Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 17. 9. 2015, 20:28:11 delete
e-mail:
 
Bylo naprosto strašně, snad třicet stupňů, jsem byla uplně vařená. Bratr si vzal ven bundu, moula :-D. Dopadl hrozně.
Jméno: Elemir 17. 9. 2015, 20:16:05 delete
e-mail:
 
Heh??
Jméno: Yuyana 17. 9. 2015, 20:05:48 delete
e-mail:
 
J, bylo dneska hnusně horko.
Jméno: Elemir 17. 9. 2015, 20:00:28 delete
e-mail:
 
Já nějak od pondělka zápasím s chřipkou, ale zrovna mi to vyšlo na dlouhý týden, takže to kamufluju v práci. Čekal jsem něco jako Babí léto a najednou je tu počasí pod psa.
Jméno: Yuyana 17. 9. 2015, 19:24:46 delete
e-mail:
 
Jednoduchost je vždycky nejlepší.

Já se upřímně stydim za to, že nemůžu spamovat. Nejde to, nějak nemám tu správnou náladu.
Jméno: Elemir 17. 9. 2015, 08:56:43 delete
e-mail:
 
Nejvíc zabere úplně první načtení, kde se natahuje i základní grafika, ale pokud se to kešuje, tak pak už jdou jen texty. To víš, jsem ještě ze staré školy I když u některých nových článků třeba používám obrázky s větší kvalitou. Třeba u LoX už by to bylo divné škrtit a pak už je to znát.

Obecně tu mám akorát jednu ne zrovna dořešenou věc. V práci máme nastavenou proxy a když si prohlížím článek, kde je plno obrázků (např. seznamy předmětů), tak to nenačte všechny. Obecně soudím, že je blbě nastavená spíš ta proxy, ale děsí mě, že takhle to může být u více návštěvníků stránek.
Jméno: Adam23 17. 9. 2015, 08:19:33 delete
e-mail:
 
Jinak me fascinuje jak mas optimalizovany stranky na malo dat, v mobilu jedu na ten 16/32 limit tady a mam to bleskem
Jméno: Adam23 17. 9. 2015, 08:17:31 delete
e-mail:
 
Zvlast kdyz vis, ze sem ani jedno nehral
Jméno: Elemir 17. 9. 2015, 08:06:55 delete
e-mail:
 
Jo tááák, já přemýšlel, v čem se ti zdají v jedničce M&M souboje rychlejší oproti M&M 4-5

Časem ta obtížnost poklesne. Nejhnusnější mi přišli nemrtví, obzvláště pokud se necháš obklíčit.
Jméno: Adam23 17. 9. 2015, 07:51:07 delete
e-mail:
 
Spamuju to sem, at tu neni skoro celej den bez prispevku
Jméno: Adam23 17. 9. 2015, 07:50:23 delete
e-mail:
 
Vzdy ve strehu! Ne, ted jsem komentoval muj pruchod Grimrockem.
Jméno: Elemir 17. 9. 2015, 07:04:19 delete
e-mail:
 
To komentuješ to video? Teď jsem se s tou poznámkou o rychlostí nějak ztratil
Jméno: Adam23 17. 9. 2015, 00:00:12 delete
e-mail:
 
No teda, docela umiram, ty souboje mi prijdou rychlejsi nez v jednicce.
Jméno: Adam23 16. 9. 2015, 09:34:41 delete
e-mail:
 
Hezky. Grafika ve 4-5 hezci nez 7.
Jméno: Elemir 16. 9. 2015, 05:05:30 delete
e-mail:
 
Pro zajímavost, souhrnné video k sáze Might and Magic ... https://www.youtube.com/watch?v=zSosgD1KwxY
Jméno: Elemir 15. 9. 2015, 22:21:58 delete
e-mail:
 
Srovnávání her bych tak úplně nezatracoval, problém je, že se musí srovnávat srovnatelné (mám teď na mysli psané recenze, kde to pomáhá dokreslit celkový obraz hry). Jenomže proti tomu jde tak trochu problém s výběrem her, aby se recenze nezvrhla ve výčet něčeho, co zná jen pár zasvěcených, nebo to recenzi automaticky určí určité skupině hráčů. Zároveň se z toho také nesmí stát jediný obsah recenze. U videorecenzí je to pak zbytečnost.
Jméno: Adam23 15. 9. 2015, 21:01:48 delete
e-mail:
 
Teda ta recenze ta je hodne procitena D Fakt ho to sejřilo
Jméno: flash 15. 9. 2015, 20:13:00 delete
e-mail:
 
S tim tvym prirovnanim o srovnavani her naprosto souhlasim Juju, srovnavani her je zlo, na kterem bohužel dnes stoji většina recenzi. Jaksi nikdo nedokaze hodnotit hru bez toho aby srovnaval, ale dava to smysl, je to nejsnazsi. Bohuzel i ja sam se pristihnu ze srovnavam, ale snazim se to eliminovat ne nejmensi moznou miru.
Jméno: Elemir 15. 9. 2015, 19:29:50 delete
e-mail:
 
V té diskusi pod článkem je i jeden příspěvek, kdy to uživatele k RPG přitáhlo skrze jedničku a celkem se tomu nedivím. Měl jsem možnost jedničku tenkrát chvilku hrát a neměl jsem s tím problém, byť RPG byl pro mě tehdy ještě celkem neznámý pojem. Těžko říct, jak by to vypadalo, kdybych na to tenkrát měl počítač. M&M byly rychlejší
Jméno: Yuyana 15. 9. 2015, 19:05:20 delete
e-mail:
 
Neustálý srovnávání her je prostě blbost, ale lidi nedokážou pochopit, že hry nemaj bejt všechny stejný :-D. "Tohle se mi líbilo a kdo to dělá jinak, ten to dělá špatně" :-D.