Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 22. 10. 2015, 20:21:20 delete
e-mail:
 
Taková drobná, zajímavá zprávička ... Šéf Ubisoftu: "Budeme bojovat za udržení nezávislosti".
Jméno: Elemir 22. 10. 2015, 20:06:34 delete
e-mail:
 
Pokud jde o to focení, tak jsem zjistil, že výhodnější je rovnou natáčet video a pak si z toho patřičné pasáže vystříhat a rozložit na snímky. Zrovna pro zachycení bojových efektů a vůbec věcí, co jsou v pohybu, je to lepší.

Na Kroky jsem před pár měsíci narazil na YT, nějak mi tam vlezla jedna písnička.
Jméno: Richmond 22. 10. 2015, 19:43:04 delete
e-mail:
 
A nemyslel jsem tu skvelou hudebni skupinu
Jméno: Richmond 22. 10. 2015, 19:30:48 delete
e-mail:
 
Ja zase kroky muzu vzdy a vsude
Jméno: Yuyana 22. 10. 2015, 11:24:05 delete
e-mail:
 
Volitelná pauza je geniální i do jinejch her, třeba se v ní velmi dobře fotí.
Jméno: Elemir 22. 10. 2015, 09:05:52 delete
e-mail:
 
Tak není krokovací dungeon jako krokovací dungeon, Legend of Grimrock se třeba hraje jinak, než MMX. Naopak, to omezení pohybu má v LoG svoje výhody. Volitelná pauza je hybrid mezi real-time a tahovkou, ne do všech titulů by to sedlo. Smysl to má tam, kde jsou pravidla již komplikovanější, ale ještě se pořád dá těžit i z real-time. Samozřejmě teď píšu jen o RPG založených na družině.
Jméno: NoNameThePink 22. 10. 2015, 08:50:03 delete
e-mail:
 
Jojo všiml jsem si že grafika je dost podobná s legend of grimrock, nj když já začínal až od mm VI když vyšly v levlu kdysi dávno, a ještě pořád jsem se nedokopal k 1-5, ale snad v blízké době se k tomu dostanu
Jméno: Yuyana 22. 10. 2015, 08:48:20 delete
e-mail:
 
Flashi, ty mě vůbec nepřekvapuješ.

Já osobně krokování nesnesu, nechápu, proč by někdo v dnešní době dělal krokovku. Potrřebuju volnej pohyb, omezení mě stresuje. Zvlášť v boji. Dokážu do určitý míry hrát heroes, tak nějak ho beru jako šachy :-D. Fakt je, že heroes mě taky stresuje.

Ideální řešení je vynález možnosti zapauzování boje a rozdělení příkazů. Strašně mi to ve hrách chybí. Chápu, že do multiplayeru to neni :-D.
Jméno: Elemir 22. 10. 2015, 02:02:38 delete
e-mail:
 
Z pohledu odkazu (Legacy) to právě krok zpět nebyl. Prezentace desítky se opírala o návrat k pátému dílu a hodně velkou roli u toho sehrál úspěch Legend of Grimrock. Protože série M&M má svou krokovací historii, bylo jednoduché se na ní odkázat. Vývoj hry byl díky tomu navíc levný, což bylo nejspíše rozhodující pro povolení vývoje. Na AAA titul by musel Ubisoft najmout jiný tým a hlavně uvolnit mnohem více peněz.
Jméno: NoNameThePink 22. 10. 2015, 00:06:15 delete
e-mail:
 
Elemire, viditelně o situaci mm víš mnohem víc než já asi budu muset studovat, každopádně díky za osvícení, třeba se to někdy spraví, času máme snad dost
Jméno: NoNameThePink 22. 10. 2015, 00:00:59 delete
e-mail:
 
No, je fakt že v porovnání s devítkama jsou asi desítky trošku lepší, mě o to krokování zas tolik nejde, hraju celkem všechno, avšak přijde mi to jako krok vzad,alespoň oproti mm 8. Nějak ale začít musí, pokud bude nějaká mm 11 určitě jí dám šanci, dost by se mi líbilo kdyby byla podobnější třeba právě mm 8, ale o tom si můžu asi nechat jen zdát
Jméno: flash 21. 10. 2015, 20:39:22 delete
e-mail:
 
