Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 19:16:12 delete
e-mail:
 
:-D Možná to byli právě ti, co o nich mluvim, že by to maso vyřazovat neměli :-D. Lidi jsou paka a věřej ostatnim místo sobě a pak se zničej.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 19:15:19 delete
e-mail:
 
Tak wikipedia neni 100% věrohodnej zdroj informací :-D. Zvášť ne ta česká. Nevim, žádný starý lidi neznám.
Jméno: flash 31. 10. 2015, 19:15:09 delete
e-mail:
 
Jedna moje kamoska byla zamestnana v sex shopu, a je fakt ze mela taky tendence uvazovat v tomhle smeru logicky, ovšem realne to spis byl pruser..pak..pri tom

Ale tezko soudit, ja sem spis zalozenej tak ze povazuju za pravdivy věci který zaziju a často se opakuji, a holt ty zastupy bledých a neduzivych lidi co proudily do ty restaurace me dost tenkrat vydesily
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2015, 19:13:42 delete
e-mail:
 
však já vím, že pes je všežravec jenže vlk byl jakožto masožravec a člověk jako frutarián... a nejvtipnější na tom bylo, že tam zmiňovali nějakýho vegana, kterej se údajně dožil 118 let přičemž na wikipedii píšou, že umřel když mu bylo 99
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 19:12:11 delete
e-mail:
 
Nutit děti do čehokoliv, ať je to náboženství nebo stravování, je blbost. Jediný co se musí dítě naučit je držet hubu a nerušit lidi, co maj rádi klid.

Už jsem zmiňovala, že nemám ráda děti? :-D
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 19:09:10 delete
e-mail:
 
Chh, fakt, hádat se s chlapem. Byla jsem zaměstnaná v prodejně zdravý výživy a mám tendence uvažovat logicky. Promiň, flashi :-D.
Jméno: Elemir 31. 10. 2015, 19:06:48 delete
e-mail:
 
Odstranění živočišné stravy z jídelníčku člověka nemá racionální podklad, protože živočišné bílkoviny jsou zcela logicky vhodně vyrovnané vzhledem k našim potřebám (esenciální aminokyseliny). Dohnat to rostlinnými bílkovinami znamená jejich vyšší konzumaci, což by paradoxně vedlo k přejídání, popř. až tlousnutí, viz s tím spojený vyšší příjem sacharidů. Protože odmítači živočišných produktů jedí střídmě, proto taky potom vypadají tak, jak vypadají Nemají ani jednoho dostatek.

Mě to vždycky přišlo spíš jen jako ideologický směr, než nějaké přesvědčení o zdravém životním stylu. Ale tak je to jejich věc. Mě vždycky vadilo akorát jedno a nejde u toho jen o stravu. To když potom rodiče do toho svého přesvědčení nutí i své děti. V tu chvíli bych vylítl z kůže.
Jméno: flash 31. 10. 2015, 19:05:54 delete
e-mail:
 
A ja prihodim další předsudek. Dohadovat se s zenskou o zdrave vyzive a postupech spojujuci stravu a tvar tela nemá smysl
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 19:04:55 delete
e-mail:
 
Jinak, Murphy, pes je opravdu všežravec. Technicky. Ale tak, panda je taky oficiálně řazená mezi masožravce, no. Kočka ne, ta by chcípla, ale pes je všežravej. Lidi to neradi slyšej, ale pes přežije na vegetariánský dietě docela dobře :-D. Osobně krmim psa normálně, ale jeden čas nám fena po mase solidně blila, tak žádný nedostávala. Už je zas dobrá, tak zas žere všechno.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 19:00:59 delete
e-mail:
 
Takže si v tom uděláme pořádek.

Některý lidi můžou bejt vegetariáni. Já vyhodila maso z jídelníčku více méně ze dne na den a nestalo se mi nic. Nic, žádná změna v ničem. Žádná ztráta energie, žádný nemoci, žádný zdravotní následky. Je to víc jak deset let a NIC.

To neznamená, že si to může dovolit každej. Jsou lidi, který by tohle nepřežili. Jsou lidi, který maj organismus na maso a měli by ho jíst. Já nemám chuť to jíst, nepovažuju to za jídlo, prostě to neni pro mě. Můj bratr se živí jako masozravec (je štíhlejší než já, parchant :-D, naštěstí nejsem ten typ co by to řešil).

