Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 4. 10. 2015, 13:55:37 delete
e-mail:
 
Sakra mě blbne klávesnice, copak za to můžu :-D. Víte kolik Aček doplnim zpětně v každym příspěvku :-D. Víte jak je pro mě těžký chodit ve hrách doleva? :-D (Ok, zas tak těžký to neni, furt hraju bez potíží, asi při tom víc drtim klávesy než při psaní.)

Krom toho já se zásadně identifikuju jako "já". Kolonky "pohlaví" na dokumentech a při registracích mi způsobujou křeče.
Jméno: flash 4. 10. 2015, 13:33:02 delete
e-mail:
 
Adam - ne nevyhral, moje panenska blana ohledne heroes zustane nadále neposkozena (no..trochu sem hral sestej dil)
Jméno: flash 4. 10. 2015, 13:31:21 delete
e-mail:
 
Juju prestan o sobe mluvit v muzskem rode nebo upadnes v podezreni ze jsi chlap a delas si tady z nas leta prdel!
Jméno: Adam23 4. 10. 2015, 13:31:11 delete
e-mail:
 
Vyhrals flashi?
Jméno: flash 4. 10. 2015, 13:22:18 delete
e-mail:
 
Dik za pekne zorganizovanou soutěž, mozna poprvé v zivote jsem mel pocit ze je to regulerni a v pohode. Taky me potesilo ze jsme uhodl všechny otázky bez napovedy googlu, napsal jsme je naslepo z pameti. Teda krome otázky c.5, to jsem nevedel, ale bylo jasne která odpověď je spravna, preci jen Pat a Mat v Heroes nejsou zejo

Tak slava vitezum, zavist porazenych..nebo jak se to říká a doufam ze se ti ještě podari nejaka další soutěž.
Jméno: JCMurphy 4. 10. 2015, 12:25:54 delete
e-mail:
 
přestože jsem se chtěl zúčastnit, tak jsem se nakonec na to vyprdl... stejně bych to na noťasu nerozjel...
Jméno: Yuyana 4. 10. 2015, 11:44:32 delete
e-mail:
 
Neni to doufám ten typ překvapení jako "můj Bože, to je ale zajímavý, že jsem vyhrál všechny ceny" :-D.

No, já nesoutěžil, takže nic neočekávám.
...
Semínka jsou zabijácký, to je jasný :-D. Já zásadně nevyrábim pálivý jídla.
Jméno: Elemir 4. 10. 2015, 11:32:24 delete
e-mail:
 
Heh, výherci soutěže vylosováni a obesláni. Jakmile dostanu komplet info, tak je uveřejním. Výsledkem jsem byl sám překvapen.
Jméno: Adam23 4. 10. 2015, 11:21:27 delete
e-mail:
 
Tak delam plneny papriky a neprozretelne sem tam prihodil dve maly chilli i se seminkama... No kalich se pije az do dna
Jméno: Yuyana 4. 10. 2015, 04:53:42 delete
e-mail:
 
Já to zvládnu i bez gamepadu, mám programovatelný tlačítka, víš :-D. Hodim tam makro a půjdu na svačinu :-D.
Jméno: Elemir 3. 10. 2015, 19:47:22 delete
e-mail:
 
Kdepak, po půlnoci to sesumíruju, natisknu si losovací lístečky a ráno proběhne losování Výsledky spíš oznámím, až budu mít od výherců i kontaktní údaje.
Jméno: Adam23 3. 10. 2015, 19:40:19 delete
e-mail:
 
Dnes se vyhlasi vysledky souteze?
Jméno: flash 3. 10. 2015, 14:13:04 delete
e-mail:
 
Ne pujde po desetinách, takze budes muset kliknout 150 000. Bez práce nejsou kolace. Ale reseni bych mel, koupit si gamepad co ma autofire.
Jméno: Yuyana 3. 10. 2015, 13:23:28 delete
e-mail:
 
Elemire, že půjde naklikat 15k naráz, že jo, slib mi to... slib to flashovi :-D.

Co se děje na fb je mi fuk, tam nelezu. Jsem nemoderní a jsem na to hrdá.
Jméno: Adam23 3. 10. 2015, 13:21:38 delete
e-mail:
 
DD
To sou hlasky.
Jméno: flash 3. 10. 2015, 13:08:42 delete
e-mail:
 
No jasne, na facebooku taky brzy zavedou tlacitko dislike, tak by to mělo byt i tady

A nemuzes mi smazat -15k bodu, dalo to dost práce.

Jméno: Yuyana 3. 10. 2015, 10:46:42 delete
e-mail:
 
:-D nevim, jestli by mě to pak nepřestalo bavit :-D.
Jméno: Elemir 3. 10. 2015, 10:34:49 delete
e-mail:
 
Já vám snad tu karmu doprogramuju
Jméno: Adam23 3. 10. 2015, 10:13:52 delete
e-mail:
 
DD ja nerikam tak ani tak.
Jméno: Yuyana 3. 10. 2015, 09:59:58 delete
e-mail:
 
(Chápu že to neni ono, když nejsou zasloužený.)