:-D Já maxuju jen bílou a černou magii. Jsem si celkem jistá, že to trojtý zranění nějak moc nefunguje. Rozhodně nevídám žádný nestandartní čísla. Ale jsem ráda, že se ti to líbilo :-D. Melee mágové jsou moji oblíbený.
Ale jako fakt, výhoda dýk je, že jsou velmi rychlý i když s nima neumíš a kožená zbroj moc nebrzdí, takže jedeš jak fretka. Do toho ti občas ujede střepina, když se to nahrne, a je zameteno. Nedala jsem tak akorát tu velkou skupinu vlkodlaků (ty bourám v panický hrůze střepinou) a jeskyni dračích jezdců. Asi by to i šlo, ale já mám takový tendence naběhnout doprostřed a jít berserk. |