Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 8. 9. 2015, 21:47:51 delete
e-mail:
 
tak snad nevadi když am zenska bikiny, na nich kozeny kalhoty a přes ne ještě platovy kalhoty, ne? Polonahy zensky se tam moc nenosej, ve vetsine vybaveni je jim sotva videt krk, zalezi jak si to poskládáš. Obleceni se tam vrstvi, takze když si vemes bikiny a k tomu krouzkovou kosily a platovy boty, bude ti holt videt prdel, tak jako by to bylo i v realu
Jméno: JCMurphy 8. 9. 2015, 21:45:59 delete
e-mail:
 
amazonky si údajně uřezávaly jedno prso kvůli lepší střelbě z luku jelikož jsem teď přešel na lukostřelbu, tak chci taky dělat chytrýho...
Jméno: Yuyana 8. 9. 2015, 21:45:38 delete
e-mail:
 
Některý lidi by nacpali prsa a bikiny i na druidy v cat formě.
Jméno: flash 8. 9. 2015, 21:43:57 delete
e-mail:
 
tak jo
Jméno: Yuyana 8. 9. 2015, 21:42:05 delete
e-mail:
 
Pokud jdou lidi na pláž nebo tancovat, ať se vlíknou jak chtěj. Ale do boje musej všechny moje postavy povinně nosit oblečení. Přilbu ale odpouštim, pokud vypadá hodně blbě :-D.
Jméno: Yuyana 8. 9. 2015, 21:40:10 delete
e-mail:
 
Když můžeš mít romanci s kym chceš, tak ta romance nemůže bejt nijak zajímavá a je prostě pro všechny stejná. Nezájem.

Chhh, Amazonky. Amazonky. :-D. No nic. Prostě bikiny jsou naprostá blbost, ale tak pokud chce někdo chodit nahej... já bych si připadala jako debil.
Jméno: flash 8. 9. 2015, 21:32:44 delete
e-mail:
 
tak když si tam nekoho charakterove oblibis, muzes s nim mit romanek, muze to byt kdokoliv, coz nebyva.
jasne ze bikiny v te době asi nebyli, ale když uz je tam daly, tak aspoň sedi takzvane topograficky, nebo jak to rict, dava to aspoň trochu smysl ze najdes nekde kde jsou same zenske
Jméno: Yuyana 8. 9. 2015, 21:29:17 delete
e-mail:
 
:-D O takovou romanci já nestojim . Potřebuju charakter. S charakterem. Potřebuju mít nějakej vztah k romancovaný osobě. Nejsem typ, co skáče po všem.

Amazonky (i kdyby náhodou existovaly) jistě neměly důvod chodit v bikinách, zvlášť když vezmu to, co se o nich vypráví :-D.
Jméno: flash 8. 9. 2015, 21:26:54 delete
e-mail:
 
Standartne mají zenske takove otrhane sortky a prsa ovazane jakousi latkou, ale jo, bikiny jsou tam taky jako soucast vybaveni. Prikladne je ze je clovek najde v pevnosti amazonek, takze moc neprakvapi ze tam nejake mají.
navíc, to by te mohlo zajímat, muzes tam mit romanci s kym chces, staci dodavat dostatek darecku, jen si je třeba dat pozor aby to nebylo desetilete dite nebo starena co prodava brambory na navsi. Preci jen pak ta zamilovana scena na konci pusobi divne
Jméno: Yuyana 8. 9. 2015, 21:15:38 delete
e-mail:
 
Hrbatou starou babu v bikinách?
Jméno: flash 8. 9. 2015, 21:05:28 delete
e-mail:
 
V lednu 2016 vychazi Dragons Dogma Dark Arisen pro PC. Vrele doporučuju, dle mého jedno z nej rpg co jsem za posledních asi deset let hral.

