Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 31. 10. 2015, 14:05:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jenom na sýry? To mi přijde jako odvaha kdekoliv v naší republice :-D. | |||
| Jméno: | Ivo | 31. 10. 2015, 13:59:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak u nás nově otevřely prodejnu pouze se sýry. Na tak "malý" město odvaha. | |||
| Jméno: | Yuyana | 30. 10. 2015, 18:52:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zbožňuju argumenty typu "když přebiješ chuť toho jídla timhle a timhle, tak je to dobrý" :-D. Pokud mi základní surovina nechutná samotná, nejim. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 30. 10. 2015, 16:13:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
já teď právě plánuju jít do té restauračky v Brně u schodů na hlavní nádraží, kde za 300,- můžu sežrat tolik sushi, kolik chci ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 30. 10. 2015, 14:44:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Skoros to trefil JCMurphy, je to neco mezi tim . Googluj SAPA Praha. |
|||