Nenarostla, dostal bys vira a cejtil by ses hrozně :-D. Chjo. Jsem teď v práci, takže to tak nevnímám, ale doma zas budu mít trauma. To se mi nikdy před tim nestalo. Moje lištička mě zklamala. Zatracenej internet explorer je naprosto ok :-D. Ostudááá.
V práci máme chrome, a co si budeme nalhávat, má celkem stejný funkce, ani si člověk neuvědomuje, že je v jinym prohlížeči :-D. Solidní kopie, akorát jsem proti přístupu "nacpu se do počítače každýmu, ať chce či nechce" :-D, takže tenhle prohlížeč dobrovolně nepoužívám (zajímavý, když začínal a nebyl tak vlezlej, tak jsem ho nainstalovala a zkusila. Nic proti němu nemám. Teda, teoreticky).
Máme doma ještě tu operu... chjo. Takovej výtvor. Příště zas nechám jiný lidi, aby použili můj firefox... až a jestli bude zas fungovat. Grrr. |