Takže si v tom uděláme pořádek.
Některý lidi můžou bejt vegetariáni. Já vyhodila maso z jídelníčku více méně ze dne na den a nestalo se mi nic. Nic, žádná změna v ničem. Žádná ztráta energie, žádný nemoci, žádný zdravotní následky. Je to víc jak deset let a NIC.
To neznamená, že si to může dovolit každej. Jsou lidi, který by tohle nepřežili. Jsou lidi, který maj organismus na maso a měli by ho jíst. Já nemám chuť to jíst, nepovažuju to za jídlo, prostě to neni pro mě. Můj bratr se živí jako masozravec (je štíhlejší než já, parchant :-D, naštěstí nejsem ten typ co by to řešil).
Je BLBOST říkat plošně: "tohle je zdravý", protože neni. Každej má jídla, který mu vyhovujou. Protože každej je jinej. Lidi jsou z různejch koutu světa a jsou přizpůsobený roznejm potravinám a následně promíchaný do jedný civilizace, která jen čučí, proč je jim zle po odborně doporučenym jídelníčku a proč se odborníci nikdy neshodnou na tom, co je vlastně zdravý a co ne.
...
Tak asi tak. |