Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 21. 9. 2015, 19:16:02 delete
e-mail:
 
Samozřejmě jsem si na fóru všimla spamu, kterej nebyl můj, ale nějak jsem neměla chuť číst něčí telenovelu, takže jsem to ignorovala.
Jméno: Yuyana 21. 9. 2015, 19:13:57 delete
e-mail:
 
Hee? Já osobně novinky nečtu, takže mi to celý jaksi uniklo. Co se to tu za mými zády děje za zvrácenosti?
Jméno: Adam23 21. 9. 2015, 11:42:32 delete
e-mail:
 
Uz jsem si doplnil vzdelani
Jeho zpusob hrani her se narocnosti blizi zamestnani operatora JETE
Jméno: Elemir 21. 9. 2015, 08:30:44 delete
e-mail:
 
"Kolega" Templayer se nám tu zase rozjel
Jméno: Adam23 21. 9. 2015, 08:29:03 delete
e-mail:
 
Co mi uslo? Nektery telenovely jsou zabavny.
Jméno: Elemir 21. 9. 2015, 07:55:04 delete
e-mail:
 
To je škoda, přišla jsi o zajímavou telenovelu na fóru
Jméno: Yuyana 20. 9. 2015, 22:34:16 delete
e-mail:
 
Já jsem na straně světla!

A teď hraju Jets´N´Guns a nemám čas spamovat, takže mě omluvte :-D.
Jméno: Elemir 20. 9. 2015, 12:14:49 delete
e-mail:
 
4KILLER: To je jednoduchý, protože mě tady poslední dobou s tou magií světla a temnoty už natolik zblbly, že jsem to napsal i tam Díky za upozornění.
Jméno: KILLER 20. 9. 2015, 11:57:45 delete
e-mail:
 
Elemir: Proč je tu napsáno "navíc ještě správně zvolenou cestu" ? Ochranu před magií přece ovládá jak Klerik světla, tak i Klerik temnoty.
Jméno: Ivo 19. 9. 2015, 22:14:27 delete
e-mail:
 
Možná přes víkend .Jinak ráno jezdím autobusem v 5 hod.
Jméno: Elemir 19. 9. 2015, 21:02:28 delete
e-mail:
 
Abych nezapomněl, na Originu je zdarma C&C Red Alert 2 i s datadiskem.
Jméno: Elemir 19. 9. 2015, 20:55:03 delete
e-mail:
 
Jó jó, to se to někomu ch....á, když nemusí ráno do práce
Jméno: Adam23 19. 9. 2015, 15:18:14 delete
e-mail:
 
To ja pridam 3 rumy ve 3 hodiny
Jméno: Ivo 19. 9. 2015, 10:33:30 delete
e-mail:
 
Tak jeden vtip ze šatny . Red bull vám dává křídla vodka náhon 4x4 .
Jméno: Yuyana 18. 9. 2015, 22:24:49 delete
e-mail:
 
Nah, tady bylo sucho, žádnej déšť.
Jméno: Ivo 18. 9. 2015, 21:31:45 delete
e-mail:
 
Tak k nám se to dostalo až večer . Zatím 2 přeháňky , ale lítaly samé hromy a blesky
Jméno: Adam23 18. 9. 2015, 16:56:23 delete
e-mail:
 
To je teda grilovacka. Jsme tu na to dva, a preslo uz 8 prehanek
Jméno: Elemir 18. 9. 2015, 07:04:49 delete
e-mail:
 
Když už tu minule padlo to Daiblo 2, na Bonuswebu vyšel zajímavý retročlánek k vývoji.
Jméno: Yuyana 18. 9. 2015, 00:28:18 delete
e-mail:
 
Jakožto člověk co má rád prasata a déšť vám to na to grilování velmi zuřivě přeju :-p.
Jméno: Adam23 17. 9. 2015, 22:42:51 delete
e-mail:
 
Pres den vedro, pak odpol zima. Zitra grilujeme prase tak doufam nebude moc chcprset.