Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 6. 10. 2015, 19:14:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| "Napište někdo něco vtipnýho" je dobrej recept na dlouhý ticho :-D. | |||
| Jméno: | Adam23 | 6. 10. 2015, 18:13:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
Napiste nekdo neco zajimavyho/vtipnyho/blbyho nejak dneska se mi ten den krapet pokakal ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 6. 10. 2015, 09:27:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ty by jsi snad chtěl, abych se upracovala k smrti. Sadisto. | |||
| Jméno: | Yuyana | 5. 10. 2015, 16:23:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Neni to divný, že vyhrajou nějaký cizí lidi a ani s náma nepokecaj :-D. | |||
| Jméno: | Yuyana | 5. 10. 2015, 10:47:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak já tam ty tři hodiny nějak vydržim, zas to neni tak hrozný :-D. | |||
| Jméno: | Yuyana | 5. 10. 2015, 03:18:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ježiš co pořád máte s těma rodama. Když vynechám Ačko v jinym slově, tak nikdo ani necekne, a tady je to najednou zajímavý. | |||
| Jméno: | Elemir | 4. 10. 2015, 14:18:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
Přemýšlím, že bychom si ještě nejakou soutěž do Vánoc střihnout mohli, ale tam už bych chtěl výrazně přitvrdit na otázkách ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 4. 10. 2015, 14:04:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A a Z, zrovna tam se bordel u mě na klávesnici drží často. | |||