Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 22. 10. 2015, 20:21:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Taková drobná, zajímavá zprávička ... Šéf Ubisoftu: "Budeme bojovat za udržení nezávislosti". | |||
| Jméno: | Yuyana | 22. 10. 2015, 11:24:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Volitelná pauza je geniální i do jinejch her, třeba se v ní velmi dobře fotí. | |||
| Jméno: | flash | 21. 10. 2015, 20:39:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
NO..juju..kdybys jen tusila co jsme cetl místo toho slova dilem tak bys me zaškrtila..byl sem par sekund v soku a pak si uvedomil ze to ctu blbe![]() |
|||
| Jméno: | Richmond | 21. 10. 2015, 19:52:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak desítka snad není takovej propadák, ne? (i ve srovnání s devítkou) Já zrovna desítku hraju a jsem docela překvapenej, že se mi to hraje dobře. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 20. 10. 2015, 19:20:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| a abych tedy přispěl něčím konstruktivním a k tématu... na stránkách http://www.heroesofmightandmagic.com/ je hned příspěvek o tom, jak jsou Heroes VII nedoladěná slátanina, která dostala od kritiků 67/100, od fanoušků 5,4/10 a na steamu od toho odrazuje dokonce 64% lidí
brouzdám kvůli informacím o HoM&M:VII, protože na heroes-centrum.com o té hře napsali velký kulový... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 20. 10. 2015, 18:04:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
však jasný, proto jsem taky napsal, že je to divný, tím pádem protimluv
a zdravím NoNameThePink ![]() |
|||