Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 21:12:46 delete
e-mail:
 
Já neříkám, že se máš jít zabít pro krávu :-D. I když samozřejmě kdybys chtěl, tak by mi to nevadilo :-D. Ale člověk by měl brát ohled, měl by se zajímat a pokud může, měl by se chovat ke svýmu žrádlu slušně.

Já nikoho nenutim jíst jen co si vychová, nebo jenom bio, nebo já nevim co ještě. Ale vadí mi nezájem a argumenty typu "oh já chudáček, ostatní ať si na****, co je mi do toho, bla bla bla". Fajn, teď snim tohle, vim odkud to pochází, vim, že to neni ideální, ale nemám jinou možnost. Ok. Možná ale můžu udělat alespoň něco, koupit část potravin od lidí, který maj zvířata v dobrejch podmínkách... Něco. Nějaká snaha o zlepšení, podpora, nebo alespoň zájem.
Jméno: flash 31. 10. 2015, 21:00:06 delete
e-mail:
 
No tak jo, tak co s nima s tema kravama. Zrušíme je? pustime? zridime jim lunaparky jako mají deti?
Nebo je proste nechame tam kde jsou a budeme je jist. Nebo nechame stat at nacpe miliardy do zlepseni kravinu aby kazda krava mela vyhlidku s bazénem at třeba nejsou prachy na drahy leky pro lidi, hlavne ze kravy se budou mit dobře.
Jméno: flash 31. 10. 2015, 20:55:55 delete
e-mail:
 
Staral jsme se 8 let o svoji mamu která mela rakovinu, ke konci jsme ji musel nosit na zachod. měli jsme psa. o toho jsme se staral taky. nemoh sem do práce protože mama byla castecne nemohouci. Tisickrat jsme s ni jezdil po doktorech, porad mela strach ze umre, coz se taky stalo, mela nervy v kyblu. Dluzili jsme kam sem se podival, musel sem to dat všechno dokupy. A ty tady na me prijdes se zajmem o kravy, ach jo
Nesud lidi který poradne neznáš a nevis co jsou zac. Internetovy diskuze jsou dost zavadejeci, ja o tomhle nerad mluvim, ale holt nekdy neni zbyti.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 20:55:44 delete
e-mail:
 
je hezký, že máš nějaký problémy, ale jakožto člověk by měl mít možnosti a schonosti svoje problémy řešit. Ty krávy je nemaj.
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 20:54:24 delete
e-mail:
 
Osobně nestavim lidi nad zvířata a děti už vůbec ne :-D, takže nope. Zvířata cejtěj bolest, cejtěj strach, maj nějaký nároky na životní podmínky, který by měly bejt dodržený. Tim to pro mě končí.
Jméno: flash 31. 10. 2015, 20:47:26 delete
e-mail:
 
U tech deti nejde vůbec o to ze by si je někdo delal když vi ze neuzivi, i když takovi lide jsou taky. Jde spis o to ze se diky ruznym souvislostem dostanou do situace ze je UZ neuzivi. Manzel odejde, uraz, ztrata práce, umrti druha a tak dále. V tuhle chvili jsou nejaky kravičky v kravine co si drou veminka uplne nepodstatny.
ja osobne platim 10 000 najem plus nejaky další poplatky a musim jist a taky si chci pripadat jako clovek tak si občas něco koupim, musim denne do práce kde každý den od rana do vecera obsluhuju další lidi, musim se chovat slusne, bejt prijemnej a civilizovanej at se deje co se deje. Jasne kazdej to ma nejak, takze sorry ze me nezajimaj nejaky podelany kravy
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 20:37:05 delete
e-mail:
 
Ne, neboj se, já čtu co píšeš a baví mě to.
Jméno: flash 31. 10. 2015, 20:36:07 delete
e-mail:
 
Stereotyp cecha rozhodne nejsem, jde spis o to ze se s tebou dost obtizne komunikuje a pokazde u tebe narazim ne nejake zahadne bariery přes které nejde zvuk nebo nevim, a vetsinou to konci raznym odsouzenim ze sexismu, hlouposti, cechacstvi a dalších tvých oblibenych vytkovych poz
Jméno: Adam23 31. 10. 2015, 20:34:52 delete
e-mail:
 
Stara skvadra to zase rozjizdi, nosny tema skladba jidelnicku, to je fakt. Zitra delam reparat z kachny, sam sem ji teda nechoval ani nezabijel. Ale ani ji sam taky nebudu jist
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 20:28:15 delete
e-mail:
 
