Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 10. 10. 2015, 03:48:54 delete
e-mail:
 
To je ale dokonalá vychytávka :-D. Vážně moudrý. Prostě ať mi neleze na oči.
Jméno: Adam23 9. 10. 2015, 23:23:06 delete
e-mail:
 
No smolika mam s tim, ze uz ji nevyvijej. Takze musim zustat u 12ty verze.
Jméno: Elemir 9. 10. 2015, 20:04:50 delete
e-mail:
 
Chrome má, nebo alespoň ještě minulý rok měl, jednu prima vychytávku. Když nemáte pravidelné připojení na net a náhodou nějakou subverzi prošvihnete, z bezpečnostních důvodů se už k netu nepřipojí ... takže ho musíte aktualizovat přes jiný prohlížeč Tedy alespoň na WinXP jsem to takhle měl.
Jméno: Yuyana 9. 10. 2015, 19:39:40 delete
e-mail:
 
Pokud musim 7x odinstalovat program, kterej jsem nenainstalovala, a pokaždý když vlezu na google tam mám reklamu, ať si ten jejich zázrak stáhnu a jakejkoliv program co instaluju se to automaticky snaží instalovat společně... tak sakra označim danej software za vlezlej, zcela bez výčitek.

Jinak mi neni jasný, čim je tak jednoduchej... Přijde mi normální, všechny jsou v dnešní době skoro stejný.
Jméno: JCMurphy 9. 10. 2015, 19:22:20 delete
e-mail:
 
nevím co máte proti chromu... vlezlej mi vůbec nepřijde a ta jeho jednoduchost mi vyhovuje
Jméno: Elemir 9. 10. 2015, 18:05:40 delete
e-mail:
 
K Chrome mám podobnou výhradu, nějak mi ta jeho vlezlost vadí, ale na notebooku ho třeba používám. Doma ho mám čistě jen jako zálohu.

Firefox, respektive tehdy ještě Mozillu jsem se naučil používat na linuxu. Od té doby jsem si na něj dost zvykl, byť řada změn se mi už nelíbí.
Jméno: Yuyana 9. 10. 2015, 17:30:34 delete
e-mail:
 
Copak máš za smolíka? Copak opera udělala? já do ní teď vkládám svou veškerou naději :-D.
Jméno: Adam23 9. 10. 2015, 16:46:45 delete
e-mail:
 
Ale chapeme, akorat ty mas porad FF, ja mam se starou Operou smolika. Ty novy chromonahrazky, to fakt ne.
Jméno: Yuyana 9. 10. 2015, 16:44:25 delete
e-mail:
 
Vy to vůbec nechápete, já používám firefox od doby co existuje, já v něm bydlim. A teď to nejde.
Jméno: Yuyana 9. 10. 2015, 16:43:20 delete
e-mail:
 
Nenarostla, dostal bys vira a cejtil by ses hrozně :-D. Chjo. Jsem teď v práci, takže to tak nevnímám, ale doma zas budu mít trauma. To se mi nikdy před tim nestalo. Moje lištička mě zklamala. Zatracenej internet explorer je naprosto ok :-D. Ostudááá.

V práci máme chrome, a co si budeme nalhávat, má celkem stejný funkce, ani si člověk neuvědomuje, že je v jinym prohlížeči :-D. Solidní kopie, akorát jsem proti přístupu "nacpu se do počítače každýmu, ať chce či nechce" :-D, takže tenhle prohlížeč dobrovolně nepoužívám (zajímavý, když začínal a nebyl tak vlezlej, tak jsem ho nainstalovala a zkusila. Nic proti němu nemám. Teda, teoreticky).

Máme doma ještě tu operu... chjo. Takovej výtvor. Příště zas nechám jiný lidi, aby použili můj firefox... až a jestli bude zas fungovat. Grrr.
Jméno: Adam23 9. 10. 2015, 16:20:08 delete
e-mail:
 
No ja se bezrukej necejtim, to jako kdybych pouzival FF, narostla by mi treti ruka? No to by se mohnlo hodit
Jméno: Yuyana 9. 10. 2015, 09:05:06 delete
e-mail:
 
Ticho! Vražedné ticho!

No, a já vám s tim nepomůžu, protože naprosto nevim, co bych psala. Dneska musim do práce. Tak možná až tam budu.

Mám zavirovanej firefox, tak vám píšu z opery. Cítim se nesvá. Je to jako bejt bez ruky. Bez nějaký míň důležitý ruky, ale furt je to dost nepříjemný. Říkám si, co teď. Bejt to čistě jen můj počítač, tak už je v továrnim nastavení a všechno je čistý :-D. Jak mohla nějaká zlá svině ublížit mýmu firefoxu? To je jak kdyby se mi někdo nastěhoval do obejváku. A zamknul se tam.

No, prostě mizernej den.
Jméno: Elemir 8. 10. 2015, 06:24:14 delete
e-mail:
 
Neboj, přibudou horší záhady
Jméno: Adam23 7. 10. 2015, 23:41:51 delete
e-mail:
 
Budu hledat dal, mam tam vic zahad, az me to prestane bavit, tak se tu zeptam
Jméno: Elemir 7. 10. 2015, 20:45:58 delete
e-mail:
 
Na hřbitov se dostaneš jen přes tu hlavní bránu.
Jméno: Adam23 7. 10. 2015, 18:48:48 delete
e-mail:
 
Napriklad hrbitov. Muzu se dostat za branu nejak v tom levelu, nebo se tam jde dostat pouze z jinyho?
Jméno: Elemir 6. 10. 2015, 20:21:28 delete
e-mail:
 
Jaký?
Jméno: Adam23 6. 10. 2015, 19:45:08 delete
e-mail:
 
A do toho zakys v Grimrocku.
Jméno: Adam23 6. 10. 2015, 19:43:12 delete
e-mail:
 
Jeste me ..... vy
Tohle pokakali jiny, mi
Jméno: Elemir 6. 10. 2015, 19:25:16 delete
e-mail:
 
No to nééé, kdo si co pokakal, to si taky spapá ...