Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 14:44:19 delete
e-mail:
 
Pro pořádek, dohrála jsem celou osmičku za jednoho lučištníka, žádná neviditelnost. VŠE, celá hra, poctivě, všechny roviny, celá mapa všude čistá, všechny dungy.

Ano, zkoušla. Je to monstrum.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 14:42:37 delete
e-mail:
 
V uzavřenym prostoru je to stejný monstrum jako kdekoliv jinde. Hodiš haste a než nepřítel udělá dva kroky, co ho od tebe dělej, je z něj jahodová šlehačka. A samozřejmě mluvim o situaci, kdy máš jednoho lučištníka... pět je zbytečnejch, stejně útočíš jen s jednim, protože má vzpamatování 0 a ostatní se nedostanou na řadu :-D.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 14:39:36 delete
e-mail:
 
Ano ,ale ja celou dobu myslím ,hraní jen a pouze za jednu postavu ,néé za všech 5 ,ale jen za jednu kterou si zvolíš nazačátku ,tak žádné armagedony ,když máš pouze "jednoho" temného elfa" máš tak cca 250 HP ,když mas lvl 50-60 ,když to přeženu. A Jedny jiskry od malého elementála stačí aby tě to usmrtilo.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 14:36:54 delete
e-mail:
 
Ano máš pravdu na otevřeném prostoru je to monstrum, ale v uzavřeném to až tak takový zázrak není ,ano když máš výbušný luk ,tak je to výrazné zlehčení, ale to je jedna z věcí, kterou musíme brát s rezervou tak jako neviditelnost, s tím výbušným lukem se dá krásně podvádět, ale na to už jsi jistě taky přišla ,ale zkoušela jsi tedy někdy za temného elfa získat třeba srdce vzduchu ? ,nebo srdce zemně ? , ono to není tak jednoduché... ,když jak si jdeš pro srdce země ,tak kde jedeš dolů s tím výtahem a máš smůlu v zobrazováni NPC a chytneš tam třeba 2/3 vandaly ,kteří jsou hned u tebe a nebo když jdeš pro srdce vzduchu ,tak když máš smůlu v zobrazení počtu NPC ,a budeš tam mít třeba 7 vzdušným elementálu( třeba i těch malých,ty jsou pro mě nejhorší kvůli sile jejich jisker), na začátku ,tak tě ani výbušný luk ,ani luk který saje život nezachrání ,troufám si dokonce říct ,že má temný elf problém získat srdce země a vzduchu, ikdyž chytneš slabší odvar NPC u výtahu ,nebo na začátku palace ,kde je srdce vzduchu .

Zkoušela jsi to tedy ?
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 14:21:42 delete
e-mail:
 
Nezapomeňme na magie a na fakt, že v osmičce může bugovat a kouzlit lítání hned od začátku a házet armageddon.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 14:20:21 delete
e-mail:
 
Minimální doba na vzpamatování u melee zbraní je 30. Minimální doba na vzpamatování u luku je 0. To znamená, že lučištník s dostatečnym skillem v luku dokáže střílet nonstop hustej proud šípů. K tomu výbušnej luk a vyčistíš cokoliv během vteřin. Jo, ze začátku je to celkem zranitelná postava, ale už někde na 50-60lv se z něj stává monstrum. Jak ti padne do drápů luk s vysávánim života... Ale to neni nutnost, ta zrůda zabije cokoliv tak rychle, že většinou nepřijde k úhoně.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 14:11:30 delete
e-mail:
 
Tak to má být, to teďka vypadám ,jak nějaký gembler , ale my to brali jako nějaké zpestření hry a tím ,že se za každou smrt platily penále a hrála si jen za jednoho, tak jsi právě o to víc musela hrát pomaleji a všude vlézt ,protože jsi pak byla moc slabá na to jít dále

A z jakého důvodu ,by jsi lučištníka/T.elfa postavila mimo zákon ?
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 14:02:35 delete
e-mail:
 
Tak lučištník a temnej elf, to máš to samý, a na toho jsi nezapoměl :-D. Furt platí totéž, to je classa, která by měla bejt postavená mimo zákon :-D.