(A člověk kterej si udělá tři děti a pak si stěžuje že je neuživí u mě nenajde slitování.)
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 20:27:42 delete
e-mail:
 
Ne, já tě považuju za naprostej stereotyp čecha :-D. Takovej jako "průměrnej občan". Kdybych měla čekat se všim na dobu, až budu milionář... Ne že bych nebyla připravená rozfofrovat nějaký miliony. Čekám je každym dnem.
Jméno: flash 31. 10. 2015, 20:21:07 delete
e-mail:
 
Jo ma mila, kdyby jsi doma mela třeba tri urvany deti, tak zivotni podmínky tvoji stravy by bylo uplne to poslední co by te zajímalo. Ja sice zadny deti taky nemam, ale jak pssl Elemir, mam dulezitejsi věci na starost. Ale kazdymu vadi něco jiného, tobe trapene kravy a nekomu třeba ze nemůže mit deti. A zrejme v tvojich ocich to znamena ze nezajem o kravy člověka automaticky odsuzuje do role idiota. A smajlik na konec aby to neznelo tak vazne
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 20:12:17 delete
e-mail:
 
Flashi, ale od tebe tu nikdo nic jinýho nečeká :-D.

Co je špatnýho na velrybách? Jsou velký a jsou to savci, takže velryba, ne? V čem je problém?
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2015, 20:08:50 delete
e-mail:
 
už jsem tě chtěl zprdnout... pak jsem si všiml, že ty velryby jsou v uvozovkách na veterině je spousta lidí, která by tě za to sežrala
Jméno: flash 31. 10. 2015, 20:05:38 delete
e-mail:
 
Me je uplne jedno jak je na tom moje zivocisna strava, myslim ze od toho jsou tady jini obvykle placeni lide kteří se o tohle mají zajímat aby zvířata třeba v kravinech netrpěla. Myslim ze daleko dulezitejsi otázka pro hodne lidi je kde na tu zivocisnou a dalsi stravu vzit aby jim doma deti nervaly hlady. zachranovat ,,velryby,, muzu az budu milionar
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 19:53:57 delete
e-mail:
 
Tuhle byly na streamu nějaký krávy chovaný na mlíko v nějakym tom jejich pořadu o jídle. A všichni jásali, jak se tam maj kravičky dobře... :-D. Chuděry krávy. No, na druhou stranu, stejně přes to pitomý vemeno nemůžou běhat, takže proč prostor, že. A naštěstí za pár let umřou, tak to memaj dlouhý.

Ale jo, chovat zvířata doma je v pořádku a vědět něco o tom kde se chovaj taky, murphy další + approval.
Jméno: Elemir 31. 10. 2015, 19:48:13 delete
e-mail:
 
Syrový maso určitě ne, na to musí být stavěný hlavně žaludek Hovězí zrovna nemusim, k tomu mám obecně nějaký odpor. A životní podmínky své obživy neřeším vůbec, myslím, že mám mnohem důležitější věci na starosti
Jméno: JCMurphy 31. 10. 2015, 19:39:45 delete
e-mail:
 
je to o tom... když mám doma slepice, kozu, králíky a prase, tak prostě budu jíst to co doma zabijeme, vím jak to žilo a (bohužel ) jsem tomu taky kydal... i když, občas v obchodě taky koupíme kousek hovězího... a jakožto bejvalej vet v učení vím, jak to na těch farmách chodí, tak zas tak katastrofální to není a ty krávy tam mají pohodovej život a na to dojení chodí samy ve stanovenej čas a jsou rády, že se toho mlíka zbaví a ty prasata mají taky supr podmínky (teda aspoň tam kam jsme jezdívali na výjezdy)
Jméno: Yuyana 31. 10. 2015, 19:30:51 delete
e-mail:
 
Jop, jsme jiný. Pak vidíš lidi co prosazujou syrový maso a bobule, protože se tim živil pračlověk :-D. A když jim to vyhovuje, mě je to jedno. Akorát zastávám názor, že by se měl masožravec zajímat o životní podmínky svý stravy, jinak ať si každej jí co chce.
Jméno: Elemir 31. 10. 2015, 19:28:10 delete
e-mail:
 
Člověk je docela přizpůsobivej, hezkým příkladem jsou eskymáci a jejich živočišná strava. Ale je fakt, že u téhle skupiny lidí jsou odchylky prokazatelné. Problém je opravdu spíš ta skoková změna. Nehledě na to, že současný člověk evropského typu je už na hony vzdálen přírodním národům.