PS: ano juju, to je ta hra co si tam muzes udelat otylého trpaslíka, nebo hrbatou starou babu
Jméno: Yuyana 8. 9. 2015, 18:29:21 delete
e-mail:
 
Já musela přestat na čas spamovat, koukala jsem na toho avatara a neměla jsem díky tomu vůbec spamovací náladu. Doposud jí nemám. Mohli by ten seriál používat na léčení lidí, který píšou kraviny do fóra.
Jméno: Elemir 7. 9. 2015, 19:30:50 delete
e-mail:
 
Ono to tam možná není celé. Tenkrát jsem plánoval tomu věnovat samostatný článek, takže tu mám na disku ještě někde poznámky. Číslo je to hodně malé, bude to asi okolo těch 10% Problém je, že tohle vyžaduje opravdu haldu testů a brzo mě to omrzelo. Používal jsem k tomu Q, protože ten má nulovou imunitu na fyzické zranění, ale to s tím nakonec asi taky nesouvisí.
Jméno: Adam23 7. 9. 2015, 19:21:22 delete
e-mail:
 
Jo to tema jsem studoval, ale o tech procentech jsem to nejak nenasel, jestli to teda je jak se pise ve hre, a nebo je to zabugovany na 10 %?
Jméno: Elemir 7. 9. 2015, 19:14:27 delete
e-mail:
 
Dýky jsem rozebíral tenkrát v tom tématu o dual-wieldu. Funguje to tak nějak zvláštně. Pokud by to bylo třeba jako v LoX, kde je třeba na maximu 31% šance na kritický zásah, pak by dýky v MM byly extra silné.
Jméno: Yuyana 7. 9. 2015, 18:54:26 delete
e-mail:
 
:-D Já maxuju jen bílou a černou magii. Jsem si celkem jistá, že to trojtý zranění nějak moc nefunguje. Rozhodně nevídám žádný nestandartní čísla. Ale jsem ráda, že se ti to líbilo :-D. Melee mágové jsou moji oblíbený.

Ale jako fakt, výhoda dýk je, že jsou velmi rychlý i když s nima neumíš a kožená zbroj moc nebrzdí, takže jedeš jak fretka. Do toho ti občas ujede střepina, když se to nahrne, a je zameteno. Nedala jsem tak akorát tu velkou skupinu vlkodlaků (ty bourám v panický hrůze střepinou) a jeskyni dračích jezdců. Asi by to i šlo, ale já mám takový tendence naběhnout doprostřed a jít berserk.
Jméno: Adam23 7. 9. 2015, 17:46:28 delete
e-mail:
 
Nam pruzeni nevadi, nam vadi ticho.
Jo mimochodem, Yuyano, myslel jsem, ze ty tvoji magove s dykama je pouze jeden z mnoha tvejch fetisu, a teda musim ti dat za pravdu, neni lepsi bojovnik v VI nez mag s dykama. Po nakouzleni tradicni presnosti a hrdinstvi a rychlosti jsem vyrezal vojevudcovu pevnost takovym zpusobem jako s rytirema a paladinama ani jednou! Totez mestecko v rajskym udoli. Kacirska myslenka, skoro mam chut maxovat ty dyky Teda doufam ze ty patche to opravili a tripple damage chance funguje normalne.
Jméno: JCMurphy 7. 9. 2015, 07:29:45 delete
e-mail:
 
já se tady dívám několikrát denně, ale pokud není téma do kterýho bych měl co říct, tak prostě mlčím... on je taky fakt, že mám takový stavy kdy potřebuju aby mě někdo litoval, jenže vás už prudit nechci...
Jméno: Yuyana 7. 9. 2015, 03:42:13 delete
e-mail:
 
Ticho. Ticho.... deprimující.

Fakt ale tady s tim spamem, co si člověk neudělá sám to nemá.
Jméno: Yuyana 5. 9. 2015, 22:10:18 delete
e-mail:
 
Sólovat za minotaura je totiž náročná práce :-D. Zkus příště lučištníka nebo rytíře, nemaj problémy. Lučištníci jsou děsný mrchy, nic silnějšího neni. Trpělivost na ně neni moc potřeba :-D.

Sólovat šestku za rytíře mi přijde absurdní :-D.