Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 18. 10. 2015, 16:07:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Krátký vlasy jsou tak divný. A strašně se cuchaj. Někdo mě měl varovat. Dlouhý vlasy jsou ideál lenosti. | |||
| Jméno: | Yuyana | 18. 10. 2015, 06:53:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No, ono to neni dobrodružství, protože jí na poli nikdo nehlídá :-D. My doma strouhanku nevedeme. | |||
| Jméno: | Yuyana | 17. 10. 2015, 15:25:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No, já na strouhanku neměla peníze, ale jabka a kukuřice byly k ukradení okolo. | |||
| Jméno: | flash | 17. 10. 2015, 15:20:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
To je luxus,v moji epizode jsem zral strouhanku z pytliku![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 17. 10. 2015, 15:17:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| (A to včetně epizody mýho života, kdy jsem se živila jabkama a kradenou kukuřicí.) | |||
| Jméno: | Yuyana | 17. 10. 2015, 15:16:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Bože, čínskou polívku neeee! Tak hladová jsem ještě nebyla. | |||
| Jméno: | Yuyana | 17. 10. 2015, 15:03:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Chh, hochu, já se tě tady snažim mírně odvést od tvejch blbejch sexistickejch keců, ale moc mi to nejde :-D. | |||
| Jméno: | Yuyana | 17. 10. 2015, 14:48:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jako, kdyby mi vařil někdo jinej, tak taky žádnej chleba ve vajíčku nedělám, že jo, to je jasný :-D. | |||
| Jméno: | Yuyana | 17. 10. 2015, 14:46:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| "Já moc nevařim" bude asi klíčová fráze. Nějak jsem to očekávala. | |||