Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 25. 10. 2015, 18:25:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Lituju, ale jakožto druid/klerik/paladinx2 jsem tu věc nikdy neviděla :-D. | |||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 18:08:32 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
pěkný , mám tady kvíz pro našeho lučištníka ,schválně jestli VÍŠ co dává tamten luk co je vlevo :P nápověda(jedná se o MM7)
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/ ... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 25. 10. 2015, 17:20:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A ta fotka je víc jak rok stará. Vážně, dvě odpoledne víc jak před rokem a některý lidi, že jo, Murphy, si tu myslej, že jsem nějakej závislák :-D.
Tady jsem pořídila snímek skillů. Ten je čerstvej. Ale nikdo to nehrál! :-D http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... Level 120, čerstvě dohraná hra, akorát venku z krystalu. |
|||
| Jméno: | honzabre | 25. 10. 2015, 16:37:22 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
coooo ? jak dlouho tu postavu hrajes ? ![]() |
|||
| Jméno: | honzabre | 25. 10. 2015, 16:13:26 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
Kolik máš bodů v luku ? ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 25. 10. 2015, 15:55:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hej, Murphy! Chytej, lučištník! :-D A teď jdu vraždit ty orky. Až je zabiju všechny, tak si půjdu číst. Abyste si oddechli.
http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... |
|||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 15:46:10 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
Já jen ,kdyby někdo měl zkušeností s ukládáním map této hry přes ITunes tak nechť se ozve díky ![]() |
|||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 15:36:29 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
Tak když už jsem tady ,tak za zeptání nic nedám ,
nemáte někdo koupené HEROES 3 na android ,nebo ios ? ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 25. 10. 2015, 15:33:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Místo toho aby byli rádi, že si tady s nima někdo povídá, a vázne mu vyvražďování orků, tak tady budou dělat stížnosti. | |||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 15:32:08 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
Ale však je to fajn, aspoň se tady vypovídá a potom je doma klid ![]() |
|||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 15:29:40 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
Murphy díky za varování ,snad neskončím na psychiatrii
o Titan quest jsem slyšel ,ale nehrál jsem . letos dělám státnice ,tak není čas ,ale pak to určo zkusím .
|
|||
| Jméno: | Yuyana | 25. 10. 2015, 15:26:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ale lučištník zabíjí lukem líp než magií :-D. Proč to ochromovat, když to můžeš zabít! zabít! :-D
Toxickej mrak je velmi silnej, ano. To uznávám. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 25. 10. 2015, 15:25:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já hraju gothic dvojku. MM jsem nehrála řadu měsíců. Nesmíš mu věřit, je to lhář.
:-D |
|||
| Jméno: | Honzabre | 25. 10. 2015, 15:25:00 | ![]() |
| e-mail: | honzabre11(z)gmail(tečka)com | ||
ANo ,ja jedu s lučištníkem magii světla a temnoty ,ikdyž má jen základní , na vzkříšení NPC a silný toxický mrak , popřípadě ochromění v magii světla ![]() |
|||