O prachy bych s bratrem nikdy nehrála, já si ráda užívám a hraju pomalu... zatim co on je závodník a má to dohraný hned :-D.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 13:56:38 delete
e-mail:
 
Ahoj díky .
No vidíš ,na lučištníka jsem zapomněl , já věděl ,že mi v tom mém nudném vyprávění někdo chybí .
Ano ano , moc dobře znám sílu střepin ,stačí přijít k němu a instant kill ,pokud to není někdo kdo je velmi tuhý , to už když jsme to hráli s bráchou o prachy zakázali

sice na to hraní už teďka nemám moc času ,ale když mě popadne nostalgie ,tak se čas vždy najde .
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 13:47:16 delete
e-mail:
 
Ahoj! A zároveň tě vítám v klubu sólistů!

Ano, ano, rytíř je v osmičce sekačka. Ale lučištník opravdu nepotřebuje neviditelnost :-D. Nejsilnější classa ve hře, to je svatokrádež se někam plížit . Já mám osmičku odehranou za všechno krom toho upíra, za kterýho nehraju, protože odmítám dělat povyšovák . Ale možná to jednou sfouknu taky.

Šestku zas nehraju za druidy, protože mi vadí ten povyšovák, kterej je časově omezenej. + jak už tady všichni věděj, jsem těžce závislá na spamování střepiny.


Takovejch lidí tady. Vau. Bezva, když lidi co procházej přijdou taky něco říct :-D.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 13:39:12 delete
e-mail:
 
Zdravím,
Nejprve bych chtěl samozřejmě poděkovat autorovi za krásně zpracovaný web , kde je vše přehledné a kde si chodím pro rady. Jelikož jsem na MM(6,7,8) vyrostl, tak už mám odehráno velice hodně hodin těchto RPG proto se chci s vámi podělit o mé herní zážitky .

Asi jako každému, který na tom strávil mnoho času, tak mu to příjde čím dál lehčí a snaží si to nějak ,nebo něčím stěžovat ,samozřejmě většina z nás asi ví ,že pokud v MM7 a MM8 ,máte neviditelnost ,tak máte defakto vyhráno , ale ja jsem zašel ještě do větších extrémů a to tak ,že jsem hrál pouze za jednu postavu.Když zatím vynechám MM6 ,tak MM8 je lehké vyhrát i za jednu postavu, jelikož třeba za rytíře máte tolik bodů v mistrovství zbraní ,že se z něho stane "sekačka" a kouzelníkem ,nebo temným elfem to projdete s neviditelností úplně hravě, zato když si zvolíte za klerika ,nebo upíra ,tak tím už obtížnost stoupne a poznáte ,že to není až taková brnkačka ,pokud tedy oželíte svítky neviditelnosti ,ale i to už mám zasebou.

Když se vrátím k MM7 ,tak samozřejmě ,jsem vybral jednu postavu a zbytek utopil, tak to není tak hrozné a když zase oželíte svítky neviditelnosti ,tak se u toho trošku zapotíte ,ale zvládnete to se všemi postavami.

Když se tedy teďka vrátím k MM6 a samozřejmě jako v předchozích případech vyberu jednu postavu a zbytek utopím, tak je to absolutně nehratelná hra , protože rytíř je tam fakt kopyto. jeho útok se nezrychluje a když mu nasadíte 2 zbraně ,tak je s tím pomalý jak lemra. a každý vás hnedka zganguje a když třeba máte vybít pevnost démonu ,tak si tam skoro ani neškrtnete , ano pár potěrů zabijete ,ale potom už musíte skutečně hodně posílit ,aby jste to zvládl a to nemluvím o tom když se Vám nějakým zázrakem podaří dostat do pyramidy tedy říkám rovnou za klerika, kouzelníka, paladina a rytíře 0 chance ,kdo to zvládne kloubouk dolů a má můj velký obdiv. s jedinou postavou se kterou jsem to projel ,byl druid a i tak to trvalo velice dlouho , s ostatníma už jsem na to neměl nervy , ale druid díky healu a velice silným kouzlám ,má sice krušné začátky , nepřežije žádnou nálož, pokud nemáte mistra posilování,tak na truhlice co jsou u ještěrek v Blackshire můžete rovnou zapomenout , ale potom už se to jakš takš dááá .

