Všichni jste divný. Vy všichni, jo, ty taky. I ty. Já hrála na klávesnici už v dobách cc64. Vždycky mi to vyhovovalo víc :-D. Moje klávesnice. Moje! Jděte všichni pryč, hissss, hisssss, nezasloužíte si její dokonalost.
A teď vážně. Dokážu ovládat myš levou rukou. Musela jsem se to naučit v práci a prvních několik dní mě z toho příšerně bolela hlava. Gamepad je ale něco, co můj mozek prostě nikdy nepochopí. Hrála jsem strategie, střílečky, skákačky, závodní hry, rpgčka, všechno možný i nemožný a relativně úspěšně... Jasně, jsou tituly, který se ovládaj blbě. Většinou ale celkově za moc nestojej, takže hádám, že neni chyba na mojí straně :-D.
Vy byste určitě hráli na gamepadu i mm. Barbaři. |