Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: NoNameThePink 20. 10. 2015, 10:25:02 delete
e-mail:
 
Ach tak, no to já o mm všechno nevím, ale vím dost, naštěstí to co nevím se dá zjistit tady Však to je dobře, hlavně že tu není nuda
Jméno: Elemir 20. 10. 2015, 07:56:17 delete
e-mail:
 
Ahoj, oni si to musí užít. Pár týdnů tu byl přílišný klid, tak to teď dohánějí
Jméno: Yuyana 20. 10. 2015, 07:35:57 delete
e-mail:
 
Vítej. To víš, my už víme o mm všechno, a tak musíme hledat témata kde se dá. Jinak by tu byla nuda. Viditelně si některý jedinci ale nevážej snahy nás, spamerů :-D.
Jméno: NoNameThePink 19. 10. 2015, 23:55:57 delete
e-mail:
 
Jsem tu novej, jen hráč co se rozhodl zahrát si po dlouhé době jednu z oblíbených sérií
Jméno: Adam23 19. 10. 2015, 23:12:06 delete
e-mail:
 
A ty jsi kdo?
Zdravim.
Tak vo ty dulezitosti zadna.
Jméno: NoNameThePink 19. 10. 2015, 22:52:34 delete
e-mail:
 
Člověk ze zvědavosti nakoukne do knihy návštěv a tady koukám probíhají debaty nejvyšší důležitosti
Zdravím všechny
Jméno: Adam23 19. 10. 2015, 21:30:25 delete
e-mail:
 
A proto my te tu mame radi, ty vazis slova, a kdyz uz promluvis ma to grady. Ne jako napr. ja a Yuyana, my mluvime, jako kdyz voda tece.

Ale to o bezduvodnym spamovani, to nechapu, to je snad jasnej protimluv ne? Spamovani je prave hlavne bezduvodny, proto je to spamovani
Jméno: JCMurphy 19. 10. 2015, 20:21:32 delete
e-mail:
 
nemám rád spamery, kteří spamujou bezdůvodně nevím... je to divný, že?
Jméno: Elemir 19. 10. 2015, 19:24:15 delete
e-mail:
 
No teeeda Ael tak alespoň si to vyříkate hned
Jméno: Adam23 19. 10. 2015, 16:06:19 delete
e-mail:
 
DD
To se nam diskuze rozproudila.
Jméno: Yuyana 19. 10. 2015, 15:53:45 delete
e-mail:
 
Je to hodně drastický?
Jméno: JCMurphy 19. 10. 2015, 15:43:22 delete
e-mail:
 
já jsem z tebe pořád nasranej a nikdy tě neuvidím výhoda internetových komunikací?
Jméno: Yuyana 19. 10. 2015, 10:57:09 delete
e-mail:
 
Nah, flash je poněkud iritující, ale jinak je to ok. Lidi co mě fakt naštvali už mě většinou nikdy neviděli.
Jméno: Adam23 19. 10. 2015, 10:22:17 delete
e-mail:
 
My sme kamosi, my te nijak na..at nemuzem, ne?
Jméno: Yuyana 19. 10. 2015, 07:05:30 delete
e-mail:
 
Ne, - aproval je pouze legrace. Když jsem fakt nas**ná tak jsem jen nas**ná.

Jinak já jsem obecně velmi spokojenej člověk. Jen se teď musim česat o pět vteřin dýl. To mě fakt nerozhodí, i když chápu, že flash by z něčeho takovýho měl trauma a tak soudí podle sebe :-p. (Ne chlapi, jen flash. Protože ho respektuju jako individuální osobu a ne jako stereotypního příslušníka jeho pohlaví.)
Jméno: flash 18. 10. 2015, 19:27:49 delete
e-mail:
 
To neres adame, tomuhle nerozumíme. Zenskou něco popadne, ostriha si vlasy a pak je ještě vic nespokojena nez byla předtím.

- 20k aprov nejmíň tipuju.
Jméno: Yuyana 18. 10. 2015, 19:22:19 delete
e-mail:
 
Jakej opačnej extrém?

Sotva se z toho dá udělat culík = krátký.
Cokoliv kratšího = nesmysl nebo pleš.

Snadný. :-D
Jméno: Adam23 18. 10. 2015, 18:46:12 delete
e-mail:
 
Jo takhle, takze spis opacny extrem. Dlouhy jsou po zadek?
Jméno: Yuyana 18. 10. 2015, 17:53:14 delete
e-mail:
 
Netušila jsem, že lesby mají konkrétní délku vlasů.

Krátký jako ve smyslu o 30cm kratší než jsem je měla před tim. Tak jako na ramena, nebo o něco delší. Nikdy bych si neudělala sestřih, kterej nejde narvat do culíku.
Jméno: Adam23 18. 10. 2015, 17:24:35 delete
e-mail:
 
Jak kratky jsou podle tebe kratky. Na jezka, na lesbu, crew cut?