Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: |
Yuyana |
21. 9. 2015, 19:16:02 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Samozřejmě jsem si na fóru všimla spamu, kterej nebyl můj, ale nějak jsem neměla chuť číst něčí telenovelu, takže jsem to ignorovala. |
| Jméno: |
Yuyana |
21. 9. 2015, 19:13:57 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Hee? Já osobně novinky nečtu, takže mi to celý jaksi uniklo. Co se to tu za mými zády děje za zvrácenosti? |
| Jméno: |
Adam23 |
21. 9. 2015, 11:42:32 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Uz jsem si doplnil vzdelani
Jeho zpusob hrani her se narocnosti blizi zamestnani operatora JETE  |
| Jméno: |
Elemir |
21. 9. 2015, 08:30:44 |
 |
| e-mail: |
|
| |
"Kolega" Templayer se nám tu zase rozjel  |
| Jméno: |
Adam23 |
21. 9. 2015, 08:29:03 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Co mi uslo? Nektery telenovely jsou zabavny. |
| Jméno: |
Elemir |
21. 9. 2015, 07:55:04 |
 |
| e-mail: |
|
| |
To je škoda, přišla jsi o zajímavou telenovelu na fóru  |
| Jméno: |
Yuyana |
20. 9. 2015, 22:34:16 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Já jsem na straně světla!
A teď hraju Jets´N´Guns a nemám čas spamovat, takže mě omluvte :-D. |
| Jméno: |
Elemir |
20. 9. 2015, 12:14:49 |
 |
| e-mail: |
|
| |
4KILLER: To je jednoduchý, protože mě tady poslední dobou s tou magií světla a temnoty už natolik zblbly, že jsem to napsal i tam Díky za upozornění. |
| Jméno: |
KILLER |
20. 9. 2015, 11:57:45 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Elemir: Proč je tu napsáno "navíc ještě správně zvolenou cestu" ? Ochranu před magií přece ovládá jak Klerik světla, tak i Klerik temnoty. |
| Jméno: |
Ivo |
19. 9. 2015, 22:14:27 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Možná přes víkend .Jinak ráno jezdím autobusem v 5 hod. |
| Jméno: |
Elemir |
19. 9. 2015, 21:02:28 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Abych nezapomněl, na Originu je zdarma C&C Red Alert 2 i s datadiskem. |
| Jméno: |
Elemir |
19. 9. 2015, 20:55:03 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Jó jó, to se to někomu ch....á, když nemusí ráno do práce  |
| Jméno: |
Adam23 |
19. 9. 2015, 15:18:14 |
 |
| e-mail: |
|
| |
To ja pridam 3 rumy ve 3 hodiny  |
| Jméno: |
Ivo |
19. 9. 2015, 10:33:30 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Tak jeden vtip ze šatny . Red bull vám dává křídla vodka náhon 4x4 . |
| Jméno: |
Yuyana |
18. 9. 2015, 22:24:49 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Nah, tady bylo sucho, žádnej déšť. |
| Jméno: |
Ivo |
18. 9. 2015, 21:31:45 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Tak k nám se to dostalo až večer . Zatím 2 přeháňky , ale lítaly samé hromy a blesky |
| Jméno: |
Adam23 |
18. 9. 2015, 16:56:23 |
 |
| e-mail: |
|
| |
To je teda grilovacka. Jsme tu na to dva, a preslo uz 8 prehanek  |
| Jméno: |
Elemir |
18. 9. 2015, 07:04:49 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Když už tu minule padlo to Daiblo 2, na Bonuswebu vyšel zajímavý retročlánek k vývoji. |
| Jméno: |
Yuyana |
18. 9. 2015, 00:28:18 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Jakožto člověk co má rád prasata a déšť vám to na to grilování velmi zuřivě přeju :-p. |
| Jméno: |
Adam23 |
17. 9. 2015, 22:42:51 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Pres den vedro, pak odpol zima. Zitra grilujeme prase tak doufam nebude moc chcprset. |
copyright 2002 - 2026 by Petr 'Elemir' Levák všechna práva vyhrazena