Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 17. 9. 2015, 20:28:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Bylo naprosto strašně, snad třicet stupňů, jsem byla uplně vařená. Bratr si vzal ven bundu, moula :-D. Dopadl hrozně. | |||
| Jméno: | Yuyana | 17. 9. 2015, 19:24:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jednoduchost je vždycky nejlepší.
Já se upřímně stydim za to, že nemůžu spamovat. Nejde to, nějak nemám tu správnou náladu. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 17. 9. 2015, 08:19:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jinak me fascinuje jak mas optimalizovany stranky na malo dat, v mobilu jedu na ten 16/32 limit tady a mam to bleskem ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 17. 9. 2015, 07:51:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
Spamuju to sem, at tu neni skoro celej den bez prispevku ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 17. 9. 2015, 07:50:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
Vzdy ve strehu! Ne, ted jsem komentoval muj pruchod Grimrockem. |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 9. 2015, 07:04:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
To komentuješ to video? Teď jsem se s tou poznámkou o rychlostí nějak ztratil ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 17. 9. 2015, 00:00:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No teda, docela umiram, ty souboje mi prijdou rychlejsi nez v jednicce. | |||
| Jméno: | Elemir | 16. 9. 2015, 05:05:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pro zajímavost, souhrnné video k sáze Might and Magic ... https://www.youtube.com/watch?v=zSosgD1KwxY | |||
| Jméno: | Adam23 | 15. 9. 2015, 21:01:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
Teda ta recenze ta je hodne procitena D Fakt ho to sejřilo ![]() |
|||