Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 3. 10. 2015, 09:39:51 delete
e-mail:
 
No, jestli stojíš o negativní body, tak jich tu mám teď patnáct tisíc volnejch :-D.
Jméno: Adam23 3. 10. 2015, 09:37:39 delete
e-mail:
 
Tak zarlim kazdopadne
Jak odpusteno, kde?
Krom toho nekdo by rad sbiral i negativni body, treba.
Jméno: Yuyana 3. 10. 2015, 09:27:04 delete
e-mail:
 
Žárlíš že flashovi bylo odpuštěno 15k disapprovalu a tobě ne, co :-D.
Jméno: Adam23 3. 10. 2015, 09:23:41 delete
e-mail:
 
To je ovsem zasadni charakterova chyba, to tady nestrpime.
Jméno: Yuyana 3. 10. 2015, 06:44:50 delete
e-mail:
 
Naah, ono je to o tom, že spamuju na množství a ne na kvalitu. Pak se plně nesoustředim na obsah.
Jméno: Adam23 3. 10. 2015, 06:40:56 delete
e-mail:
 
Tak si nemela asi nakalibrovano.
Jméno: Yuyana 3. 10. 2015, 03:29:28 delete
e-mail:
 
O moje mandle se nemusíš bát, viditelně si to ani nepamatuju, takže šance, že mě to opravdu vyvedlo z míry je nulová :-D.
Jméno: Adam23 2. 10. 2015, 20:52:25 delete
e-mail:
 
Ajo, byls to ty flashi, necim si ji zvednul mandle, ze zjancila a byla hodne stedra, akorat kdyz se zacne s desitkama tisic cehokoli a pak se jede max ve stovkach je to takovy jakoze navopak D
Jméno: flash 2. 10. 2015, 20:20:47 delete
e-mail:
 
To jsem dostal ja samozrejme. Ona je co se tyka me dost rozhazovacna, nesetri na me
Jméno: Elemir 2. 10. 2015, 20:16:12 delete
e-mail:
 
Taky si nějaké takovéhle číslo v řádu tisíců pamatuju
Jméno: Yuyana 2. 10. 2015, 19:54:54 delete
e-mail:
 
Vážně? To byla asi tisková chyba, já se snažim držet se hodnocení DA, 15 je už docela vážnej prohřešek :-D. Nebo jsem to možná zrovna přehnala s pomerančovym džusem.
Jméno: Adam23 2. 10. 2015, 19:22:11 delete
e-mail:
 
To dost tezko, jedou si nestastnikovi vyhodila cca -15000 (slovy tisic). Tisic her s gamepadem sem nehral, ani bez gamepadu, mozna, kdybych zapocital sachy, damu, skatulata hejbejtese, na slepou babu, flasku atd. atp. DD
Jméno: Yuyana 2. 10. 2015, 19:17:00 delete
e-mail:
 
Jen hrabej, hrabej, máš největší mínus ze všech :-D.
Jméno: Adam23 2. 10. 2015, 19:06:12 delete
e-mail:
 
Lemme thang, jestli jich nebylo vic
Jméno: Yuyana 2. 10. 2015, 18:50:57 delete
e-mail:
 
Všichni -15 approvalu za každou hru hranou na gamepadu.
Jméno: Yuyana 2. 10. 2015, 18:33:42 delete
e-mail:
 
No jo, tak tebe neberu vážně, že jo :-p.
Jméno: Adam23 2. 10. 2015, 16:35:28 delete
e-mail:
 
Pak jsem hral Burnout, taky s gamepadem DD
Jméno: Yuyana 2. 10. 2015, 13:40:33 delete
e-mail:
 
Všichni jste divný. Vy všichni, jo, ty taky. I ty. Já hrála na klávesnici už v dobách cc64. Vždycky mi to vyhovovalo víc :-D. Moje klávesnice. Moje! Jděte všichni pryč, hissss, hisssss, nezasloužíte si její dokonalost.

A teď vážně. Dokážu ovládat myš levou rukou. Musela jsem se to naučit v práci a prvních několik dní mě z toho příšerně bolela hlava. Gamepad je ale něco, co můj mozek prostě nikdy nepochopí. Hrála jsem strategie, střílečky, skákačky, závodní hry, rpgčka, všechno možný i nemožný a relativně úspěšně... Jasně, jsou tituly, který se ovládaj blbě. Většinou ale celkově za moc nestojej, takže hádám, že neni chyba na mojí straně :-D.

Vy byste určitě hráli na gamepadu i mm. Barbaři.
Jméno: Adam23 2. 10. 2015, 13:28:02 delete
e-mail:
 
Bracha mi dal k Vanocum gamepad abych se dostal dal v Super Meat Boy
A pomohlo to
Jméno: flash 2. 10. 2015, 12:30:31 delete
e-mail:
 
Jo, verim ze kdyz hrac co hral jen pres k+m dostane do ruky gamepad tak to skonci spatne, ostatne jako vetsina veci co clovek neumi nebo nezna.Kazdopadne je fajn ze u vetsiny her kazdy ma na vyber, a muuze si ovladat hry tim co mu vyhovuje.
Ale jsem naprosto presvedcen ze existuji hry kde gamepadem jde vse lepe, kuprikladu hrat Dark Souls nebo Devil May Cry na klavesnici je masochisticka sebevrazda.