Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 11. 9. 2015, 18:49:08 delete
e-mail:
 
Grimrock II je dobrý, určitě doporučuju.
Jméno: Elemir 11. 9. 2015, 18:48:24 delete
e-mail:
 
Nj, jenomže to mírné až mrznoucí počasí chilli moc neprospívá, takže by si měl být vlastně rád I když třeba u těch mých je to jedno Je to o zvyk. Pokud to jenom pálí, tak to taky nemám rád, ale chilli umí být i dobré a to je pak jiná.
Jméno: Adam23 11. 9. 2015, 18:45:16 delete
e-mail:
 
Jinak na GOGu zas nejakej sejl, asi koupim Grimrock dvojku.
Jméno: Adam23 11. 9. 2015, 18:30:26 delete
e-mail:
 
Nj docela teplotni sok, ten posledni tejden, i kdyz dneska uz celkem OK. Chilli papricky, vo tom mi nepovidej, tatik je cpe skoro do vseho, a ze jich ma. Vseho s mirou, nemam jeste hubu plechovou
Jméno: Elemir 11. 9. 2015, 17:26:37 delete
e-mail:
 
Tak to asi nechám na zítřek. Hezky jsem si to všechno naplánoval, ale jak už to tak bývá ... Ale na druhou stranu se tu k večeru udělalo venku docela hezky. Blbé je, že mám na balkóně ještě chilli papričky a to docela velký keřík, takže to jen tak nemůžu přenýst do tepla. Babí léto bude tento rok asi krátké. Teplota už tu leze k 5°C po ránu, přitom nedávno to bylo ještě stupňů 18 :D
Jméno: Elemir 10. 9. 2015, 12:43:20 delete
e-mail:
 
To bys musel pracovat u nás, hned by ti to bylo jasné

Rostou? Netuším, zítra se mám v plánu jít podívat.
Jméno: Adam23 10. 9. 2015, 12:34:15 delete
e-mail:
 
Tenhle tvuj koment sem nepochopil :O

Dneska byla radska kosa rano, musel jsem vzit bundu a nevzit sandaly, snad jeste bude nejaky babi leto. Rostou?
Jméno: Elemir 9. 9. 2015, 20:30:37 delete
e-mail:
 
Dneska to stálo za to, kam ten svět spěje ... kvalita je už podřadná, hlavně když vyrábíme bezpečně a bez zranění ... jenom by mě zajímalo, proč v Evropě musíme tyhle hovadiny dodržovat/hlídat, když v Číně funguje otrokářství, které západu ale vůbec nevadí Jinak by si tam lídři těhle keců přece nemohli nechat nic vyrábět ...
Jméno: Adam23 9. 9. 2015, 16:32:31 delete
e-mail:
 
Kazdou stredu farmarim, je to takovej hajlajt pracovniho tydne
Jméno: Elemir 9. 9. 2015, 15:28:21 delete
e-mail:
 
To se někdo má, když má kachní farmu
Jméno: Adam23 9. 9. 2015, 11:55:17 delete
e-mail:
 
Kachna/4 v zaludku, hned je svet veselejsi
Jméno: Yuyana 9. 9. 2015, 00:35:27 delete
e-mail:
 
Hele o něčem mluvit musíme :-D.
Jméno: Adam23 8. 9. 2015, 23:46:30 delete
e-mail:
 
Jo, tohle je na internetovejch diskuzich to nejlepsi, vybrat si tu nejmin vec k tematu a tu pak poradne rozebrat, mlecny vaky DD
Jméno: Yuyana 8. 9. 2015, 23:35:23 delete
e-mail:
 
Však ses podělil, a žádný vaky jsme neuřízli :-D.
Jméno: flash 8. 9. 2015, 23:23:03 delete
e-mail:
 
Tak ja se prijdu podelit ze vyjde moje oblibena hra a skonci se u rezani mléčných vaku, no nejsou ty internetovy diskuze kouzelny?
Jméno: Yuyana 8. 9. 2015, 22:29:13 delete
e-mail:
 
Tedy... takhle... já ten nápad chápu, ale nikdy bych to neprováděla, přijde mi vhodnější to jednoduše zajistit proti skákání :-D.

A amazonky určitě neexistovaly, to je jen takový fantasy pro pubertální hochy :-p.
Jméno: Yuyana 8. 9. 2015, 22:18:05 delete
e-mail:
 
Jakožto majitelka poprsí ten nápad 100% chápu. Ono to totiž opravdu PŘEKÁŽÍ. Heh, střelba z luku nebude problém, ale takovej běh nebo jízda na koni, to je panečku něco.
Jméno: Adam23 8. 9. 2015, 22:15:39 delete
e-mail:
 
Nejdriv urizly, pak vypalily kvuli infekci, tomu rikam zapal pro vec!
Jméno: Yuyana 8. 9. 2015, 22:01:54 delete
e-mail:
 
Ano, Murphy to zná :-D.

Lidi to samozřejmě dramatizujou, prsa splácneš a něčim přivážeš, však jsou to jen takový divný tukový faldy :-D. Navíc i tam se hubne a tloustne, lidi co fakt sportujou (jako třeba zatracený válečnice :-p) by neměli mít v týhle oblasti velkej problém.
Jméno: flash 8. 9. 2015, 21:53:43 delete
e-mail:
 
murphy - tak zalezi jak ty prsa měli velky, když vidim nektere zenske tak bych tomu i veril a naopak u nekterych by mi to rezani prislo zbytecne