Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: bruenor 29. 9. 2015, 13:19:24 delete
e-mail:
 
Tie ceny v sutazi su super, hlavne ten mec je nadherny
Jméno: Adam23 29. 9. 2015, 12:34:37 delete
e-mail:
 
Tohle ma Gmail vyreseny, krasne to filtruje, a ja mam rad vsechno na jedny hromade v Inboxu.
Jméno: flash 29. 9. 2015, 12:23:56 delete
e-mail:
 
ja jsem položku hromadne okamzite zrusil, nevim proc bych mel mit maily na trech mistech, kolikrat mam dulezite věci i ve spamu, a proklikavat tri zalozky se mi vazne nechce.

Me jinak dost často volaji od T mobile protože jaksi nemůžou vydychat ze mam telefon na kredit, porad mi nabizeji něco zdarma ale hlavni cil je, donutit me abych si zalozil pausal, takhle uz to je asi 15 let, nikdy to nevzdají
Jméno: Elemir 29. 9. 2015, 07:24:53 delete
e-mail:
 
Čas od času mi spam spadne i do normální pošty, ale u hromadných je u mě problém, že mi tam někdy vlezou i věci, co by něměly. Např. potvrzené objednávky. Stává se to právě u obchodů, od kterých mi chodí i newslettery. Je tedy fakt, že už toho nemusím tolik přesouvat, maximálně si to z těch hromadných vytáhnu. Jediné, co hromadným docela odolává, jsou newslettery z eBay
Jméno: Yuyana 29. 9. 2015, 07:18:05 delete
e-mail:
 
Nejlepší je to těmhle lidem položit, oni to nesměj vzdát, by je vyhodili :-D.

Od doby co seznam zavedl položku "hromadné", mi spam nechodí. Respektive chodí jen tam. Na můj tradiční registrační mail toho chodí kotel, ale já to nezkoumám, protože už mi to nepadá mezi normální poštu. Položku "hromadné" prostě čs od času komplet vyhodim do koše a je uklizeno :-D.
Jméno: Elemir 29. 9. 2015, 06:46:30 delete
e-mail:
 
Soutěž o Heroes 7 probíhá na řadě webů, z toho my jsme asi nejzapadlejší, takže pokud někoho nenapadne udělat nám reklamu, tak je i docela vysoká šance něco vyhrát

U předávání osobních údajů už jsem dávno rezignoval On není problém si to vyhledat, ale pokaždé, když jsem se někam registroval apod. tak mi přibyl další kus spamu do pošty apod. Přitom mám ten email veřejně a z toho mi toho spamu plyne mnohem méně

Což mě tak připomíná nedávnou příhodu, kdy mě volala nějaká slečna z nějaké mě nezmámé firmy (prostě jsem tomu moc nevěnoval pozornost) a že prý jestli nemám čas na krátkou anketu (co by ne, já myslel že je to nějaká studentka sociologie). A zase jsem se nechal nachytat. Samozřejmě, anketa byla podřadná, smyslem bylo ode mě získat souhlas pro posílání reklamních SMS. Slečna se strašně divila, že nechci reklamu zasílat, vždyť je to přeci zadarmo ... Ale měla výdrž a docela o to bojovala

Podobně bojovná byla před pár lety jiná slečna, pro změnu od Skylinku. Jaktože přeci nechci jejich úžasný internet i s televizí, když je to tak neodolatelná nabídka ... než jsem se rozmyslel, jestli jí prozradím, že mám optiku a za pár korun, tak to nakonec vzdala sama.
Jméno: Yuyana 29. 9. 2015, 01:27:14 delete
e-mail:
 
Já se většinou taky nikam nehlásim, a dávat osobní údaje neni moje hobby. Každopádně v dnešní době se člověk může akorát tak zasmát, když nabízej soutěž, ceny pro první tři místa, a ví o tom celá republika :-D.
Jméno: Elemir 28. 9. 2015, 17:28:39 delete
e-mail:
 
Tak jako vůbec si nedělám iluze, že ne všude probíhají soutěže dle pravidel. Čas od času se něčeho zůčastním, ale nikdy jsem nic nevyhrál
Jméno: flash 28. 9. 2015, 15:34:31 delete
e-mail:
 
Tak ja nemyslim ze bys byl ten typ co by podvadel v souteziJa to spis smeroval ne ruzne velke herni obchody a weby, kde mam o korektnosti velke pochyby, protože tak trochu vim jak to chodi
Jméno: Elemir 28. 9. 2015, 15:20:15 delete
e-mail:
 
Čím vzácnější je kousek v soutěži, tím víc to samozřejmě láká Mě zítra dorazí sběratelka, takže máte jistotu, že ceny ze soutěže určitě rozešlu
Jméno: flash 28. 9. 2015, 14:29:57 delete
e-mail:
 
Takze mam +10, pokud dobře pocitam, tak to když vyhraju si hru necham, +10 mi staci

A ted vazne, ja většinou nesoutezim nikde, protože mivam pochybnosti o korektnosti soutezi. tak nejak verim ze ceny v nejakych soutěžích jsou stejne z poloviny rozebrany ještě před tim nez je vůbec vyhlasena, a většinou vyzaduji plno osobních udaju. Tady to bylo takove snadne (nemyslim otázky) se zapojit
Jméno: Yuyana 28. 9. 2015, 07:21:11 delete
e-mail:
 
To jsem od něj nečekala. Připíšu mu ještě pět bodů.
Jméno: Elemir 28. 9. 2015, 06:31:06 delete
e-mail:
 
Flash byl dokonce první, kdo v soutěži odpovídal. Takhle v noci to sleduje jen málo lidí
Jméno: Yuyana 28. 9. 2015, 06:24:56 delete
e-mail:
 
Flash +15 za pobavení, -10 za urážku nevhodnym skorodárkem :-D.
Jméno: Yuyana 28. 9. 2015, 06:23:43 delete
e-mail:
 
Takže vlastně soutěžíš o moje body a ne o hru :-D.
Jméno: flash 28. 9. 2015, 04:30:46 delete
e-mail:
 
A to ja soutezim, protože proc ne A az vyhraju necham to poslat Juju Vochomurce a dostanu +15, mozna i +16 !
Jméno: Yuyana 27. 9. 2015, 22:55:47 delete
e-mail:
 
(Elemire, ty chceš taky -15, že jo :-D. Máš stěstí, protože já nemám problém se identifikovat jako muchomůrka, jsou pěkný.)
Jméno: Yuyana 27. 9. 2015, 22:55:09 delete
e-mail:
 
Jop, taky nesoutěžim. Ne že bych neznala většinu odpovědí a neměla google, ale nemám zájem o ceny :-D.
Jméno: Adam23 27. 9. 2015, 11:47:57 delete
e-mail:
 
Yuyana pantherina makes sense.
Souteze se neucastnim, do Heroes nedelam.
Jméno: Elemir 27. 9. 2015, 11:33:08 delete
e-mail:
 
Soutěž se nám krásně rozběhla a jestli to půjde tímhle tempem, budu mít co dělat třídit odpovědi Měl jsem docela strach, abych nepřepískl obtížnost otázek a naopak, aby to nebylo zas moc snadné. Jenom poprosím, do ukončení soutěže tu o odpovědích nediskutujte.

Pokud jde o ty praváky. Pamatuju si nějaké období a nevím kde už to bylo, ale občas vedle praváku rostla muchomůrka tygrovaná ... jen jestli se nám Yuyana také nemaskuje