Je BLBOST říkat plošně: "tohle je zdravý", protože neni. Každej má jídla, který mu vyhovujou. Protože každej je jinej. Lidi jsou z různejch koutu světa a jsou přizpůsobený roznejm potravinám a následně promíchaný do jedný civilizace, která jen čučí, proč je jim zle po odborně doporučenym jídelníčku a proč se odborníci nikdy neshodnou na tom, co je vlastně zdravý a co ne.

...

Tak asi tak.
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2015, 18:55:49 delete
e-mail:
 
no... když jsme u toho, tak tam byla zrovna kategorie zvaná frutarián, což je člověk bože... co to kurňa je? to jako že máme žrát jenom ovoce? vždyť i šimpanzi jsou kanibalové a loví na klacíky mravence...
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2015, 18:54:04 delete
e-mail:
 
no.. dneska jsem četl takovej článek, kde bylo zase přes 20 důvodů, proč bysme měli být vegetariáni, jenže tady mám zas stejnej příklad, kde se nás snažili přesvědčit abysme se stali vegany, ale ve všežravcích byl začleněnej pes... dafaq!? pes? jak dlouho je domestikovanej? 10 000 let? a jak dlouho člověk loví zvířata?
Jméno: flash 31. 10. 2015, 18:50:40 delete
e-mail:
 
Taky si vzpominam na Martina Ludvika, jo ten co zalozil casopis Excalibur. Chodil k nam do kramu kvůli inzerci a prodavali jsme mu ty jeho cédéčka s kravinama. To byl myslim taky vegetarian, a skoro pokazdy vypadal ze se kazdou chvili sesype ale on byl divnej od přírody, takovej ten typ co by nejradši zil v kyslikovym stanu a když se ho někdo dotkne tak se musí jit na pul hodky sprchovatAle jinak byl hodne inteligentni clovek.
Tak ja nerikam ze kazdej vypada divne, třeba to nekomu i prospiva, třeba tobe Juju, ale proste si myslim ze aspoň občas nejaky to maso spis telu prospiva nez skodi
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 18:44:53 delete
e-mail:
 
Fakt je, že tlustá nejsem, a na slunce nechodim, vždycky jsem byla zelená :-D. Asi bych zapadla do tvýho stereotypu... i v době, kdy jsem zbožňovala guláš.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 18:43:45 delete
e-mail:
 
Vážim stejně, jako když jsem maso jedla, vypadám stejně, lidi kolem si ničeho nevšimli :-D. Žádnej rozdíl. Ale vůbec žádnej.
Jméno: flash 31. 10. 2015, 18:39:46 delete
e-mail:
 
tak předsudek, pracoval jsem vedle vegetariansky restaurace, videl jsem co tam chodi za lidi. ne ze bych byli všichni takovy, ale tech co jsem popsal bylo fakt hodne. A jednoho prisnyho vegetariána znam osobne, vypada pokazdy divne
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 18:35:24 delete
e-mail:
 
A bejt tak nějak normálně rozumně hubenej by měla bejt sakra norma :-D.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 18:34:33 delete
e-mail:
 
Obávám s, že to je další předsudek, kterym trpíš, flashi :-D.
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2015, 18:34:03 delete
e-mail:
 
vegetariánství jako takový zase zlo není.. je tam jenom problém s B12 nepletu-li se, vegani jsou na tom asi o něco hůř, já proti těmhle návykům vlastně nic nemám, zase mě serou ty typy co se navážejí do všežravců (i když všežravci se zase až moc rádi navážejí do veganů/etariánů)
Jméno: flash 31. 10. 2015, 18:19:49 delete
e-mail:
 
Vegetariána clovek většinou pozna snadno, je dost hubeny, bledy a dost často miva kruhy pod očima.
Jist stridme a to co mi chutna myslim nikomu nemůže nijak zvlast ublížit. Za tech 45 let co jsem na svete jim co mi chutna a zbytecne se nepreziram, a nic spatneho na sobe nepozoruju.Horsi jsou jiné zlozvyky, jako třeba cigara :(