Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 27. 10. 2015, 18:17:43 delete
e-mail:
 
já z TES dohrál akorát Arenu a pak strávil rok a půl s Daggerfallem (a nedohrál to). Toť vše. K dalším dílům jsem se ještě nedostal.
A prosim vás, co to je ten Gothic? Furt o tom píšete...
Jméno: Yuyana 27. 10. 2015, 15:16:20 delete
e-mail:
 
Přehlednost je ve hrách důležitá. V morrowindu má každý, naprosto každý NPC jméno. A milion dialogovejch možností, a 90% z nich jen překáží. Mapa je moc velká a zároveň prázdná.
Jméno: Yuyana 27. 10. 2015, 15:13:50 delete
e-mail:
 
To se nemusíš bát :-D. Každej má jinej vkus, a já fakt nekoušu :-D. Ale Gothic je fajn, i když dvojka krapet podělala systém.

Mě se na Gothicku vždycky líbilo, jak zvířata varujou, než tě napadnou, v noci spěj (nebo ve dne, když jsou noční), lověj, žerou (i tebe, když tě zabijou), lidi maj nějakej život, ráno se mejou, jeděj, stráže předstíraj, že se střídaj... Každej má svůj domeček, svou postýlku... :-D Je to takový příjemně živý, ale takovym způsobem, že to neobtěžuje.

Děsně se mi líbí, jak chytře vymysleli, že mapa má jasnou hranici, za kterou se prostě nejde dostat :-D. Jinde člověk vidí věci jako neviditelný zdi, nebo lokalitu ohraničenou útesama, nekonečný moře, a tak podobně. Tady udělali jasně viditelnou magickou stěnu, kterou zapojili do příběhu :-D.

Taky na rozdíl od morrowinda v gothicku prší jen venku a člověk nesmí ve městě běhat s tasenou zbraní :-D.
Jméno: JCMurphy 27. 10. 2015, 15:12:48 delete
e-mail:
 
já jsem Oblivion ani Skyrim nikdy nehrál a Morrowind jsem hrál jenom tak 2 dny, nikdy jsem na to nebyl... asi až moc otevřenej svět a hledat důležitý postavy mě nebavilo, zato v Gothicu 1,2 + NotR šly v pohodě najít
Jméno: NoNameThePink 27. 10. 2015, 14:36:11 delete
e-mail:
 
Docela se bojím napsat že jsem hrál jak morrowind, tak oblivion, i skyrim ale ke gothicu jsem se ještě nedostal, hanba mi :( ale skyrim mi přišel od určité chvíle strašná nuda, opakující se úkoly, vždycky, běž tam, vybij to, a běž zpátky... došlo to i tak daleko že jsem z nudy zkoušel zabít draka na 1 ránu... byl jsem sice rád že se mi to povedlo ale i tak
Jméno: Yuyana 26. 10. 2015, 22:14:49 delete
e-mail:
 
Dohrála jsem morrowind a bloodmoon a asi hodinu? Možná dýl, těžko soudit, ono to u počítače zdrhá rychle, jsem hrála skyrim, ostatní díly neznám.

Mě tam vadí ten velkej prázdnej svět, poněkud nešikovně řešenej boj (to je pro mě hodně podstatná věc) a dialogy/obchodování s NPCčkama. Příběh mě nezaujal, ale to je jen detail. Každopádně Durzogové jsou skvělí, měla jsem díky nějakýmu módu dva a chtěla bych je domů.
Jméno: flash 26. 10. 2015, 20:54:53 delete
e-mail:
 
TES patri mezi moje nejoblibenejsi, na PC urcite.
Zacalo to naprostou fascinaci když jsem poprvé hral Dagerfall a uz mi to zustalo. Na Skyrim jsem si vystal dvouhodinovou frontu při půlnočním prodeji. Mam rad otevreny svety a zatím to nikdo lip jak Bethesda a jejich TES neumi. Sice se ted tesim na Fallout 4, ale byl bych mnohem radsi kdyby se an nej vykaslali a udelali TES 6
Jméno: Yuyana 26. 10. 2015, 20:28:55 delete
e-mail:
 
Chceš říct, že NAVÍC ještě máš rád tes sérii? Jako k tomu všemu? Teda. Chlapče ty se propadáš :-D.
Jméno: flash 26. 10. 2015, 20:19:54 delete
e-mail:
 
Jo to muzu potvrdit, taky mam rad Elder Scrolls a s Juju nekamaradime, takze nekeca
Jméno: Adam23 26. 10. 2015, 19:38:59 delete
e-mail:
 
Dobre, ted to mame pisemne.
Jméno: Yuyana 26. 10. 2015, 19:35:58 delete
e-mail:
 
Jak už jsem psala, approval je jen legrace. Fandění elder scrolls nepovažuju za vtip, to je vážný téma :-D.

(Adame, jsi hodný, že se takhle hezky staráš o naše nováčky , ale já je nesnim, přísahám.)
Jméno: Adam23 26. 10. 2015, 19:06:52 delete
e-mail:
 
Pro novacky: opatrne naslapujte, jste v minovem poli zaporneho approvalu D
Jméno: Yuyana 26. 10. 2015, 17:45:26 delete
e-mail:
 
... jak tohle může někdo napsat? Jak? Svatokrádež. Viditelně nebudeme kamarádi.

:-D
Jméno: Honzabre 26. 10. 2015, 16:30:15 delete
e-mail:
 
gothic bohužel nehraji ,takže nemohu posoudit , ja jsem spíš zastánce the elder scrolls
Jméno: Yuyana 26. 10. 2015, 10:06:33 delete
e-mail:
 
(Ale je to sranda a každej by to měl zkusit, než se vrátí k rytířům a druidům :-D.)

Ale teď se všichni podívejte, jak vypadá v gothicu sníh. http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ...

Vloudila se chybka :-D.
Jméno: Yuyana 26. 10. 2015, 09:59:00 delete
e-mail:
 
Ve skutečnosti se obávám, že chudák gray tuhle věc v sedmičce opravil, ale jen u blasterů, který byly notoricky bugovaný.

Jasně že je to nesmysl. Nikdo neříká, že neni :-D.
Jméno: Elemir 26. 10. 2015, 09:17:56 delete
e-mail:
 
4Honzabre: Díky za pochvalu Pokud jde o sólo hru, mě to nikdy nijak moc nenadchlo. Pro ty, kdo chtěj začít s různými výzvami, je ideální sedmička, tam to jde až do takového extrému, že to jde dohrát i s postavami na levelu 1. Dlouho se tradovalo, že nejsložitější na sólo je šestka, ale kdo má výdrž, nakonec to odehraje i za rytíře. U těch zotavení si nejsem jistý, podle mě s tím hýbe GrayFace patch. Principielně je totiž zotavení 0 nesmysl. Ale zase je to zrovna díky tomu patchi, že je to tam číselně vidět
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 19:39:28 delete
e-mail:
 
Tak se na to juknem https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/ ...
Jméno: Yuyana 25. 10. 2015, 18:46:22 delete
e-mail:
 
To ale neni odpověď na otázku, že ne . Furt nevíme, co dává.
Jméno: Honzabre 25. 10. 2015, 18:39:35 delete
e-mail:
 
to nevadí ,stejně to byl chyták ,to je luk z modu MM7-ludmeister_mod_v1.0