Vím ,že je to dlouhé ,ale ještě jednu perličku mám na srdci , za jednu postavu jsme to smažili často s bráchou, každý na jednom kompu a hráli jsme rovnou o prachy , když to někdo projel v systémovém čase rychleji ,tak mu ten druhý dával Litr(1000Kč) ,kdo to projel v reálném čase rychleji ,tak tak mu také ten druhý dával litr, každá smrt se trestala 50 korunovou penalizací + jste se objeli na startu uplně švorc a ještě k tomu jste ztratili 2 týdne herního času ,takže jsme si dávali velkého majzla, abychom nechcípli. , ale i tak se tomu někdy nedalo zabránit ,třeba si pamatuju v mohylovém údolí (mm7) mi dal fantom ze zadu bezvědomí a tím pádem když máte jednu postavu nastává smrt a penalizace 50 kč atd. to samé platí na ochromení nebo zkamenění ,když jste to dostal od medúzy ,tak adios ,tak jste si tím posrali obě sázky na systémový a reálný čas a ve finále se platilo přes 2 tisíce tomu druhému .

Tak to jsem jen chtěl se podělit o mé herní zkušenosti ,tak přeju Zdar a sílu všem !! MM fanouškům .
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 12:58:21 delete
e-mail:
 
A já se v Gothicku pomalu ale nezadržitelně blížim do fáze, kdy budu mít plnou mapu dérhýisáků. Jak já je nesnášim. Doufám, že člověka co je vymyslel stihlo nějaký neštěstí.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 12:04:27 delete
e-mail:
 
Já se tě ale nebojim :-p. Nemáš magický schopnosti jako já.
Jméno: flash 25. 10. 2015, 11:52:32 delete
e-mail:
 
No abych se třeba taky nenastval ja, preci jen me taky zrovna moc nesetris
Ale obecne bude asi lepsi když tech provokaci zanecham, a zustanem u tech her.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 10:46:50 delete
e-mail:
 
Jistě že neztratil. Tebe ještě neznám :-D.

Mě se taky obecně nic neztrácí, ale už se mi stalo že se něco pokazilo a já mám tendence psát docela dlouhý slohy (těch jste, věřte nevěřte, zůstali ušetřený).
Jméno: NoNameThePink 25. 10. 2015, 09:43:19 delete
e-mail:
 
To mě se zatím žádnej post neztratil, a i kdyby se ztratil tak bych to prostě napsal znovu
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 08:30:25 delete
e-mail:
 
Flashi, ty posty jsem sežrala já. Víděla jsem je a neschválila. Neměl by sis tak dovolovat, mohla bych se opravdu naštvat.
Jméno: flash 24. 10. 2015, 23:58:45 delete
e-mail:
 
no me se nastesti taky par postu uz ztratilo, zaplatpanbu za to, pac by juju prskala jak krecek
Jméno: Elemir 24. 10. 2015, 22:42:26 delete
e-mail:
 
4JCMurphy: Dělám to stejně jakou Yuyana. Vždycky je šance, že se ten odeslaný balík ztratí, nebo zablbne něco tady.
Jméno: NoNameThePink 24. 10. 2015, 20:48:11 delete
e-mail:
 
To jsi mi připomněla má mladá léta Yuano (asi v 10 letech) pc mi skládal bratr, napůl roztřískanej protože je hroznej nervák, ale hádám že po jeho zásazích už byl schopný přežít všechno, včetně mého chlazení grafiky ledem v sáčku a tak podobně... btw to jsem právě chladil grafiku co mi vydržela ještě několik let ale potřebovala chladit jen u náročnějších titulů (naštěstí) dneska už bych takové kraviny fakt nedělal