Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 23. 10. 2015, 17:54:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Grimrock není pro powergamery, tomu rozumím. Ale jinak je to skvělá hra.
Gothic u mě třeba hapruje, AMD karty to nemá zrovna rádo. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 23. 10. 2015, 16:56:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
Patek odpol, diskuse se rozjizdi. A ja porad zasek v Grimrocku ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 23. 10. 2015, 16:37:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Oba Gothici zápasí s grafickou kartou. Chtělo by to patch. | |||
| Jméno: | Elemir | 23. 10. 2015, 15:53:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Shadery, pokud není možnost přepnout na 1.x, je to v kelu. | |||
| Jméno: | Elemir | 23. 10. 2015, 12:52:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hm, a to jsem si myslel, že mám buhvíjak zastaralou techniku ![]() |
|||
| Jméno: | NoNameThePink | 23. 10. 2015, 12:39:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
No to já jsem na tom podobně jako Yuana, jsem rád že ty novější hry vůbec nějak šlapou, kdybych u toho ještě natáčel tak mám fps někde k nule ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 23. 10. 2015, 07:12:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
Konečně jsem se dokopal k úpravě zkrácených odkazů, takže by to nyní mělo být již v pořádku
Preventivně tedy malý test - RPG Codex Top 70 PC RPGs. |
|||
| Jméno: | brcal | 22. 10. 2015, 21:39:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Stari spameri by se meli stydet ze to tu tak zaneradili...
|
|||
| Jméno: | JCMurphy | 22. 10. 2015, 21:18:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
aspoň mám co číst a můžu si udržovat své typické mlčení... ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 22. 10. 2015, 20:42:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
Vidim, ze novacci se osmeluji. Nova krev je dobra, stari spammeri naberou mezitim sily. ![]() |
|||