Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 5. 9. 2015, 16:15:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ja sem ty videa moc nesledoval, mi ´stacilo´ ten cheat s tajnym dungem ... |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 4. 9. 2015, 21:00:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zápisky jsou super, škoda, že gameplay nijak nekomentuje... | |||
| Jméno: | Adam23 | 4. 9. 2015, 19:32:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na foru v sekci hospoda tema solo rytir.
A teda ja smekam, je to dost dobra hlina to cist ty zapisky. |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 4. 9. 2015, 18:59:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mohli by jste hodit odkaz na milhausova videa?, nějak je nemůžu najít... | |||
| Jméno: | StriderCZ | 1. 9. 2015, 12:29:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Co se týče party- načetl jsem si
http://www.svetmightandmagic.cz/lox/lox_povolani_p ... Barbar Conan- síla + rychlost (agility jen jako podmínka pro nošení zbraní), Gaulen- květinky, vnímavost, znalost terénu + meč. Zlodějka Xena- síla, rychlost, shurikeny + meč, Kněžka Gabriela, kouzelnice galadriel + Divine summoner- Luluthiel. Té střední obtížnosti není třeba se tolik bát. Pravda, chvilku jsem měl pocit, že už to vážně víc nedám, ale pak jsem porazil první skupinku vojáků, a situace se začala obracet. prostě vyšší obtížnost tě nutí taktizovat, tak trochu si hrábneš na dno, ale ta satisfakce pak stojí za to. (jakoby chyba byla, že jsem do hradu se snažil probít předem, a až pak jsem zjistil, že stráž bránící vchod do hradu ze zadu je vpodstatě jen na okrasu...). Na druhou stranu získal jsem cenné expy a peníze... |
|||
| Jméno: | Uran | 1. 9. 2015, 07:34:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hoj jakou by jste mi poradili partu do Lords of Xulima? Nejsem masochista a budu hrat na nizkou obtiznost. Preferuji spise styl sekame.
|
|||