Já neříkám, že se máš jít zabít pro krávu :-D. I když samozřejmě kdybys chtěl, tak by mi to nevadilo :-D. Ale člověk by měl brát ohled, měl by se zajímat a pokud může, měl by se chovat ke svýmu žrádlu slušně.
Já nikoho nenutim jíst jen co si vychová, nebo jenom bio, nebo já nevim co ještě. Ale vadí mi nezájem a argumenty typu "oh já chudáček, ostatní ať si na****, co je mi do toho, bla bla bla". Fajn, teď snim tohle, vim odkud to pochází, vim, že to neni ideální, ale nemám jinou možnost. Ok. Možná ale můžu udělat alespoň něco, koupit část potravin od lidí, který maj zvířata v dobrejch podmínkách... Něco. Nějaká snaha o zlepšení, podpora, nebo alespoň zájem. |