Gothic 3 ač jsem ho hrál, tak jsem ho nikdy nedohrál... nevím proč, ale ten svět byl strašně rozlezlej, nudnej a nešly splnit všechny úkoly!!! proč tam byly nějaký strany? v jedničce jsem byl proti orkům, ve dvojce jsem byl proti orkům a ve trojce!? dafaq!?
Gorna jsem rád neměl... takovej typickej vožrala s obouruční sekerou jako... ok... do party se hodil, ale charakterově byl slabší postava, Larese jsem měl rád, než jsem se dostal v Gothic 3 do toho města, kde byl jako pankáč!!! cože!? vždyť měl krásný dlouhý vlasy!!!
co se týče jedničky, tak tam mi bylo jedno jestli novej, nebo starej tábor, ale sektáře jsem nemusel... ve dvojce jsem ale zase fandil Onarově farmě, protože je vedl Lee... ou yeah! leč mágové byli ve dvojce mega mocná zbraň a nejvyšší level magie... 6 kostlivců, vlna smrti atd. nádhera! a drakobijecký zbroje jsem nemusel, tam se mi líbila jenom ta lehká, ta byla supr, pak mě sraly ty helmy :/ |