Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 14:25:25 delete
e-mail:
 
Ale musí se to udělat pořádně, ne to jen ošmudlat. Lidi to dělaj proto že jsou líný a pak to stojí za prd.

Navíc je to jedno z mála jídel, ke kterejm si můžu dát hořčici. A tu já ráda.
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 14:24:13 delete
e-mail:
 
Mě to děsně chutná.
Jméno: flash 17. 10. 2015, 14:01:44 delete
e-mail:
 
No dobře, tak ja uz tech dětských oblbovacek necham.

ja nevim co vy zenske na tom chlebu ve vajicku mate, prakticky všechny damy co jsem v zivote bliz poznal to občas jedly a občas to proste udelat musely..další zenska zahada
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 13:50:41 delete
e-mail:
 
Já osobně rohlíky nejim. Ale dneska vyválim chleba ve vajíčku. Nedělám to často, ale dneska to udělám.
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 13:49:01 delete
e-mail:
 
No, ono už druhý sousto člověk nejí na lačno, že jo :-D.
Jméno: flash 17. 10. 2015, 13:19:18 delete
e-mail:
 
A ted další. vsadil bych se ze rano nesnite dva rohliky na lacno

PS: koukam ze elemir ma taky celkem jasnou predstavu jak to s tim perim a zelezem je
Jméno: flash 17. 10. 2015, 13:16:41 delete
e-mail:
 
Je videt ze Juju je chytra, spravna odpověď je: zkuste si to pustit na nohu a uvidíte co je tezsi
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 12:28:50 delete
e-mail:
 
Tak to prr, o lisování nebyla řeč.
Jméno: Elemir 17. 10. 2015, 10:57:30 delete
e-mail:
 
4Adam23: Vzduch je dost řídká tekutina, navíc musíš vzít v úvahu i tu druhou věc a tou je tlak, který působí na povrchu země. Nehledě na to, že striktně vzato, i ty váhy "plavou" ve vzduchu

Pokud jde o úraz ... zkuste kilo peří slisovat do úhledné krychličky 10 x 10 cm a pak si to pusttě ... raději jen na nohu
Jméno: Adam23 17. 10. 2015, 09:55:17 delete
e-mail:
 
No kdyz date na misky kilovy zavazi a balik peri tak to vsechno plave ve vzduchu tady na Zemi, takze po zvazeni ve vzduchoprazdnu by melo peri vazit vic, ne?
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 08:34:15 delete
e-mail:
 
Na tohle téma jsem někde viděla nějaký šílený vědecký pojednání který probíralo objem obou položek a prokazovalo, že jedno z toho je skutečně těžší :-D. Každopádně kdyby mi mělo něco z těhle dvou padnout na hlavu, tak beru peří.

Jinak, nevěřili byste, na jak tenkejch drátečkách je připevněná ta zástrčka na napájecí kabel co máme u noťasu. (To byl slovní obrat, myslim, že všichni víme, jak fórově jsou občas věci řešený...) Každopádně se to včera urvalo. Bratr to musel připájet nazpátek. Ale alespoň máme vyčištěnej filtr a noťas je zas cool a nezní jako helikoptéra :-D. Už mi zase mrznou prsty, když něco hraju.
Jméno: Ivo 17. 10. 2015, 08:21:22 delete
e-mail:
 
Nebo záleží co by člověk musel "ručně" přeskládat. Přece jet to peří bude lehčí než železo. A taky na množství .
Jméno: Adam23 17. 10. 2015, 06:08:42 delete
e-mail:
 
To je dobry. Prijde na to, kde.
Jméno: flash 17. 10. 2015, 00:24:25 delete
e-mail:
 
Co je tezsi? Kilo peri nebo kilo zeleza?
nadhozeno
Jméno: Yuyana 16. 10. 2015, 14:50:13 delete
e-mail:
 
Tak něco nadhoď.
Jméno: Adam23 16. 10. 2015, 13:26:47 delete
e-mail:
 
Dobri lide, reste neco, do ceho se muzu taky zapojit
Jméno: Yuyana 16. 10. 2015, 07:59:34 delete
e-mail:
 
V mym vesmíru žádná trojka neexistuje.
Jméno: Elemir 15. 10. 2015, 19:56:16 delete
e-mail:
 
Pokud jde u trojky o svět, tak při porovnání s jinými hrami, ten svět zas tak pustý nebyl. Naopak, pořád jsem si v něm ještě mohl myslet, že dělám něco zajímavého. Třeba u Zaklínače 3 už je to opravdu jen bohapusté bloudění - a to to ještě větší svět. Trojka byla holt uspěchaná a openworld rozhodil frakce. To je prostě daň.

Gorna jsem si oblíbil v jedničce kvůli těm společným "výpravám", já na ty obouručky nejsem, ale tohle byl fakt parťák do nepohody a s opravdu velkou sekerou Lee měl působivý osud, ale dost málo prostoru, abych si k němu našel cestu ... v trojce ho zabili úplně.

Pokud jde o tu jedničku, mě to zrovna trefilo do období, kdy jsem přestal "tolerovat" smažky, takže tohle byla jasná stopka ... byť jednu hru jsem si za ně i tak střihl (jako templář, či co to za ně bylo).
Jméno: Yuyana 14. 10. 2015, 16:16:15 delete
e-mail:
 
Jop, s helmama souhlasim, ale paladini na tom nebyli líp. Já prostě zůstávala u tý lehký :-D.

Trojku hrát nehodlám, to už někdo trošku přehnal.
Jméno: JCMurphy 14. 10. 2015, 15:21:31 delete
e-mail:
 
Gothic 3 ač jsem ho hrál, tak jsem ho nikdy nedohrál... nevím proč, ale ten svět byl strašně rozlezlej, nudnej a nešly splnit všechny úkoly!!! proč tam byly nějaký strany? v jedničce jsem byl proti orkům, ve dvojce jsem byl proti orkům a ve trojce!? dafaq!?

Gorna jsem rád neměl... takovej typickej vožrala s obouruční sekerou jako... ok... do party se hodil, ale charakterově byl slabší postava, Larese jsem měl rád, než jsem se dostal v Gothic 3 do toho města, kde byl jako pankáč!!! cože!? vždyť měl krásný dlouhý vlasy!!!

co se týče jedničky, tak tam mi bylo jedno jestli novej, nebo starej tábor, ale sektáře jsem nemusel... ve dvojce jsem ale zase fandil Onarově farmě, protože je vedl Lee... ou yeah! leč mágové byli ve dvojce mega mocná zbraň a nejvyšší level magie... 6 kostlivců, vlna smrti atd. nádhera! a drakobijecký zbroje jsem nemusel, tam se mi líbila jenom ta lehká, ta byla supr, pak mě sraly ty helmy :/