Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2015, 18:10:20 delete
e-mail:
 
ve Vyškově je taky prodejna se sýrama a mají tam myslím i víno... ale ty sýry jsou úplně jinej levl než v suprmárketu a i když je to každopádně dražší, tak jakožto dárek na narozky, nebo tak je to dobrá volba...
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 16:35:13 delete
e-mail:
 
Já věřim, že správnej vegan mě dokáže vystopovat. A na jogurt nemám ani pomyšlení, jsem totálně přežraná :-D.

Duke Nukem 1 v dosboxu, to je panečku pařba :-D. Děs a hrůza, ale dala jsem první dvě úrovně! :-D A teď jdu dělat něco z čeho se mi nevaří mozek.
Jméno: NoNameThePink 31. 10. 2015, 16:28:10 delete
e-mail:
 
To teda Yuyano, myslím že pokud nenapíšeš adresu tak žádnej vegan nepřijede a neoběsí tě takže se vlastně nemáš čeho bát Klidně si dej další bio jogurt
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 14:05:19 delete
e-mail:
 
Jenom na sýry? To mi přijde jako odvaha kdekoliv v naší republice :-D.
Jméno: Ivo 31. 10. 2015, 13:59:53 delete
e-mail:
 
Tak u nás nově otevřely prodejnu pouze se sýry. Na tak "malý" město odvaha.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 12:53:26 delete
e-mail:
 
Byl jahodovej.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 12:51:43 delete
e-mail:
 
Máme vajíčka od slepic, který určitě netrpěj, mlíko prakticky nepiju, na sejru ujíždim, ale nějakou chybu mít musim. Včera jsem sežrala bio jogurt, doufám, že do deseti minut přijdou vegani a oběsej mě za to :-D.

Bejt vegetarián neni móda, lidi si většinou spíš myslej, že jsi idiot :-D.
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2015, 12:33:05 delete
e-mail:
 
tož ok... teď jsem si prostudoval pár vegetariánskejch webovek, leč bylo tam taky zmíněný, že vegetariánství by mělo být pouze kvůli tomu, že trápit zvířata je nelidský a pak tam bylo taky ještě zmíněno to, že vegetariánství je vlastně na ho... houby, protože pouze veganství zabraňuje jíst vejce a ostatní živočišný produkty, při kterých zvířata trpí... čímž chci vlastně říct, že být vegetarián, jenom kvůli módě úplně ničí původní myšlenku vegetariánství

a nehodlám se s váma bavit o jídle dokud nebudete ležet 2 měsíce v Brněnské nemocnici
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 10:13:34 delete
e-mail:
 
Vegetariáni si rybí maso nedávaj, protože pokud jíš rybí maso, tak nejsi vegetarián . Prostě nejsi. To je jako s těma "feministkama", co by nejradši postřílely všechny chlapy... :-D Prostě ne. Ať si vymyslej vlastní slovo a nedělaj ostudu, obě zmíněný skupiny.

Nejim ryby, nejim kuřata, nejim krávy, nejim psy, nejim žádný další zvíře. Tečka. Pokud někdo prohlásí, že je vegetarián, a sežere rybu, nebudeme kamarádi.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 10:09:28 delete
e-mail:
 
Tady vůbec nejde o můj odpor, tady jde o to, že pokud někdo řekne, že je něco dobrý, pokud na to naleje několik dalších substancí... :-D no, vsadim se, že i molitan jde ochutit tak, aby byl dobrej.
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2015, 10:02:04 delete
e-mail:
 
no co už... každej má jiný chuťe, jenže tady jde o tvůj odpor jíst ryby

já teda taky ryby plný kostí nemusím, jenže tam jde spíš o umění kuchaře/řezníka, každopádně jsem překvapenej, když i vegetariání si dávají rybí maso, protože je zdravý (nevím, mám pocit, že se to tu už kdysi řešilo )
Jméno: Adam23 31. 10. 2015, 09:26:30 delete
e-mail:
 
Ja taky rybicky moc nejim, protoze kosti.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 09:23:27 delete
e-mail:
 
Syrový ryby nejim. Ryby obecně nejim, ryba je kámoš. Nesnášim když musim v kauflandu procházet pod cedulí s obrázkama mrtvejch ryb.

Každopádně mě šlo spíš o to, co jsi řekl, než o to, co chutná mě. Já mám k rejži celkem neutrální vztah.
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2015, 20:01:01 delete
e-mail:
 
takže ti nechutná rýže s rybou?
Jméno: Yuyana 30. 10. 2015, 18:52:00 delete
e-mail:
 
Zbožňuju argumenty typu "když přebiješ chuť toho jídla timhle a timhle, tak je to dobrý" :-D. Pokud mi základní surovina nechutná samotná, nejim.
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2015, 18:50:19 delete
e-mail:
 
když to namočíš do sójové omáčky a ve wasabi (ale zlehka... přestože pálivý jídla miluju, tak po přehnání mi wasabi z restaurace vhání slzy do očí) tak je to dobrý
Jméno: Yuyana 30. 10. 2015, 17:05:17 delete
e-mail:
 
Lidi jeděj dobrovolně suši? A platěj za to?
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2015, 16:13:14 delete
e-mail:
 
já teď právě plánuju jít do té restauračky v Brně u schodů na hlavní nádraží, kde za 300,- můžu sežrat tolik sushi, kolik chci
Jméno: Yuyana 30. 10. 2015, 15:21:33 delete
e-mail:
 
Musim obvinit nováčky z toho, že jsem dnes hrála mm8 za upíra. MM je strašlivě nakažlivá záležitost a jak někdo zmíní že to hrál, musim se přidat. Ale což, je to rok, od posledního dohrání, jednou k tomu muselo dojít. Upír mi jedinej chybí. Už jsem ho měla rozehranýho na 25lv, ale vyflákla jsem se na to, uvidíme, jestli to dojedu do konce. Dost možná zase ne.

Každopádně upír sranda, úmyslně vybírám parchanty co útočej jen fyzicky, jsem naprosto nepřemožitelná.
Jméno: Adam23 30. 10. 2015, 14:44:05 delete
e-mail:
 
Skoros to trefil JCMurphy, je to neco mezi tim . Googluj SAPA Praha.