Naše předchozí geforce 4 Ti si to taky natáhla na nějakejch +- 10 let. Než odešla základovka a bylo po počítači. To ovšem nebyla chyba karty :-D. Ta je dost možná stále ještě funkční. Fakt je, že jsme se celkově k tomu počítači nechovali nejlíp :-D. Asi byla chyba v tom, že byl několikrát rozebranej, protože byl plnej bordelu a protože se měnily disky a já nevim co ještě, a připojování a odpojování věcí od desky na ní zanechalo následky. Nejdřív přestala brát mechaniku, pak druhej disk, a pak byl konec. Procesor taky asi slušně dodělával, už nedával svůj takt o skoro 50% nahoru :-D. Držel statečně mnoho let, jistě má v křemíkovym nebi všechny výsady co hardware může mít.
Mno, ale dost bylo o našem starym kompíku, byl to hrdina, ale nechme ho spát.
...
Ono to u her neni o tom, že když mě baví jedna hra, tak musim žrát všechno stejnýho typu. Já mám třeba ráda RPGčka, kde můžu chodit po světě (a machrovat se, abych byla děsně OP a dávala všechno na ránu, echm), kde mě neotravuje hlavní linie questů, nikdo mě nikam nežene... jop, Gothic, DA:I, MM, ale jsem neskutečně alergická na Skyrim (a v zásadě na celou tuhle sérii). Stejně tak obecně nesnášim strategie, ale dlouho jsem se vytrvale snažila hrát Heroes.
V mm jsou rébusy? Aha. Ono to člověku možná nepřijde, když už skoro deset let ví jak to dohrát, že jo :-D. |