Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 6. 10. 2015, 19:14:41 delete
e-mail:
 
"Napište někdo něco vtipnýho" je dobrej recept na dlouhý ticho :-D.
Jméno: Adam23 6. 10. 2015, 18:13:42 delete
e-mail:
 
Napiste nekdo neco zajimavyho/vtipnyho/blbyho nejak dneska se mi ten den krapet pokakal
Jméno: Yuyana 6. 10. 2015, 09:27:32 delete
e-mail:
 
Ty by jsi snad chtěl, abych se upracovala k smrti. Sadisto.
Jméno: Adam23 5. 10. 2015, 20:48:56 delete
e-mail:
 
Nájs.
Jméno: Yuyana 5. 10. 2015, 20:46:30 delete
e-mail:
 
Denně? Šílíš? Tři v pondělí a šest v pátek.
Jméno: Adam23 5. 10. 2015, 18:32:41 delete
e-mail:
 
Co ze to delas? Tri hodky denne a u toho pasians DD
Jméno: Yuyana 5. 10. 2015, 16:50:42 delete
e-mail:
 
(Strašlivej záchvat smíchu.)

Koukám tu v práci na poličku se zbožim a co moje oči nevidí, kalendář s nějakejma orgiema. Někdo to tu asi zapoměl. Ve dvou, ve třech, různý kombinace různejch pohlaví... Pravda, některý obrázky jsou, co se pohlaví týče, poněkud monotónní. No, asi se začnu chovat jako dospělej člověk a vrátim se ke svýmu pasiánsi.
Jméno: Yuyana 5. 10. 2015, 16:23:19 delete
e-mail:
 
Neni to divný, že vyhrajou nějaký cizí lidi a ani s náma nepokecaj :-D.
Jméno: Yuyana 5. 10. 2015, 10:47:08 delete
e-mail:
 
Tak já tam ty tři hodiny nějak vydržim, zas to neni tak hrozný :-D.
Jméno: Elemir 5. 10. 2015, 10:19:09 delete
e-mail:
 
Já mám naštěstí volno
Jméno: Yuyana 5. 10. 2015, 10:12:50 delete
e-mail:
 
Yuyu hraje darksiders2 a střídá to slintánim nad fanartama. To je obecně taková dobrá činnost, kterou se dá prokládat jakákoliv hra.

Pochopitelně to nejsou fanarty k darksiders, tam by asi nebylo nad čim slinit.

Nesmim dmeska zapomenout odejít do práce, sakra :-D.
Jméno: Elemir 5. 10. 2015, 10:10:39 delete
e-mail:
 
Dneska jsem taky rád, že noční uběhla v pohodě. Jak se blíží ta zima, tak je to zas něco o kus horšího. Chtěl jsem původně udělat nějaký upgrade, ale to prostě nejde. Předpokládám Yuyu, že taky nic moc viď? Poslední dobou mám i problém se v nějaké hře udržet.
Jméno: Yuyana 5. 10. 2015, 09:49:03 delete
e-mail:
 
Chhh.
Jméno: Elemir 5. 10. 2015, 08:49:05 delete
e-mail:
 
Je, protože mi prostě letíme na chlapi
Jméno: Yuyana 5. 10. 2015, 03:18:49 delete
e-mail:
 
Ježiš co pořád máte s těma rodama. Když vynechám Ačko v jinym slově, tak nikdo ani necekne, a tady je to najednou zajímavý.
Jméno: Adam23 4. 10. 2015, 20:10:55 delete
e-mail:
 
Ostrava, Brno, SLOVENSKO

Gratuluju
Jméno: Elemir 4. 10. 2015, 14:18:44 delete
e-mail:
 
Přemýšlím, že bychom si ještě nejakou soutěž do Vánoc střihnout mohli, ale tam už bych chtěl výrazně přitvrdit na otázkách
Jméno: flash 4. 10. 2015, 14:13:08 delete
e-mail:
 
No ja zase často pisu místo jsem jsme. Takze si tak trochu onikam, ale psaly ze to je pry projev ucty, takze si ji sobecky projevuju. Ale jinak se jedna o nejakou deformaci protože ty dve písmenka proste skoro porad prohazuju.
Jméno: Elemir 4. 10. 2015, 14:04:45 delete
e-mail:
 
A a Z, zrovna tam se bordel u mě na klávesnici drží často.
Jméno: Elemir 4. 10. 2015, 14:03:34 delete
e-mail:
 
Díky Snažil jsem se to nějak rozumně dotáhnout, takže opravdu i ten způsob losování jsem vybíral co nejvíce "náhodný". Měl jsem spíš obavy o takové ty soutěžící, co u nich soutěží celá rodina, tedy jak se zachovat, pokud bych vytáhl dva a více takových. Ze soutěže jsem nevyloučil ani Slovensko. Takže opravdu kdo měl vše správně, byl zařazen do slosování.

Yuyu si občas rody plete, toho si nejde nevšimnout Ale tohle se přihodilo už i mě