Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 18:25:20 delete
e-mail:
 
Lituju, ale jakožto druid/klerik/paladinx2 jsem tu věc nikdy neviděla :-D.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 18:08:32 delete
e-mail:
 
pěkný , mám tady kvíz pro našeho lučištníka ,schválně jestli VÍŠ co dává tamten luk co je vlevo :P nápověda(jedná se o MM7)
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/ ...
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 17:33:54 delete
e-mail:
 
24 hodin. Typicky. Ale teď jsme meli posun času.
Jméno: Adam23 25. 10. 2015, 17:30:46 delete
e-mail:
 
Jak dlouhej je den na planete, kde bydlis?
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 17:20:48 delete
e-mail:
 
A ta fotka je víc jak rok stará. Vážně, dvě odpoledne víc jak před rokem a některý lidi, že jo, Murphy, si tu myslej, že jsem nějakej závislák :-D.

Tady jsem pořídila snímek skillů. Ten je čerstvej. Ale nikdo to nehrál! :-D http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... Level 120, čerstvě dohraná hra, akorát venku z krystalu.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 17:05:08 delete
e-mail:
 
Dvě odpoledne.
Jméno: honzabre 25. 10. 2015, 16:37:22 delete
e-mail:
 
coooo ? jak dlouho tu postavu hrajes ?
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 16:26:47 delete
e-mail:
 
46.
Jméno: honzabre 25. 10. 2015, 16:13:26 delete
e-mail:
 
Kolik máš bodů v luku ?
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:55:40 delete
e-mail:
 
Hej, Murphy! Chytej, lučištník! :-D A teď jdu vraždit ty orky. Až je zabiju všechny, tak si půjdu číst. Abyste si oddechli.

http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ...
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 15:46:10 delete
e-mail:
 
Já jen ,kdyby někdo měl zkušeností s ukládáním map této hry přes ITunes tak nechť se ozve díky
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 15:36:29 delete
e-mail:
 
Tak když už jsem tady ,tak za zeptání nic nedám ,
nemáte někdo koupené HEROES 3 na android ,nebo ios ?
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:33:51 delete
e-mail:
 
Místo toho aby byli rádi, že si tady s nima někdo povídá, a vázne mu vyvražďování orků, tak tady budou dělat stížnosti.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:32:36 delete
e-mail:
 
Pche. Nikdo nemůže za to, že pořád všechno čteš :-D. Můžeme mluvit o počasí. O Gothicku. O avatarovi? O psech? Králíci? Zima? Jsou jiný témata, nějaký nadhoď a nestěžuj si :-D.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 15:32:08 delete
e-mail:
 
Ale však je to fajn, aspoň se tady vypovídá a potom je doma klid
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 15:29:40 delete
e-mail:
 
Murphy díky za varování ,snad neskončím na psychiatrii
o Titan quest jsem slyšel ,ale nehrál jsem . letos dělám státnice ,tak není čas ,ale pak to určo zkusím .

Jméno: JCMurphy 25. 10. 2015, 15:28:44 delete
e-mail:
 
je neděle, chápu, že někdo může mít náladu (divnou náladu) se bavit s někým jako je Yuyana... ale pak jsou tu také lidé jako třeba já, kteří ty řeči o lučištnících četli už 100x
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:26:40 delete
e-mail:
 
Ale lučištník zabíjí lukem líp než magií :-D. Proč to ochromovat, když to můžeš zabít! zabít! :-D

Toxickej mrak je velmi silnej, ano. To uznávám.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 15:25:04 delete
e-mail:
 
Já hraju gothic dvojku. MM jsem nehrála řadu měsíců. Nesmíš mu věřit, je to lhář.

:-D
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 15:25:00 delete
e-mail:
 
ANo ,ja jedu s lučištníkem magii světla a temnoty ,ikdyž má jen základní , na vzkříšení NPC a silný toxický mrak , popřípadě ochromění v magii světla