Síla. Zpoždění jako prase.
Mě se včera stala taková věc. Hála jsem Jets´N´Guns, střílim controlem, lítám šipkama, a do toho jsem altem hodila bombu. A plác. Hra se zřítila, obraz se obrátil na bok (což při mym opravdu širokoúhlym obrazu fakt potěší), nic nešlo spustit, půlka nastavení nedostupná, pravý tlačítko myši nešlo, rozlišení se přenastavilo na nějakejch 400x600 (což normálně ani nejde nastavit) a NEŠLO to přepnout zpět. Fakt nešlo. Mohla jsem mačkat klávesovou zkratku jak jsem chtěla.
Pak jsem to zoufale zuřivě promačkala... a ono se to převrátilo na opačnej bok :-D, a zas s tim nešlo nic dělat. Tak jsem to ještě nějakou dobu zuřivě mačkala, až se to nakonec dalo do správný polohy, a pak jsem zjistila, že integrovaná intel grafika (kterou ten noťas ani nepoužívá, protože má geforce, jako správnej hodnej nťas) má nějký pitomý klávesový zkratky. Tak jsem je deaktivovala.
Nikdo mi nevysvětlí, proč nejsou klávesový zkratky defaultně deaktivovaný. Většina jich jen překáží, a mezi náma, jak často si potřebujete postavit monitor na vejšku a srazit si rozlišení na úroveň cc64? |