Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 15. 9. 2015, 14:28:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na Diablo 2 at mi nikdo nesaha, to je etalon kvality, klikfestu, hudby a statistik! | |||
| Jméno: | Adam23 | 15. 9. 2015, 10:41:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Prosimvas, koho zajimaj zadky?
Elemire, takze myslis, ze bych mel to nastaveni pouze na krystaly prehodnotit? |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 9. 2015, 03:38:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
Pleš naštěstí nastupuje velmi pozvolna, takže já mám třeba času ještě (?) dost ...
Okolo půlnoci jsem se dostal k zajímavému článku, tedy ne že bych ho už kdysi nečetl, ale bylo docela zajímavé si ho přečíst takto po letech znovu. Řeč je o článku Diablo... Diablo my ass!, viz http://www.rpghry.cz/blog.php?id=62 Článek je sice věnovaný jedničce, ale vzpomněl jsem si u toho na pár měsíců staré vyjádření někoho od Blizzardu, že ani oni sami nechtěli jít u dvojky stejnou cestou, ale díky nedostatečné dostupnosti internetu a pomalým přípojkám došlo na ústupky. Spíš bych řekl, že si Blizzardi uvědomovali blížící se zlom a začali hledat nový typ hry, se kterým bezpečně přežijou milénium. A povedlo se jim to. Stejně tak by se dneska dalo s nepochopením koukat na oblibu Souls her, které také ovlivňují další vývojáře. Kopírování úspěšných konceptů tu bylo a vždycky bude. Dneska je to možná o to horší, že vývoj her je po finanční stránce dost nákladný a z něčeho se to zaplatit musí. Podle mě by tedy k tomu zlomu došlo stejně. Pokud to budete číst, sledujte spíš tu práci s pojmem RPG a kolik se v chápání téhle zkratky za těch několik let změnilo. |
|||
| Jméno: | flash | 15. 9. 2015, 03:16:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nejhorsi je ples a zbytky sedivejch vlasu
PS: a nedelej si z nas srandu, vam zase roste zadek !
Echm. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 15. 9. 2015, 01:11:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pánové, pánové, dokud vám má na hlavě co šedivět, tak je to dobrý :-D. Šedý vlasy jsou ok, horší je pleš :-p.
Echm. |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 9. 2015, 00:42:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
Do toho bych asi nešel. Bylo tam pár míst, u kterých bych asi díky tomu šedivěl ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 14. 9. 2015, 21:29:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
Neni to uplne lehka hra, ty krysaci me rozkuchali ani jsem nemrknul A bez save pozice (drsne jsem si nastavil ukladani pouze u krystalu jako v jednicce ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 13. 9. 2015, 18:49:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
Miluju tvorbu party, stravil jsem na tom snad hodku
A ty portrety jsou nadherny, myslim ze MMVII po tomhle fakt nedam ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 13. 9. 2015, 12:49:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jak mam rozumet tomuhle:?
Legend of Grimrock 2 2.2.4 (gog-5) Patch 2.2.2.4 (gog-5) 2.1.0.5 to je patch asi starsi verze nez hra? |
|||
| Jméno: | Adam23 | 12. 9. 2015, 20:18:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
Sakra, dyt ja to ani nemuzu kupovat, to clovek dohraje sestku a ejhle uz stahuje sedmicku ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 12. 9. 2015, 09:15:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Koupil jsem tam Serpent in the Staglands. To snad na notebooku rozchodím ![]() |
|||