Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 15:19:20 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
a co je na tom špatného ? ,hrát minotaura s plátovou a sekyrou ? , však on je na to právě dělaný ,platová ti redukuje fyzické na polovinu, to je hodně dobré. Ty jsi z něho zase udělala střelce že ? ![]() |
|||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 15:16:57 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
No ano ,však ja vím ,že to zabiji i mě ,ale prostě se s tím dá pěkně podvádět a navíc ,ja zas takové štěstí v lootu nemám , když jedu třeba trola ,tak mi padaj věci na kouzelníka a to samé naopak ,vítej v mojem světě smůly , v mm7 jsem kulomet nezkoušel ,to jsem jel magii světa ,nebo temnoty za lučištníka. |
|||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 15:09:58 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
Ano však já rád o tom špekuluju ,ale nechci svým názorem někoho urazit ,nebo donutit někoho,aby jsi o mě myslel ,že jsem debil ![]() |
|||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 15:07:11 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
Ano prostě to stačí namířit do země ,nemusíš je ani vidět ty NPC a silou výbuchu jim taky dáváš, to je jak ty říkáš , zasekávat monstra o zed ,k tomu bych to přirovnal ![]() a to sis udělala i "kulometníka" v MM7 a v MM6 ? ,protože v MM8 si můžeš udělat dobrého lučištníka i z trola. ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 25. 10. 2015, 15:04:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| (Člověk je tady nadšenej a básní o svym lučistníkovi, a oni na něj takhle :-D. Já nekoušu, já si jen užívám hezkou vzpomínku na masakr :-D.) | |||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 14:57:59 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
Však ano já vím ,taky jsem to projel za lučištníka ,jenom prostě nejde používat jen "luk" jak říkáš ,to je vše co jsem chtěl dokázat a pokud jsi to projela s tím výbušným lukem ,tak to je výhra z 50% ,
ale už se nechci hádat a zbytečně tě dráždit ,stačí mi to doma ,
Jen jsem se tady přišel podělit o mé herní zkušenosti a poděkovat autorovi těchto stránek, protože je málo lidí ,kteří odvedou tak dobrou práci. |
|||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 14:48:32 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
Mě to nějak nejde do hlavy , ikdyž má lučištník luk na velmistrovi ,tak přesto má nějakou dobu na zotavení, nestřílí z něj jak ze samopalu ,nehraješ nějakej patch ? ,nebo mod ? ![]() |
|||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 14:46:35 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
takže se ti podařilo získat za temného elfa ,srdce země a vzduchu ? ,protože když jdeš do "vzdušného paláce" ,tak jsou ty NPC hned u tebe, takže logicky nemůžeš střílet lukem . |
|||