Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 25. 9. 2015, 20:08:52 delete
e-mail:
 
Neboj Yuyu, od neděle začíná soutěž, takže se nám tu objeví halda "nových" tváří
Jméno: Yuyana 25. 9. 2015, 08:39:37 delete
e-mail:
 
Hele on si začal :-D. Patrně nezná můj obvyklej level spamu před mou posedlostí last airbenderem, jinak by takový komentáře nedělal :-D. Tak asi nečetl moje vlákno o DAI.

Ale příští měsíc budu zas chodit do práce, takže se tam budu nudit a zase si pokecáme :-D.

Já mám nováčky ráda. Rada si pokecám s novejma cizejma lidma. Jen ať přijdou další. (Všechny je sežeru, muahahahahaaa, ale pst!)
Jméno: Adam23 25. 9. 2015, 07:52:55 delete
e-mail:
 
A KDO SI VUBEC TY?

DD

Takhle vitat novacky, no ale my te kazdopadne respektujeme.
Jméno: Yuyana 25. 9. 2015, 07:34:53 delete
e-mail:
 
A čemu se tu směješ :-D. Teda, jste na mě ale :-D.

A nemyslete si, že tu nejsem, když mě nevidíte! Sleduju vás, všechno vidim a něco si možná budu i pamatovat! :-p
Jméno: Adam23 25. 9. 2015, 07:11:19 delete
e-mail:
 
D
Jméno: Yuyana 25. 9. 2015, 04:04:01 delete
e-mail:
 
No nemám. A kdo jsi vůbec ty, člověče. Teda to jsou dneska ale lidi.

Buďte všichni rádi, že respektuju, že nesdílíte můj mmentální fanatismus a nechodim se vám sem vykecávat :-D.
Jméno: Johnnyc 25. 9. 2015, 01:22:49 delete
e-mail:
 
Yuyana: ctrl+alt+šipka
"nemám čas spamovat" ... i see
Jméno: Yuyana 24. 9. 2015, 23:58:24 delete
e-mail:
 
Tedy pánové... ts ts ts.
Jméno: Adam23 24. 9. 2015, 12:58:57 delete
e-mail:
 
Nejdriv jsem chtel napsat pasek, a pak jsem si vsimnul i rohu obrazku D
Kazdopadne tohle uz je z kategorie prirodni ukaz.
Jméno: Elemir 24. 9. 2015, 07:52:21 delete
e-mail:
 
Nic pro Yuyanu, ale mám tu jeden zajímavý test pro pány Jeden by neřekl, co všechno najde při hledání relevantních informací

Co je špatně?
Jméno: Yuyana 22. 9. 2015, 22:42:09 delete
e-mail:
 
No, nevim jestli ruka, ale hlava určitě :-D.
Jméno: Adam23 22. 9. 2015, 22:31:18 delete
e-mail:
 
To je cela Yuyana, ruka by ji upadla, nez aby taky dala srdce
Jméno: Yuyana 22. 9. 2015, 22:22:51 delete
e-mail:
 
Co? Ne. To jsi špatně pochopil.
Jméno: Elemir 22. 9. 2015, 21:11:07 delete
e-mail:
 
Hm, pohřbít si nás chtěla ... ?
Jméno: Yuyana 22. 9. 2015, 20:08:12 delete
e-mail:
 
*s16*
Jméno: Elemir 22. 9. 2015, 19:27:13 delete
e-mail:
 
Jméno: JCMurphy 22. 9. 2015, 17:19:30 delete
e-mail:
 
co je Ádo23?
Jméno: Adam23 22. 9. 2015, 12:50:29 delete
e-mail:
 
Jméno: Yuyana 21. 9. 2015, 23:51:36 delete
e-mail:
 
Síla. Zpoždění jako prase.

Mě se včera stala taková věc. Hála jsem Jets´N´Guns, střílim controlem, lítám šipkama, a do toho jsem altem hodila bombu. A plác. Hra se zřítila, obraz se obrátil na bok (což při mym opravdu širokoúhlym obrazu fakt potěší), nic nešlo spustit, půlka nastavení nedostupná, pravý tlačítko myši nešlo, rozlišení se přenastavilo na nějakejch 400x600 (což normálně ani nejde nastavit) a NEŠLO to přepnout zpět. Fakt nešlo. Mohla jsem mačkat klávesovou zkratku jak jsem chtěla.

Pak jsem to zoufale zuřivě promačkala... a ono se to převrátilo na opačnej bok :-D, a zas s tim nešlo nic dělat. Tak jsem to ještě nějakou dobu zuřivě mačkala, až se to nakonec dalo do správný polohy, a pak jsem zjistila, že integrovaná intel grafika (kterou ten noťas ani nepoužívá, protože má geforce, jako správnej hodnej nťas) má nějký pitomý klávesový zkratky. Tak jsem je deaktivovala.

Nikdo mi nevysvětlí, proč nejsou klávesový zkratky defaultně deaktivovaný. Většina jich jen překáží, a mezi náma, jak často si potřebujete postavit monitor na vejšku a srazit si rozlišení na úroveň cc64?
Jméno: JCMurphy 21. 9. 2015, 21:35:51 delete
e-mail:
 
já to fórum teď taky moc nesledoval.. doma je celkem dost práce a už když přijedu ze školy, tak si musím zdřímnout...

a když jsme u toho, tak dnešní autobus měl hodinu a půl zpoždění... chápete!? HODINA A PŮL!!!!! vzbudil jsem se v 8:06 s pocitem, že za chviličku budu vystupovat a víte kde jsem byl? před Rousínovem -_-