Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 12. 11. 2015, 00:06:23 delete
e-mail:
 
Pro mě nejsou konzole nic cizího, ale opravdu mě překvapilo, jak silně to dokáže zapůsobit. Nikdy jsem nechápal, když se manželka koukala na to, jak hraju, ale u konzolí to má úplnně jiný význym - rád sedím a koukám. Asi je to tím, jak jsou hry pro konzole dělané. Za tuhle zkušenost jsem opravdu rád.
Jméno: flash 11. 11. 2015, 23:47:14 delete
e-mail:
 
Tak to jsem rad ze se vam to libi. Jinak doporučuju vzit to přes PS3, je tam spousta opravdu dobrych her.
Jo, konzole jsou takove rodinne privetive. Kolikrat staci když jeden hraje a ostatní koukaji a radi.
FFX je bezva, preji trpelivost s ucenim, ale stoji to za to myslim, at uz kvůli pribehu, postavam nebo výbornému systemu hry.
Jméno: Elemir 11. 11. 2015, 22:03:53 delete
e-mail:
 
Yuyu je jak přízrak, zjeví se jen někomu

Jinak flashi díky za PS2, manželka mi hned předvedla, jaký jsem břídil, když jsem ve FF10 neprošel přes první dva souboje ... rodinná pohodička je tím notně otřesena Naštěstí ona je slabší v aj a nemá čas číst ty texty, takže se zasekla až na úkolu

Legrace je hlavně v tom, že nyní doma vážně debatujeme nad nákupem PS4, to by se dříve určitě nestalo.
Jméno: flash 11. 11. 2015, 20:33:00 delete
e-mail:
 
juju? kde?
Jméno: Elemir 10. 11. 2015, 00:20:15 delete
e-mail:
 
4Yuyana: Od dob pobytu na kolejích u snů registruju opravdu zajímavou věc. Dost často se mi stává, že se ráno proberu, docela si ten sen vybavuju, ale o 1/2 hodiny později už mám temno. Jakoby to bylo jen někde v dočasné paměti. Kontext už si nevybavuju, ale určitě to bylo u nějakého tématu.

Nejlepší je, když se mi někdy zdá právě o tom, že někam přispívám a ráno se jdu s hrůzou podívat, co je na tom pravdy Je to obdobné tomu, když si otevřu pár piv ... i když u toho už jsem se naučil, že v tomhle stavu nemám nikam psát
Jméno: Adam23 9. 11. 2015, 21:07:50 delete
e-mail:
 
Yuyanu ve snu videti... D
Jméno: Yuyu 9. 11. 2015, 16:34:12 delete
e-mail:
 
(Doufám, že jsem v tom snu vypadala pobouřeně kvůli tý výstavě :-D. Článek jsem nečetla, na tyhle nadpisy v zájmu vlastního klidu neklikám. Znám internet už příliš dlouho.)

Samozřejmě tu nejsem. Máte vidiny.
Jméno: Elemir 9. 11. 2015, 13:41:56 delete
e-mail:
 
Bohužel, mám tu jen tu várku nového, takže jsem si nemohl moc vybírat. Sice tu mám ještě Patex na dřevo, ale ten mě jako na potvoru nenapadl. Holt učený z nebe nespadl
Jméno: Adam23 9. 11. 2015, 13:35:09 delete
e-mail:
 
Taky pomuze, kdyz je herkules starsi, hustsi, ne to uplny kokosovy mliko.
Jméno: Elemir 9. 11. 2015, 11:53:34 delete
e-mail:
 
Save mohou zabírat opravdu hodně místa. Pamatuju si, že první hra, u které jsem tohle zbystřil, byl Dark Messiah of Might and Magic. Ta hra ukládala vedle dat i screenshot obrazovky v nekomprimovaném formátu, takže co pozice, to zhruba 1.5 MB dat. Dneska je to spíše naopak, víc místa zabírají ta data. I když, někdy tápu proč?

Jenom trochu odbočím, měl jsem vám včera sen ... nevím, jestli dobrý, či noční můru, ale pamatuju si, že tam byla Yuyu ... Ale teď vážně, poslední dobou se mi zdají docela blbosti a hodně to souvisí s tím, co jsem zrovna v té době řešil. Je ovšem zajímavé, že si to občas i útržkovitě pamatuju. Připomíná mi to doby, kdy jsem se jako dítě před spaním snažil vsugerovat, že až se ráno vzbudím, tak si sen budu prostě pamatovat.

