Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 27. 9. 2015, 04:27:27 delete
e-mail:
 
Oba -15 approvalu.
Jméno: Yuyana 27. 9. 2015, 04:18:02 delete
e-mail:
 
Ts. Ts. Zlí jsou na mě. A jestě by mě, zdravýho praváka, dali do smaženice.
Jméno: Adam23 27. 9. 2015, 03:17:25 delete
e-mail:
 
Presne tak, jeste kdyz jsem to napsal, bylo mi jasny, ze je to nahravka na lingvistickou smec. A kdo ji odpali se dalo taky odhadnout
Jméno: flash 27. 9. 2015, 00:55:49 delete
e-mail:
 
Tak napred byla bez nalady, pak v depresi a ted je drza...chm..chm
Jméno: Yuyana 26. 9. 2015, 22:05:40 delete
e-mail:
 
A leváky nesbíráte? Prej jsou kreativnější.
Jméno: Adam23 26. 9. 2015, 19:11:41 delete
e-mail:
 
Tata s brachou kosik plnej uplne zdravejch pravaku
Jméno: Elemir 26. 9. 2015, 14:17:28 delete
e-mail:
 
Já byl minule taky nakonec v lese, ale vyšlo mi to až na víkend. Dal jsem dohromady tak půlku velkýho košíku, ale to sbírám i jiné houby, než jen hříbky. Docela mě zachránilo i to, že u nás se moc nesbírají "barevné" hřiby, takže jsem měl dost kovářů.
Jméno: Adam23 26. 9. 2015, 13:48:12 delete
e-mail:
 
Prave sem se vratil z lesa a... N U L A. Pritom kolem lidi celkem plny kosiky. To je traga *s16*
Jméno: Elemir 26. 9. 2015, 11:34:21 delete
e-mail:
 
Tak jsem přidal svůj první příspěvek na Google+ ... když si vzpomenu, jak mě Google čas od času hodí do nějakého testování, tak se až divím, proč Už ani nevím, kolik let to je od chvíle, kdy tuhle službu spustili a ničeho se ode mě nedočkali Hlavně mě na tom tak nějak vadilo, že to je prostě tak nějak součást celého toho účtu na Google. K tomu to spojení s YouTube. Ale asi se tomu už dneska vyhnout nedá. Možná bude asi nakonec lepší se s tím naučit pracovat.
Jméno: Elemir 26. 9. 2015, 09:20:06 delete
e-mail:
 
Ty pohyby jsou výborný Na počátku jsem čekal nějakou blbost, ale povedlo se jim to. Ta harmonika ala holalitý na pozadí je taky skvělá.
Jméno: Yuyana 26. 9. 2015, 05:22:35 delete
e-mail:
 
Zajímavý sledovat ty přechody mezi perfektní češtinou a totální nesrozumitelností. Viditelně některý slova jsou těžší a R je velmi zlá souhláska.
Jméno: Adam23 26. 9. 2015, 03:49:06 delete
e-mail:
 
Hustej cover pekna cestina a dobry Pesakovy pohyby
Jméno: Yuyana 26. 9. 2015, 01:57:16 delete
e-mail:
 
(Jinak ale to taky nejsem já, i když si brousí zuby :-D.)
Jméno: Yuyana 25. 9. 2015, 22:21:09 delete
e-mail:
 
:-D Machři.
Jméno: Elemir 25. 9. 2015, 22:16:17 delete
e-mail:
 
Já se moc omlouvám, ale něco sem musím vsunout ... https://www.youtube.com/watch?v=pfY1mMd8jlc
Jméno: Elemir 25. 9. 2015, 22:13:15 delete
e-mail:
 
Takže fereng ... ?
Jméno: Yuyana 25. 9. 2015, 21:56:37 delete
e-mail:
 
Klingoni maj vrásky na čele. Já ne.
Jméno: Elemir 25. 9. 2015, 21:27:03 delete
e-mail:
 
Ha klingon, já vždycky věděl, že je na tobě něco divného ...

majQa´, Qapla´jup!
Jméno: Yuyana 25. 9. 2015, 21:05:46 delete
e-mail:
 
Už se těšim... tak a teď kde mám pilníček na broušení zubů...
Jméno: Elemir 25. 9. 2015, 20:51:53 delete
e-mail:
 
Asi budu nosit dříví do lesa, ale na GOG je už pár dnů ve slevě System Shock, kdo nemá ani jeden díl, tak oba vyjdou na nějakých 408 Kč.