NO..juju..kdybys jen tusila co jsme cetl místo toho slova dilem tak bys me zaškrtila..byl sem par sekund v soku a pak si uvedomil ze to ctu blbe
Jméno: Elemir 21. 10. 2015, 20:29:41 delete
e-mail:
 
Desítka je jen o zvyk. Kdyby devítka byla krokovací, tak by to v porovnání možná vyšlo na stejno. U desítky hodně lidí nezkouslo právě to krokování a poté i obtížnost. U devítky to tak třeba nepřijde, protože ty lokace jsou větší, ale taky to má umělé bariéry, které ten rádius pohybu družiny usměrňují.

Např. Frostgard. Otevřít si přístup do města, znamená proběhnout údolím se silnými verzemi vlků. Při troše štěstí se jim dá utéci (alespoň jedna postava v družině to přežije). Pokud by to ovšem byla krokovací hra, tak ty šance jsou nulové. Prostě by tam mohla až družina na vyšším levelu.

M&M v Ubisoftu drží nad vodou hlavně Marzhin, který bohužel doplácí na neschopnost vedení a ruce mu svazuje i Erwan. Spíš je až s obdivem, že desítka vůbec vyšla a je opravdu zábavná.
Jméno: Richmond 21. 10. 2015, 19:52:17 delete
e-mail:
 
Tak desítka snad není takovej propadák, ne? (i ve srovnání s devítkou) Já zrovna desítku hraju a jsem docela překvapenej, že se mi to hraje dobře.
Jméno: NoNameThePink 21. 10. 2015, 16:30:44 delete
e-mail:
 
Já zkoušel od ubisoftu jak mm X tak heroesy VI a můžu říct že už nikdy víc raději si zahraju 3ky heroesy a mm 6-7-8, i devítka mi přišla lepší než to od ubisoftu takže se přikláním k tobě hrát něco od ubisoftu mě nikdo nepřinutí sedmičky heroesy taky zkusím, jen aby mě nikdo nepomlouval že mluvím o něčem co jsem nezkusil...
Jméno: Yuyana 21. 10. 2015, 13:02:49 delete
e-mail:
 
To jako vracíme téma na mm? :-D No, fajn, tak já se zdejchnu, abych vám tu nepřekážela :-D. Hrát hry od ubisoftu mě nikdo nepřinutí. /odchází se ukonejšit nějakym staršim dílem
Jméno: NoNameThePink 21. 10. 2015, 10:41:06 delete
e-mail:
 
No můj bratránek si to už stihl zkusit, prý nedodělané... Ukazoval mi i nějaké videjko na youtube, nevím proč ale vůbec mi to nepřipomíná heroesy. Jinak taky si myslím že potenciál to má, ale vzhledem k tomu jak se ubisoft stavěl k might and magic 10 a problémům co tam někteří měli, nevím jestli to budou vůbec chtít nějak řešit
Jméno: Elemir 20. 10. 2015, 20:52:16 delete
e-mail:
 
Heroes VII se kupodivu věnuje málo webů, dokonce i ty klasiky se drží vzadu. Asi nejvíc toho z těch českých najdeš na webu u Lordgraa. Ty pocity ze hry jsou smíšené, mě to teprve čeká. Ono teď spíš záleží na tom, jak se k tomu Ubisoft postaví, protože potenciál ta hra má, jenom se to musí dotáhnout do konce.
Jméno: JCMurphy 20. 10. 2015, 19:20:36 delete
e-mail:
 
a abych tedy přispěl něčím konstruktivním a k tématu... na stránkách http://www.heroesofmightandmagic.com/ je hned příspěvek o tom, jak jsou Heroes VII nedoladěná slátanina, která dostala od kritiků 67/100, od fanoušků 5,4/10 a na steamu od toho odrazuje dokonce 64% lidí

brouzdám kvůli informacím o HoM&M:VII, protože na heroes-centrum.com o té hře napsali velký kulový...
Jméno: JCMurphy 20. 10. 2015, 18:04:45 delete
e-mail:
 
však jasný, proto jsem taky napsal, že je to divný, tím pádem protimluv

a zdravím NoNameThePink