Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 23. 10. 2015, 17:54:56 delete
e-mail:
 
Grimrock není pro powergamery, tomu rozumím. Ale jinak je to skvělá hra.

Gothic u mě třeba hapruje, AMD karty to nemá zrovna rádo.
Jméno: Yuyana 23. 10. 2015, 17:22:37 delete
e-mail:
 
Bratr zkoušel Grimrock. Odešel nespokojen. Není to jeho typ hry. Nezkoušela jsem to. Není to můj typ hry.

Gothic jednička (u mě) nezápasí s ničim, ta hra je dokonale plynulá a byla i na starym počítači. Dvojka jede normálně, pokud neni ona zmíněná mlha. Hádám, že jednička tenhle typ efektu neměla a tak nebyl problém. jsem si vědoma toho, že třeba grafárna na compu co jsme měli zapůjčenej dávala v některejch ohledech víc (ač byla relativně stará), viditelně se to nějak tluče. každopádně člověk by čekal, že když má hra požadavky, který jsou proti výkonu počítače naprosto směšný, že to nějak... jako poběží, nebo tak nějak :-D.
Jméno: Adam23 23. 10. 2015, 16:56:24 delete
e-mail:
 
Patek odpol, diskuse se rozjizdi. A ja porad zasek v Grimrocku
Jméno: Elemir 23. 10. 2015, 16:37:09 delete
e-mail:
 
Oba Gothici zápasí s grafickou kartou. Chtělo by to patch.
Jméno: JCMurphy 23. 10. 2015, 16:15:33 delete
e-mail:
 
Gothic 2: Noc Havrana se mi nesekal... nevím...
Jméno: Yuyana 23. 10. 2015, 16:09:30 delete
e-mail:
 
Můj noťas neni vadnej a tohle beru jako osobní urážku. Ostatní hry nemaj problém, vadnej je Gothic dvojka. Na předchozim počítači to dělal taky, ale tam se to dalo pochopit, i když...
Jméno: Elemir 23. 10. 2015, 15:53:58 delete
e-mail:
 
Shadery, pokud není možnost přepnout na 1.x, je to v kelu.
Jméno: JCMurphy 23. 10. 2015, 15:50:51 delete
e-mail:
 
máš vadnej noťas...
Jméno: Yuyana 23. 10. 2015, 13:41:34 delete
e-mail:
 
Fakt je, že já zas takový sklony k focení nemám, ale u DAI jsem fakt tu pauzu ocenila :-D. Mám spoustu krásnejch snímků a zasmála jsem se některejm pauznutejm momentům... a zároveň jsem mohla normálně plynule hrát :-D. Navíc jsem samozřejmě v pauze dávala nějaký ty povely :-D. Taková jako vedlejší funkce :-p.

Teď dojíždim datadisk na Gothic 2 a fuuuuj, ta hra se seká. Noťas je v klidu, větráky neslyšim, vytíženej neni, ale stejně se to seká. jak je mlha nebo nějaký výpary v bažině, jde to celý k šípku. Ale Gothic to dělal vždycky :-D.
Jméno: Elemir 23. 10. 2015, 12:52:16 delete
e-mail:
 
Hm, a to jsem si myslel, že mám buhvíjak zastaralou techniku
Jméno: NoNameThePink 23. 10. 2015, 12:39:36 delete
e-mail:
 
No to já jsem na tom podobně jako Yuana, jsem rád že ty novější hry vůbec nějak šlapou, kdybych u toho ještě natáčel tak mám fps někde k nule
Jméno: Elemir 23. 10. 2015, 10:21:27 delete
e-mail:
 
To je dobře, že nemáš potřebu mutovat ... Yuyana zaklínačka je hrozivá představa

S tím videem máš pravdu, mě nedošlo, že to u tebe narazí na výkon. Ale pokud mohu doporučit, Bandicam je opravdu dobrý, ne všechny hry to zkousnout, ale v řadě případů je pokles výkonu docela malý.
Jméno: Yuyana 23. 10. 2015, 08:59:11 delete
e-mail:
 
Adame, já nemám potřebu mutovat a alteregovat :-D.

Jinak samozřejmě nazdar lidi, hned jsme tu míň osamělí :-D.

Elemire, já kdybych se pokoušela na mym počítači hrát některý hry a ještě u toho točit video, tak by to asi dopadlo špatně :-D. Každopádně je jasný, že z videa je to nejlepší, ale kolikrát stačí rychle pauznout a dostaneš co chceš. Kdykoliv, i když člověk zrovna nic netočí. Pauza je přítel.
Jméno: Elemir 23. 10. 2015, 07:12:59 delete
e-mail:
 
Konečně jsem se dokopal k úpravě zkrácených odkazů, takže by to nyní mělo být již v pořádku

Preventivně tedy malý test - RPG Codex Top 70 PC RPGs.
Jméno: Adam23 22. 10. 2015, 22:31:56 delete
e-mail:
 
No teda ja cumim, nejdriv roky nic a dneska uz TRI (pokud to nejsou multaci a alter ega Yuyany )

Tim jsem vlastne vysvetlil spamovani, ted kdyz tu bude prispivat i nekdo jinej, treba se to zmeni
Jméno: brcal 22. 10. 2015, 21:39:45 delete
e-mail:
 
Stari spameri by se meli stydet ze to tu tak zaneradili...
Jméno: NoNameThePink 22. 10. 2015, 21:28:40 delete
e-mail:
 
No kdybych věděl že kniha návštěv funguje jako chat tak bych sem přišel mnohem dřív (Ještě když jsem si dělal maraton MM )
Teď tu jsem protože jsem náhodou rozehrál Lords of Xulima a když jsem něco hledal objevil jsem se zase tady, holt Elemir je borec
A zase mě chytá chuť na mm takže se tu asi nějakou dobu budu i zdržovat a spamovat
Jméno: JCMurphy 22. 10. 2015, 21:18:22 delete
e-mail:
 
aspoň mám co číst a můžu si udržovat své typické mlčení...
Jméno: Adam23 22. 10. 2015, 20:42:35 delete
e-mail:
 
Vidim, ze novacci se osmeluji. Nova krev je dobra, stari spammeri naberou mezitim sily.
Jméno: NoNameThePink 22. 10. 2015, 20:22:29 delete
e-mail:
 
Tak jasně, LoG jsem hrál jen chvíli, ale stačilo to abych potom poznal engine i v MM X No já si taky myslím že to omezení pohybu je v LoG opodstatněné, ale k MM mi to prostě nějak nesedí, ale zase chápu že s omezeným rozpočtem se nemohli až tak rozšoupnout