Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 2. 10. 2015, 09:54:45 delete
e-mail:
 
(Ne, nezkoušela jsem to na tom hrát, ale viděla jsem to použít jiný lidi a bylo mi z toho nevolno, můj mozek se zkratoval :-D. Já prostě potřebuju spoustu pohodlnejch krásnejch tlačítek. S písmenkama. Kde má každý stabilní funkci, která se nemusí měnit pomocí jinejch tlačítek, abych se dostala k jinejm funkcím.)
Jméno: Yuyana 2. 10. 2015, 09:50:30 delete
e-mail:
 
Ono je to taky o stylu hry. Já bych to gamepadem neutáhla, nedokážu si představit, jak dávám na zem ty plošný útoky bez myši, nebo NEDEJ BOŽE abych musela lízt do nějakýho menu pro základní povely, který používám furt.

Jasně, když si někdo smolí svojí rogunu a na ostatní kašle, tak hádám, že to může bejt použitelný, já bych se zbláznila.

U těch darksiders si dokážu představit, že to lidi pojedou na gamepadu, ale programovatelná myš je užitečný zařízení a pro mojí ruku příjemnější :-D.
Jméno: flash 2. 10. 2015, 09:36:39 delete
e-mail:
 
Jo Juju, hrat DA:I gamepadem je lepsi
Na K+M jsem ji hral asi 50 hodin a pak zkusil gamepad a uz sem se k mysi nevratil, ale je to jak rikas, vec preference..ja osobne muzu hrat na obojim a nedela mi to potize, spis si vzdycky vyberu co mi vic sedi, a posledni dobou to dost casto vyhrava prave ten gamepad.
Jméno: Yuyana 2. 10. 2015, 03:12:30 delete
e-mail:
 
Já teda nevim, ale já hraju na klávesnici uplně všechno. I ty darksiders2, který trpěj velmi silnou konzolotidou (hej, dokonce mám v rohu gamepadový menu, který vůbec nemůžu využít :-D). Nedokážu si ani představit, že bych to ovládala jinak. Obávám se, že zastánci gamepadů maj prostě jiný preference, nebo jsou zvyklí hrát na konzolích a pak je jim myš a klávesnice nepřirozená.

Já vyrostla s joystickem a klávesnicí :-D. Hrát na klávesnici je pro mě symbol naprostý pohody, protože nemusim mít ruce v žádný divný pozici, prostě si je položim a hraju. Miluju Gothic, nejlínější hra světa. Člověk málem ani nehejbe rukama. Kdybych měla držet nějakej ovladač, tak asi dostanu křeč.

Teď co mám na myši programovatelný tlačítka, na který navíc ve dvou případech bez potíží dosáhnu, je všechno už uplně zlatý.

Vždycky mi naskkuje husina, když lidi prohlašujou, jak hrajou DAI na gamepadu a jak je to lepší. Proboha čim je to lepší, má někdo problém použít AWSD ovládání? Kam ten svět spěje?
Jméno: flash 1. 10. 2015, 23:01:00 delete
e-mail:
 
ono to s téma FPS a gamepadem není tak jednoznacne. Hodne zalezi na kterou formu ovladani byla hra vyvijena. Ja kdysi hral Halo na xboxu a bylo to gamepadem naprosto perfektni a casem jsem ho hral i na PC mysi, a hralo se to hur.

Mno a třeba Dooma 1+2 jsme dohral na nejvyšší obtiznost na PS1 taky gamepadem (tenkrat nemel ještě analogove packy) a hralo se to dobře. On Doom byl hodne zalozenej na strafovani a to bylo tim gamepadem nodne pohodlne a bleskove rychle, protože clovek mel prsty na hornich shiftech gamepadu porad a diky digitálnímu krizi prave v kombinaci s téma shiftama se krasne dalo krouzit kolem nepratel. Asi kdyby mel doom rozhlizeni nahoru dolu bylo by to horsi.
Jméno: Elemir 1. 10. 2015, 21:29:54 delete
e-mail:
 
Jo, strategie, to byl vždycky předhazovaný argument pro neschopnost gamepadu. Pro mě bylo spíše nepředstavitelné, že na tom někdo hraje něco jako CoD.
Jméno: flash 1. 10. 2015, 19:58:39 delete
e-mail:
 
ja hraju gamepadem vse co jde, ale je to spis tim ze jsem na nej zvyklej. Ale pro me osobne je jen par zanru kde mysi podavam lepsi vykon, zejména strategie a nektera FPS. Zaklinace jsme dohral celého na x360 gamepadu a slo to krasne, obvzlast jsem ocenil vibrace amuletu prenasene přes gamepad, když jsme něco hledal v tom priblblem detektivnim rezimu

