Soutěž o Heroes 7 probíhá na řadě webů, z toho my jsme asi nejzapadlejší, takže pokud někoho nenapadne udělat nám reklamu, tak je i docela vysoká šance něco vyhrát
U předávání osobních údajů už jsem dávno rezignoval On není problém si to vyhledat, ale pokaždé, když jsem se někam registroval apod. tak mi přibyl další kus spamu do pošty apod. Přitom mám ten email veřejně a z toho mi toho spamu plyne mnohem méně
Což mě tak připomíná nedávnou příhodu, kdy mě volala nějaká slečna z nějaké mě nezmámé firmy (prostě jsem tomu moc nevěnoval pozornost) a že prý jestli nemám čas na krátkou anketu (co by ne, já myslel že je to nějaká studentka sociologie). A zase jsem se nechal nachytat. Samozřejmě, anketa byla podřadná, smyslem bylo ode mě získat souhlas pro posílání reklamních SMS. Slečna se strašně divila, že nechci reklamu zasílat, vždyť je to přeci zadarmo ... Ale měla výdrž a docela o to bojovala
Podobně bojovná byla před pár lety jiná slečna, pro změnu od Skylinku. Jaktože přeci nechci jejich úžasný internet i s televizí, když je to tak neodolatelná nabídka ... než jsem se rozmyslel, jestli jí prozradím, že mám optiku a za pár korun, tak to nakonec vzdala sama. |