Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:24:30 delete
e-mail:
 
Minotaur nikdy nedosáhne plátovky bez postihu na rychlost, a v kožený jsi bez postihu už na expertovi. Minimálně než naženeš nějakej skill do mistra zbraně se to hodí.
Jméno: JCMurphy 25. 10. 2015, 15:23:21 delete
e-mail:
 
Honzabre... nehádej se s ní... je to blázen... rozumíš?... BLÁZEN!!! ta hraje M&M každej den aby tady mohla spamovat!!! já dohrál VI, VII, a IX sólo za druida a VIII za sólo trolla a víc už mě to neláká

desátej díl bych si možná aji zahrál, jenže teď už trčím rok u Titan Quest: Immortal throne a je to strášně zábavná hra... (že bych se taky zcvokl? a co tady vůbec dělám!? )
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:22:34 delete
e-mail:
 
Plátovka tě hlavně zpomaluje. Doporučuju artefaktní koženou (serendinova ochrana), která má zbroj jako kroužky a zároveň doplňuje manu. Naprosto ideální a můžeš si jí vydupat, když jí fakt chceš :-D. Stačí nějakej ten load, obsah truhel se generuje při vstupu do lokace. Obouruční sekera je velmi pomalá zbraň. Minimálně ze začátku se vyplatí jít s lehkou zbrojí a rychlejší zbraní, protože jinak z tebe nepřátelé udělaj cedník dřív než praštíš podruhý.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:20:13 delete
e-mail:
 
Já jedu sedmičku hlavně za 4, protože mě deprimuje pohled na hroby. Jop, je to velmi snadný, zvlášť za klerika s bílou magií :-D. Beru svůj oblíbenej "heal team", všichni uměj léčit, nic nás nezabije, je to nejpohodovější parta :-D, i když zdaleka ne nejsilnější.

S lukem nijak nepodvádim, prostě to nedělám. Vim, že třeba v sedmičce jde v pevnosti titánů střílet mimo aggro range těch titánů, takže je zabiješ výbuchem, ani si tě nevšimnou. Ale já na ně chodim zblízka, pěkně na férovku.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 15:19:20 delete
e-mail:
 
a co je na tom špatného ? ,hrát minotaura s plátovou a sekyrou ? , však on je na to právě dělaný ,platová ti redukuje fyzické na polovinu, to je hodně dobré. Ty jsi z něho zase udělala střelce že ?
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 15:16:57 delete
e-mail:
 
No ano ,však ja vím ,že to zabiji i mě ,ale prostě se s tím dá pěkně podvádět a navíc ,ja zas takové štěstí v lootu nemám , když jedu třeba trola ,tak mi padaj věci na kouzelníka a to samé naopak ,vítej v mojem světě smůly , v mm7 jsem kulomet nezkoušel ,to jsem jel magii světa ,nebo temnoty za lučištníka.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:13:37 delete
e-mail:
 
Nejtvrdší byl minotaur, hlavně proto, že nemůže některý kusy vybavení a navíc jsem to tenkrát pořádně neuměla a samozřejmě jsem na něj jako moula hodila plátovku a obouruční sekeru, a pak mě všechno zabilo, než jsem dala druhou ránu :-D. Jsem vybíjela krystal asi hodinu.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:11:48 delete
e-mail:
 
Ten luk zraňuje i mě, ale, že jo :-D. V dungách jedu normální luk, tradičně artefakt (je-li k dispozici), protože s nim rychleji dosáhnu kulometu. Venku kropim všechno z lítání tim výbušnym, no :-D.

Uděláš kulomet i v sedmičce, je to stejný. Bratr to dělal, já tam za lučištníky nehraju (beru druida, klerika a dva paladiny).

Za trolla jsem hrála normálně na kyj, ale neměla jsem vysávání života, rovina ohně byla hustá. Já mám takovej zlozvyk všechno vyzabíjet, nic neprocházet.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 15:09:58 delete
e-mail:
 
Ano však já rád o tom špekuluju ,ale nechci svým názorem někoho urazit ,nebo donutit někoho,aby jsi o mě myslel ,že jsem debil
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 15:07:11 delete
e-mail:
 
Ano prostě to stačí namířit do země ,nemusíš je ani vidět ty NPC a silou výbuchu jim taky dáváš, to je jak ty říkáš , zasekávat monstra o zed ,k tomu bych to přirovnal a to sis udělala i "kulometníka" v MM7 a v MM6 ? ,protože v MM8 si můžeš udělat dobrého lučištníka i z trola.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:04:38 delete
e-mail:
 
(Člověk je tady nadšenej a básní o svym lučistníkovi, a oni na něj takhle :-D. Já nekoušu, já si jen užívám hezkou vzpomínku na masakr :-D.)
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:01:09 delete
e-mail:
 
Nevim, čim je výhra jen z 50%, protože člověk někdy použije výbušnej luk. To neni tak, jako kdybych si, já nevim, zasekávala monstra o zeď.

Mimochodem, zkoušel jsi někdy s takovym lučištníkem s 0 časem na vzpamatování škrtnout s výbušnym lukem zeď? :-D To neni zbraň do interiéru :-D.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 14:59:46 delete
e-mail:
 
Co? My se hádáme? Jaký dráždění? Aha.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 14:57:59 delete
e-mail:
 
Však ano já vím ,taky jsem to projel za lučištníka ,jenom prostě nejde používat jen "luk" jak říkáš ,to je vše co jsem chtěl dokázat a pokud jsi to projela s tím výbušným lukem ,tak to je výhra z 50% ,
ale už se nechci hádat a zbytečně tě dráždit ,stačí mi to doma ,
Jen jsem se tady přišel podělit o mé herní zkušenosti a poděkovat autorovi těchto stránek, protože je málo lidí ,kteří odvedou tak dobrou práci.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 14:51:40 delete
e-mail:
 
Zvýšení, sakra.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 14:50:45 delete
e-mail:
 
NEMÁ čas na zotavení. Prostě nemá. Normálně mu ani nebliká portrét. Jede jak rotačák. Hodíš zrychlení z magie ohně a nacpeš luk na co největší úroveň (dobrý jsou artefakty na zvíšení skillu, když najdeš).
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 14:49:24 delete
e-mail:
 
Už ani nevim, jak jsem oddělala těch pár NPCček, buď jsem je oběhla a odstřelila z dálky, nebo jsem je prostě vzala mečem. Fakt už si nevzpomínám. Hra za lučištníka samozřejmě vyžaduje jinej přístup než hra za jiný classy, musíš si udržovat odstup. Neni to težký. Nejhorší byla rovina ohně, tam jsem fakt měla na konci trošku problém, ale i to šlo.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 14:48:32 delete
e-mail:
 
Mě to nějak nejde do hlavy , ikdyž má lučištník luk na velmistrovi ,tak přesto má nějakou dobu na zotavení, nestřílí z něj jak ze samopalu ,nehraješ nějakej patch ? ,nebo mod ?
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 14:47:31 delete
e-mail:
 
Jmenoval se Kosto.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 14:46:35 delete
e-mail:
 
takže se ti podařilo získat za temného elfa ,srdce země a vzduchu ? ,protože když jdeš do "vzdušného paláce" ,tak jsou ty NPC hned u tebe, takže logicky nemůžeš střílet lukem .