe celého pocitace. Ted mam krasne cisto a prazdno na všech trech discích. nekter věci jsme tam asi deset let
Vir nadela z vetsiny souboru data s priponou .abc. Napada zejména pdf,txt,rar,obrazky a hlavne znacne množství save souboru z her. Celkem umi zakodovat asi 50 pripon. U me to bylo cca 40 000 souboru
navíc rozeseje do všech slozek na všech discích odkaz který ma navest na to jak zaplatit.
Antiviry samo pomůžou ale ne na 100%.
Obecne se mu říká restore_files.ABC virus..bacha na to