Asi už blbnu. Ráno jsem přišel do školky a že jsme zapomněli na Podzimníčka ... kýho čerta? Nj, děti si měli nachystat převlek na maškarní ve stylu podzimu, tedy listí, šišky, apod. Těžko říci, jestli jsem to četl, ale dorazil jsem domu a nedalo mi to. Našel jsem vyhozený plakát 5 Angels, sroloval ho do kornoutu, na balkóně posbíral listí kiwi (velice tvárný materiál), vytáhl Herkules a za 3/4 hodiny byla čepice na světě - ještě jsem jí stihl do školky odnést před snídaní, sice stále mokrou, ale hotovou Na draka mám naštěstí více času Mimochodem, pokud budete náhodou něco lepit na papír, doporučuju používat nelesklý povrch a opravdu silný papír (lepidlem se promáčí a změkne, takže se na něj pak blbě domáčkává třeba zrovna listí).
Jméno: Adam23 7. 11. 2015, 12:52:46 delete
e-mail:
 
hah uklid, nedavno jsem prisel na to, ze saves slozka Skyrimu mela asi 14 GB na mym 128 SSD
Jméno: Elemir 7. 11. 2015, 11:59:31 delete
e-mail:
 
Dneska si asi udělám pracovní den a budu si muset uklidit na discích Včera jsem neodolal ani nákupu těch EE edic, ale už to nemám kam dávat/instalovat. Možná bych mohl taky konečně zas s něčím pohnout.
Jméno: JCMurphy 7. 11. 2015, 10:41:38 delete
e-mail:
 
Bloodrayne jsem dohrál, jenom ten finální boss byl těžce divnej jinak ale supr hra...
Jméno: Elemir 6. 11. 2015, 21:31:41 delete
e-mail:
 
Probůh, my jsme jen kámoši ... Ale napadlo mě, že bychom tam nějakou scénku udělat mohli. Jenomže nebylo třeba, oni nás fakt brali jako pár

Bloodrayne si s radostí zahraju. Léta o téhle hře jenom slyším, tak je na čase to zkusit. Ani netuším, proč jsem to minul.
Jméno: flash 6. 11. 2015, 21:16:26 delete
e-mail:
 
Bloodrayne je zajimava hra, obvzlast první dil. Dvojka sice byla hezci ale uz nebyla tak ,,sokujici,, Skoda ze to nerozvedli ještě dal, bylo by z toho třeba zajimave rpg

To z te restaurace je dobry pribeh Elemire Ale pokud jste se nedrzeli za ruce..
Jméno: Elemir 6. 11. 2015, 21:13:14 delete
e-mail:
 
To PS. je hezké, pod to bych se klidně podepsal

Ale jinak je to šílené, skoro abychom se báli o své myšlenky. Vždyť oni nás za chvíli snad budou lynchovat!
Jméno: Adam23 6. 11. 2015, 20:45:55 delete
e-mail:
 
Je to jak rikas, bohuzel.

http://www.extra.cz/ceske-feministky-se-zase-proje ...

PS... souhlas

Jméno: Elemir 6. 11. 2015, 15:10:55 delete
e-mail:
 
A takový hezký den to mohl být, jen kdybych si nepřečetl tohle ... Feministky pobouřila výstava žen v Knihovně Akademie věd ČR.

Těmhle bude islamizace Evropy asi nakonec prospěšná. Jedna jak druhá zahalená v hábitu, takže manžel bude v podstatě kupovat zajíce v pytli. Ale tak co bychom přeci neudělali pro rovnoprávnost, že? ... Tohle opravdu nikdy nepochopím. Kde je ta tolik skloňovaná demokracie? Vždyť tady už vládnou v podstatě jen menšiny, které mají skoro větší práva, jak řadový člověk! Hlavně, že nám tyhle menšiny budou vyprávět cosi o toleranci ...

Ale tak trochu odlehčím, ony některé vzpomínky v souvislosti s tím jsou zas u mě docela těžko zapomenutelné a bez tohohle by se asi neudály

Pamatuju si, jak jsme se před lety s kolegou po delší době sešli a že si zajdeme na pivo. Přišli jsme do naší oblíbené restaurace v podhradí, sedli si naproti sobě a objednali si pivo + později i jídlo. Kecáme a najednou koukám, že kolegu zaujala výzdoba kolem a hlavně ta na stole. Svíčku jsme zapálili, to jsme ostatně dělali vždy, ale najednou koukám, jak kolega otočil podložky na stole na rub. Kurňa, ono bylo Valentýna a my tam seděli dva proti sobě ...
Jméno: Elemir 6. 11. 2015, 13:03:29 delete
e-mail:
 
Ještě jedna sleva, před chvíli jsem zjistil, že na Beamdog mají slevu na EE edice Baldur´s Gate I a II a Icewind Dale (každá po 9,99 USD).
Jméno: Elemir 6. 11. 2015, 12:54:37 delete
e-mail:
 
Na GOGu je zlevněný Albion a našel jsem i slevu na Stonekeep a oba díly Bloodrayne.