Darksiders 2 musim taky nekdy casem dohrat, jednicka byla fajn. I když ve dvojce mi trochu leze krkem hlavni hrdina, nelibi se mi jak vypada, ale jinak je to fajn hra.
Jméno: Elemir 1. 10. 2015, 19:16:38 delete
e-mail:
 
Mimochodem, Darksiders byly teď komplet na GOG za směšný peníz, kdyby někdo chtěl zkusit

Dneska jsem zas o kousek postoupil v Zaklínači 3, samozřejmě s jinými volbami, ale u soubojů je už docela znát, že mi ty prsty tuhnou. Dneska už bych asi online akce nazvládal, to zpoždění je znát Člověk to dlouhou dobu svádí na špatnou klávesnici nebo myš, ale pravda je mnohem prozaičtější. Pomalu začínám chápat, proč je gamepad tak skloňovaný.
Jméno: Yuyana 1. 10. 2015, 13:09:35 delete
e-mail:
 
No, a je to za mnou. A teď jsem svobodná.
Jméno: Yuyana 1. 10. 2015, 11:10:38 delete
e-mail:
 
No, chlapec mrazík je po smrti a na mě čeká nejhorší fáze hry, návštěva Země. Přemejšlim, jestli se na to vykašlat hned nebo až za chvilku :-D.
Jméno: Yuyana 1. 10. 2015, 08:38:32 delete
e-mail:
 
Jsem musela dát pauzu v hraní, noťas toho měl plný zuby a sekalo se mi to. Sice mírně, ale i to je problém :-D.
Jméno: Yuyana 1. 10. 2015, 08:37:33 delete
e-mail:
 
Tak jsem si na toho bosse ostříhala nehty. Teď mu rozkopu zadnici. Teď, až dokončim momentální dung a přezbrojim :-D. Ne jako teď hned, tak odvážná zas nejsem.
Jméno: Yuyana 1. 10. 2015, 08:32:46 delete
e-mail:
 
Pche, nekromant. Srabárna. To vim, měla jsem ho taky, dokonce jsem si troufla i na hardcore, protože byl fakt takovej frajer :-D.

Každopádně bylo stěžejní mít odhad a jak člověk viděl monstrum s nějkou škredou vlastností, okamžitě port pryč :-D. Ono to tam bylo náhodný, člověk si mohl dovolit bejt vybíravej.
Jméno: Adam23 1. 10. 2015, 08:24:25 delete
e-mail:
 
Ja mel nabindovanej teleport v Diablu na F8, na mezerniku Bone armor
Jméno: Yuyana 1. 10. 2015, 08:20:23 delete
e-mail:
 
I když si nejsem jistá, jestli terminátor řekl: "já se vrátím, až naberu tři levely a seženu si lepší obouručku"... ale to je jedno.
Jméno: Yuyana 1. 10. 2015, 08:16:22 delete
e-mail:
 
Ono je to naštěstí RPG a ten boss neni povinnej :-D. Takže se zachovám jako terminátor a vrátim se pro něj později, až budu mít víc HPček a lepší zbraně :-D.
Jméno: Elemir 1. 10. 2015, 07:59:03 delete
e-mail:
 
To znám Proto tak nějak začínám doceňovat tahové souboje

S dlouhýma soubojema u akčních RPG jsem měl vždycky problém. Tohle byl možná právě ten podstatný důvod, proč jsem se vyhýbal diablovkám. Vědět dopředu, že budu něco 20 minut kydlit a pokud udělám chybu, tak si to zopáknu několikrát Dodneška mám taky u izometrických RPG reflex, že jakmile mi začne téct do bot, tak mám potřebu mačkat mezerník ...
Jméno: Yuyana 1. 10. 2015, 06:34:17 delete
e-mail:
 
Grrr, nesnášim toho zmrazovacího týpka v Drksiders2. Nemůžu ho vyklepnout a on mě dává více méně na jednu ránu :-D. Má moc HPček a já nějak nejsem schopná ho dát bez chyby. Udržet pozornost a uhejbat po delší čas je moje velká slabina. Kdybych měla nějaký silnější zbraně...
Jméno: Elemir 29. 9. 2015, 14:08:41 delete
e-mail:
 
4bruenor: Jj, ceny se povedly. Meč vypadá v reálu opravdu hezky, není to ani nic pidi. Opravdu mě to překvapilo.
Jméno: Elemir 29. 9. 2015, 14:06:37 delete
e-mail:
 
Gmail mám, ale nic moc adresu. Navíc si na Seznam tak nějak potrpím, přeci jen ho mám už nějakých 15 let

T-Mobile to u nás taky zkoušel. Začalo to nejprve pravidelným dobíjením kreditu, až nakonec ten paušál opravdu vyšel lépe. Na druhou stranu to byl nějaký divný kredit.