Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | flash | 4. 10. 2015, 13:33:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Adam - ne nevyhral, moje panenska blana ohledne heroes zustane nadále neposkozena (no..trochu sem hral sestej dil) | |||
| Jméno: | flash | 4. 10. 2015, 13:31:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
Juju prestan o sobe mluvit v muzskem rode nebo upadnes v podezreni ze jsi chlap a delas si tady z nas leta prdel! ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 4. 10. 2015, 12:25:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| přestože jsem se chtěl zúčastnit, tak jsem se nakonec na to vyprdl... stejně bych to na noťasu nerozjel... | |||
| Jméno: | Elemir | 4. 10. 2015, 11:32:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Heh, výherci soutěže vylosováni a obesláni. Jakmile dostanu komplet info, tak je uveřejním. Výsledkem jsem byl sám překvapen. | |||
| Jméno: | Adam23 | 4. 10. 2015, 11:21:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak delam plneny papriky a neprozretelne sem tam prihodil dve maly chilli i se seminkama... No kalich se pije az do dna ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 4. 10. 2015, 04:53:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já to zvládnu i bez gamepadu, mám programovatelný tlačítka, víš :-D. Hodim tam makro a půjdu na svačinu :-D. | |||
| Jméno: | Elemir | 3. 10. 2015, 19:47:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Kdepak, po půlnoci to sesumíruju, natisknu si losovací lístečky a ráno proběhne losování Výsledky spíš oznámím, až budu mít od výherců i kontaktní údaje. |
|||
| Jméno: | flash | 3. 10. 2015, 14:13:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ne pujde po desetinách, takze budes muset kliknout 150 000. Bez práce nejsou kolace. Ale reseni bych mel, koupit si gamepad co ma autofire. | |||
| Jméno: | Yuyana | 3. 10. 2015, 13:23:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire, že půjde naklikat 15k naráz, že jo, slib mi to... slib to flashovi :-D.
Co se děje na fb je mi fuk, tam nelezu. Jsem nemoderní a jsem na to hrdá. |
|||
| Jméno: | flash | 3. 10. 2015, 13:08:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
No jasne, na facebooku taky brzy zavedou tlacitko dislike, tak by to mělo byt i tady
A nemuzes mi smazat -15k bodu, dalo to dost práce. |
|||