Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 18. 10. 2015, 16:07:25 delete
e-mail:
 
Krátký vlasy jsou tak divný. A strašně se cuchaj. Někdo mě měl varovat. Dlouhý vlasy jsou ideál lenosti.
Jméno: Yuyana 18. 10. 2015, 16:02:26 delete
e-mail:
 
Lidi jsou obecně otrávený z věcí, který MUSEJ dělat :-D.

No, jako... pokud má někdo děcko a je s nim doma, tak dotyčnej/dotyčná prostě uvaří, to je jasný :-D. Kdo si pořídí dítě, ten si ho musí krmit. Taky vařim psům. Tahat dítě do mekáče je na odstřel.

Nicméně pokud mám dva pracující lidi, tak musim mít i dva lidi, který se společně postaraj o domácnost, ne že ženská vaří/pere/uklízí a chlap dvakrát do roka zkontroluje olej v autě a přišroubuje poličku :-p.
Jméno: Adam23 18. 10. 2015, 15:13:40 delete
e-mail:
 
Kdyz uz jsme u zobecnovani a sexistickych stereotypu, z my zkusenosti zensky varit nebavi, ale vari protoze musej, aby jim decka nechciply hlady atd. I kdyz to platilo hlavne driv, dneska uz se to resi mekacema a tak. A tak, mimibazar to jisti a manza si cvachta! Me varit bavi, ale zasadne v jednom max 2 nadobi, nesnasim myti.
Jméno: Yuyana 18. 10. 2015, 06:53:13 delete
e-mail:
 
No, ono to neni dobrodružství, protože jí na poli nikdo nehlídá :-D. My doma strouhanku nevedeme.
Jméno: flash 17. 10. 2015, 17:59:34 delete
e-mail:
 
tak snad nemyslis ze bych si sel koupit strouhanku k jidlu, kdybych mel peníze tak si koupim rohliky. Mel jsem ji doma na obalovani rizku
Samozrejme krast kukurici je vetsi dobrodruzstvi, bohužel tady v Praze to moc nejde
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 15:25:24 delete
e-mail:
 
No, já na strouhanku neměla peníze, ale jabka a kukuřice byly k ukradení okolo.
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 15:24:52 delete
e-mail:
 
Flashi, že k tomu ty konkrétně nikoho nenutíš nic neznamená, společnost je nastavená určitym způsobem. A tim že nenarušuješ pořádek a využíváš toho tomu nepomáhá :-D. Ale já jsem rebel. Přísahala jsem a držim se toho. Žádný děti, žádný vaření, žádný uklízení, dělám co mě baví. Je to bezva, nechápu, že to nezkouší víc lidí.
Jméno: flash 17. 10. 2015, 15:20:21 delete
e-mail:
 
To je luxus,v moji epizode jsem zral strouhanku z pytliku
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 15:17:25 delete
e-mail:
 
(A to včetně epizody mýho života, kdy jsem se živila jabkama a kradenou kukuřicí.)
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 15:16:39 delete
e-mail:
 
Bože, čínskou polívku neeee! Tak hladová jsem ještě nebyla.
Jméno: Elemir 17. 10. 2015, 15:14:05 delete
e-mail:
 
Až jsem z vás dostal chuť na čínskou polívku
Jméno: flash 17. 10. 2015, 15:11:56 delete
e-mail:
 
To nejsou sexisitycky kecy, to je holej fakt, takhle to proste na svete funguje a ja za to nemuzu, nevymyslel jsem to. Ja jsme zenskou nikdy varit ani uklízet nenutil, a s názorem ze zenske patri do jedne ruky varecka a druhé ocas se taky neztotožňuju. Jakoukoliv domaci praci muze delat i chlap, to ze to tak nebyva neznamena ze ja jsme sexista
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 15:07:53 delete
e-mail:
 
(Osobně ještě musim dodat... že bych nesežrala NIC z toho, co vařej ti "nejlepší kuchaři na světě". Nejlepší jídlo je jednoduchý a dobrý, z kvalitních surovin, neni nutný z toho dělat psí kusy a plácat šlehačku, ovoce, maso, a já nevim co ještě dohromady.)
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 15:05:09 delete
e-mail:
 
Jinak můj odpor k vaření je absolutní. Kolikrát raději hladovim nebo si kupuju něco hotovýho. Donutit mě nco uvařit je nadlidskej úkol. Ale namočit chleba do vajíčka zvládám, tak třeba jednou za dva měsíce, nebo tak.

To jen aby bylo mezi náma jasno. Ono ženy kolikrát vařit nebaví, a taky nemaj rády ten bordel, ale nikdo se jich neptá.
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 15:03:33 delete
e-mail:
 
Chh, hochu, já se tě tady snažim mírně odvést od tvejch blbejch sexistickejch keců, ale moc mi to nejde :-D.
Jméno: flash 17. 10. 2015, 14:59:36 delete
e-mail:
 
me vareni jako takovy nevadi, vadi mi ten neskutecnej bordel co po nem vznikne, nadobi a podobne. Dyt ja si kupuju plastovy kelímky (15ks za 24kc abych nemusel mejt sklenicky

navíc u chlapa je prirozenej odpor ke kuchynskym pracem prirozenejsi nez u zenske, i když je paradoxni ze nejlepší kuchari jsou chlapi..svet je divnej.
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 14:48:36 delete
e-mail:
 
Jako, kdyby mi vařil někdo jinej, tak taky žádnej chleba ve vajíčku nedělám, že jo, to je jasný :-D.
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 14:46:23 delete
e-mail:
 
"Já moc nevařim" bude asi klíčová fráze. Nějak jsem to očekávala.
Jméno: flash 17. 10. 2015, 14:43:34 delete
e-mail:
 
ja moc nevarim, před 14ti dny jsme si delal gulas, vyjimecne. na vanoce delam salat a rizky. Domu chodim většinou kolem osme vecer, takze se stravuju ruzne po hospodách mc Donaldech a podobne. jinak pojidam ruzny pecivo, sunky, syry, kolace a tak

kdepak, chleba ve vajíčku je majoritne zenska zalezitost, ale jako v pohode, ono je to vazne docela dobry
Jméno: Yuyana 17. 10. 2015, 14:31:41 delete
e-mail:
 
Jinak, nechápu kde vidíš tu ženskou záhadu, je to snadný :-D. Lidi nechtěj furt vařit, chtěj se rychle levně a jednoduše nažrat :-D. Mám doma jen vajíčka, tak do nich namočim chleba a je to vyřešený :-D. Co furt vaříš ty, pochlub se nám, inspiruj nás.