Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 30. 10. 2015, 13:37:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
co znamená (SAPA)? respektive tys byl v cizině, nebo v nějaké asijské restauraci? ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 30. 10. 2015, 13:30:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Už se vidim v ringu proti nějakýmu chlapíkovi, co váží 3x tolik co já :-D. | |||
| Jméno: | Adam23 | 29. 10. 2015, 21:49:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
No vidis, rejze, to je dobrej zaklad. Jim to ja, ty, i zapasnici sumó
Dulezity je aby strava byla hodne pestra, ...a bylo ji hodne ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 29. 10. 2015, 20:22:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já měla dneska svojí misku rejže se zeleninou a pomerančovej džus :-D. Občas mě děsí, kolik toho lidi sežerou :-D. | |||
| Jméno: | Yuyana | 29. 10. 2015, 19:09:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Neříkal jsi odlehčíme? :-D Tohle je u tebe odlehčení? :-D | |||
| Jméno: | Elemir | 28. 10. 2015, 13:18:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zkus něco jako ctrl + enter. Těžko říci, proč se to spustí jen v okně. Nemáš to třeba nastavené na záložce u té kompatibility? | |||
| Jméno: | Jasman Dragon | 28. 10. 2015, 11:50:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Děkuji, kompatibilitu jsem nastavil na WinXP. Hra už jde, ale objeví se mi jen malé okénko a nejde maximalizovat. Co s tím? | |||
| Jméno: | flash | 27. 10. 2015, 20:07:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
Adam - ne myslim ze jsi tu sam, ja jsem hral Gothicy všechny, vcetne Arcanie a k tomu i Risen 1,2,3 Ale TES mam mnohem radsi. |
|||
| Jméno: | Jasman Dragon | 27. 10. 2015, 19:36:12 | ![]() |
| e-mail: | draganovic(tečka)jasmin(z)gmail(tečka)com | ||
| Zdravím všechny milovníky Might and Magic,
chtěl bych se zeptat, jak vyřešit problém s Might and Magic VI. Když hru nainstaluji a spustím, objeví se mi šedá obrazovka a napíše to chybu: "DDraw->SetDispalyMode() failed". Nevíte někdo náhodou, co s tím? Chtěl jsem si po delší dob zahrát něco z nostalgie a ono nic... Předem děkuji za odpověď. JD |
|||
| Jméno: | Yuyana | 27. 10. 2015, 19:35:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vyšlo to v levelu v češtině, takže se nikdo nemá na co vymlouvat :-D. | |||
| Jméno: | Adam23 | 27. 10. 2015, 19:18:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
Koukam, ze nas je tu vetsina, co hrali TES a neznaji Gothic D |
|||