Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 14. 10. 2015, 09:45:55 delete
e-mail:
 
Zrada starýho tábora je velmi smutná záležitost. Tolik bezbrannejch obětí :-(. Ale co se dá dělat, zradili mě, musej bejt všichni rituálně vyvražděný do posledního kopáče.
Jméno: Yuyana 14. 10. 2015, 08:00:28 delete
e-mail:
 
Za mě Lee, Lares a Diego. To jsou moji hoši. Gorna nemám ráda a navíc se vždycky bugne a snaží se mě zabít :-D.

Já nemám ráda starej tábor, protože mě zraděj. Zato se mi líbí, že používaj kuše a maj na sobě uniformy ohnivý říše :-D.

Novej tábor jsou moji, těžká žoldácká zbroj je nej, a navíc nemusim nosit sukničku, jako ve starym táboře :-D. Zásadně beru farmu ve dvojce, jsem věrná svejm a drakobijecký zbroje jsou sexy.
Jméno: Elemir 14. 10. 2015, 02:16:07 delete
e-mail:
 
Diego je jasný, na ten první zážitek s ním prostě nezapomenu Pak asi Gorn. Tak nějak sympatický mi byl ještě Lares. U Miltena to pokazila trojka, můj odchod s Xardasem nesl velmi těžce, neb jsem zradil Innose. Starý tábor jsem měl celkem rád, naproti tomu Nový tábor mi moc neseděl. Podobně jako Onarova farma ve dvojce.
Jméno: JCMurphy 13. 10. 2015, 18:11:06 delete
e-mail:
 
nejlepší je ta stálá parta, která jde vidět i v dalších dílech... ale nejradši mám Leeho, Diega a Miltena, leč mágové vody mají největší karisma (už jenom proto, že Adanos je těžkej neutrál a to je ve FR hrách dle mého nejlepší přesvědčení)... v datáču ke dvojce jsem byl fakt rád, že tam kluci zase byli...
Jméno: Yuyana 13. 10. 2015, 16:29:03 delete
e-mail:
 
Každopádně jsem se přidala k vodním kmenům. Ohnivá říše jsou záporáci a vzdušný guru v bažinách nejsou moji oblíbenci.

Vážně, nikdy nehrajte Gothic po sledování avatara.
Jméno: Yuyana 13. 10. 2015, 15:30:41 delete
e-mail:
 
Je to legrační, mít tolik levelů v týhle fázi hry :-D. Byla jsem pro ohnisko od toho šílenýho novice. Zařval "die" a začal přede mnou zdrhat :-D. Viditelně pud sebezáchovy mu zůstal, akorát jsem ho musela honit :-D, to je nevýhoda.
Jméno: Yuyana 13. 10. 2015, 09:01:50 delete
e-mail:
 
Hrála jsem gothic... jak už jsem ostatně psala. 18 levelů, tři ohniska, Scarův meč, golemí srdce, všichni orkové mrtví... Říkám si, jestli nejsem trošku moc rychlá, vždyť jsem teprve v prvnim aktu.
Jméno: Yuyana 13. 10. 2015, 08:36:28 delete
e-mail:
 
Co já vim kolik máš, to by se někdo musel zatěžovat tim, aby si to zaznamenával, nebo alespoň udržoval nějakou představu.
Jméno: JCMurphy 12. 10. 2015, 19:13:44 delete
e-mail:
 
kolik mám vůbec -approvalu? a stejně je to zcela bezvýznamná hodnota zcela bezvýznamné veličiny
Jméno: Adam23 12. 10. 2015, 18:08:57 delete
e-mail:
 
Nejak to tu moc uticha, pise sem jen Yuyana, coz je tak nak samozrejmy, jako ze voda tece dolu, a ja.
Vyzyvam novacky, prispejte nejakou kontroverzi o cemkoliv nebo cimkoli o cemkoliv!
Jméno: Yuyana 12. 10. 2015, 08:15:20 delete
e-mail:
 
Hmm, zdálo se mi, že hraju heroes. A šlo to špatně. Nejdýl přežila malá mořská víla, ale i ta se nakonec utopila. Velmi depresivní sen. Raději budu hrát Gothic :-D.
Jméno: Adam23 11. 10. 2015, 16:14:52 delete
e-mail:
 
Kdyz sem z ni mel halusky zkusil jsem i rizky
Jméno: Yuyana 11. 10. 2015, 13:36:11 delete
e-mail:
 
Jako že to zamícháš do strouhanky opečeš? :-D
Jméno: Elemir 11. 10. 2015, 10:59:04 delete
e-mail:
 
Z meruňkovice??
Jméno: Adam23 11. 10. 2015, 09:02:34 delete
e-mail:
 
Dneska Z ni budu mit rizky
Jméno: Yuyana 10. 10. 2015, 20:57:36 delete
e-mail:
 
Kdybys nepil domácí meruňkovici, neměl bys halušky :-D.

Echm.
Jméno: Adam23 10. 10. 2015, 20:51:05 delete
e-mail:
 
Halusky a domaci merunkovice, approval
Jméno: Yuyana 10. 10. 2015, 10:23:10 delete
e-mail:
 
Dávky jsou různý za různý přečiny.
Jméno: Adam23 10. 10. 2015, 10:11:17 delete
e-mail:
 
Postupne zvysujes davky?
Jméno: Yuyana 10. 10. 2015, 03:49:32 delete
e-mail:
 
Murphy -25 approvalu za hájení chromu.