Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2015, 13:37:00 delete
e-mail:
 
co znamená (SAPA)? respektive tys byl v cizině, nebo v nějaké asijské restauraci?
Jméno: Yuyana 30. 10. 2015, 13:30:55 delete
e-mail:
 
Už se vidim v ringu proti nějakýmu chlapíkovi, co váží 3x tolik co já :-D.
Jméno: Adam23 29. 10. 2015, 21:49:28 delete
e-mail:
 
No vidis, rejze, to je dobrej zaklad. Jim to ja, ty, i zapasnici sumó
Dulezity je aby strava byla hodne pestra,
...a bylo ji hodne
Jméno: Yuyana 29. 10. 2015, 20:22:55 delete
e-mail:
 
Já měla dneska svojí misku rejže se zeleninou a pomerančovej džus :-D. Občas mě děsí, kolik toho lidi sežerou :-D.
Jméno: Yuyana 29. 10. 2015, 19:24:16 delete
e-mail:
 
To by mě asi uzemnilo na tejden.
Jméno: Adam23 29. 10. 2015, 19:18:45 delete
e-mail:
 
si pis, bylo toho asi jenom kilo na vahu
Jméno: Yuyana 29. 10. 2015, 19:09:36 delete
e-mail:
 
Neříkal jsi odlehčíme? :-D Tohle je u tebe odlehčení? :-D
Jméno: Adam23 29. 10. 2015, 18:51:29 delete
e-mail:
 
Odlehcime. Vcera sem byl v maly Hanoi (SAPA), a ted jsem dojed vybornej vytvor. Veprovy, na cibulce osmahnout, na to rajcata, cesnek, houby shitake, kari, houbova sojovka, dusit. K tomu jasminova ryze. Podavat s vietnamskym zelenym cajem
Jméno: Elemir 28. 10. 2015, 13:18:57 delete
e-mail:
 
Zkus něco jako ctrl + enter. Těžko říci, proč se to spustí jen v okně. Nemáš to třeba nastavené na záložce u té kompatibility?
Jméno: Jasman Dragon 28. 10. 2015, 11:50:51 delete
e-mail:
 
Elemir: Děkuji, kompatibilitu jsem nastavil na WinXP. Hra už jde, ale objeví se mi jen malé okénko a nejde maximalizovat. Co s tím?
Jméno: Yuyana 28. 10. 2015, 10:10:53 delete
e-mail:
 
Mě to ovládání právě vyhovuje, neni to "uklikej nepřítele k smrti", musíš tim mečem fakt mávat a ve dvojce to chce i krejt se a uhejbat :-D. Pokud teda člověk neni mág.
Jméno: Elemir 28. 10. 2015, 09:52:24 delete
e-mail:
 
4Jasman Dragon: Zkus tomu nastavit kompatibilitu na WinXP. Obvykle s tímhle dílem nebývají problémy. Popř. rovnou nainstaluj GrayFace patch.

4All: Ke Gothicu jsem se dostal čirou náhodou, takže si dokážu představit, že to i někdo minul. Myslím, že tu mám právě to CD od LEVELu, ale moc mě ta hra nelákala. Zaujal mě však začátek, takže jsem zkousl na mě už tou dobou trochu neobvyklé ovládání. Ale pak už to šlo rychle.
Jméno: flash 27. 10. 2015, 20:07:19 delete
e-mail:
 
Adam - ne myslim ze jsi tu sam, ja jsem hral Gothicy všechny, vcetne Arcanie a k tomu i Risen 1,2,3 Ale TES mam mnohem radsi.
Jméno: Jasman Dragon 27. 10. 2015, 19:36:12 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny milovníky Might and Magic,
chtěl bych se zeptat, jak vyřešit problém s Might and Magic VI. Když hru nainstaluji a spustím, objeví se mi šedá obrazovka a napíše to chybu: "DDraw->SetDispalyMode() failed". Nevíte někdo náhodou, co s tím? Chtěl jsem si po delší dob zahrát něco z nostalgie a ono nic... Předem děkuji za odpověď.
JD
Jméno: Yuyana 27. 10. 2015, 19:35:43 delete
e-mail:
 
Vyšlo to v levelu v češtině, takže se nikdo nemá na co vymlouvat :-D.
Jméno: Yuyana 27. 10. 2015, 19:34:48 delete
e-mail:
 
Máte skvělou šanci to napravit, jednička je super hra. Dvojka jde. Teď zrovna sbírám expy, chystám se jít na draky.

Hlavně, až to případně budete hrát, neposlouchejte moje rady, jinak dopadnete katastrofálně.
Jméno: Adam23 27. 10. 2015, 19:18:39 delete
e-mail:
 
Koukam, ze nas je tu vetsina, co hrali TES a neznaji Gothic D
Jméno: Yuyana 27. 10. 2015, 19:04:46 delete
e-mail:
 
Správně, správně, +15 approval.
Jméno: JCMurphy 27. 10. 2015, 18:41:00 delete
e-mail:
 
první Gothic je celkem legendární záležitost... omezenej svět v trestanecké kolonii, spousta zajímavejch zjištění, celkem dost voleb a ta kolonie je vzhledem ke své velikosti až nečekaně rozsáhlá
Jméno: Yuyana 27. 10. 2015, 18:22:46 delete
e-mail:
 
Pche. Teda ale, hřích! :-D Mazej dohrát první díl! :-D