Já teda nevim, ale já hraju na klávesnici uplně všechno. I ty darksiders2, který trpěj velmi silnou konzolotidou (hej, dokonce mám v rohu gamepadový menu, který vůbec nemůžu využít :-D). Nedokážu si ani představit, že bych to ovládala jinak. Obávám se, že zastánci gamepadů maj prostě jiný preference, nebo jsou zvyklí hrát na konzolích a pak je jim myš a klávesnice nepřirozená.
Já vyrostla s joystickem a klávesnicí :-D. Hrát na klávesnici je pro mě symbol naprostý pohody, protože nemusim mít ruce v žádný divný pozici, prostě si je položim a hraju. Miluju Gothic, nejlínější hra světa. Člověk málem ani nehejbe rukama. Kdybych měla držet nějakej ovladač, tak asi dostanu křeč.
Teď co mám na myši programovatelný tlačítka, na který navíc ve dvou případech bez potíží dosáhnu, je všechno už uplně zlatý.
Vždycky mi naskkuje husina, když lidi prohlašujou, jak hrajou DAI na gamepadu a jak je to lepší. Proboha čim je to lepší, má někdo problém použít AWSD ovládání? Kam ten svět spěje? |